Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Знайомство з батьками хлопця - це ще не кінець світу
13:43
Знайомство з батьками хлопця - це ще не кінець світу

Як сподобатися батькам хлопцяПерші поцілунки, любов, знайомство з його батькам - як приємно зараз про це згадувати, хоча колись це були досить-таки хвилюючі моменти. Деякі хлопці залежать від думки своєї сім'ї, тому те, які враження ви залишите після себе в його будинку, може дуже сильно вплинути на подальший розвиток ваших відносин. Саме тому багатьох дівчат хвилює питання про те, як сподобатися батькам хлопця. На мій погляд головне, щоб ви подобалися йому, а він вам, інше вже не так важливо, але ж багато хто вважає по-іншому. Але все ж, хіба може щира симпатія хлопця до дівчини прірву, якщо вона не сподобається його сім'ї? На мій погляд це неможливо, але все люди різні і по-різному ставляться до тієї чи іншої ситуації.


Особисто я вважаю, що в питанні знайомства з батьками не повинно бути ніякого офіціозу. Адже саме він найчастіше і лякає. Все повинно пройти так, як ніби це звичайний день. Уявіть самі. Його мама півдня готувала вечерю, татові довелося відірватися від своєї улюбленої вечірньої передачі і одягнутися пристойніше, а може ще й забратися в будинку. У підсумку вони весь день витратили на прибирання і готування замість того, щоб провести його так, як їм хотілося б. З яким настроєм вони вас зустрінуть? Звичайно, все залежить від людей. Деякі люблять зустрічати гостей в кращих традиціях, іншим це робити просто лінь. Не думаю, що знайомство з батьками хлопця є найкращим моментом дізнатися, до якого типу людей ставляться вони.

А тепер ще й поставте себе на цю ситуацію. Ви весь день фарбувалися, робили зачіску, приміряли то одне, то інше плаття. Вам все не подобається, все не підходить, все не те, а ввечері вас ще чекає офіційне знайомство з його батьками. Ну як тут не хвилюватися?

На мій погляд набагато краще, якщо хлопець просто подзвонить батькам за пару годин і скаже, що сьогодні він приїде додому з дівчиною. Також цілком має місце ситуація, якщо ви просто приїдете додому без попереднього попередження. Але все знову ж таки залежить від батьків хлопця. Якщо він впевнений, що вони поставляться до цього позитивно, то можна саме так і зробити.

Як знайомитися з батьками хлопця, звичайно ж вирішувати тільки вам і йому. Моя думка ви знаєте - офіційні моменти тут ні до чого. Але якщо ви вважаєте інакше, то давайте наведемо ті моменти, які можуть вплинути на спосіб знайомства. Це вік його батьків, ваш вік, погляди на життя, тривалість ваших відносин. Залежно від віку і життєвих поглядів, батьків можна запросити до себе додому, в ресторан, купити пляшку вина, а може навіть і провести весь день вчотирьох, сходити, наприклад, в кіно, в кафе, погуляти в парку або пройтися по магазинах, чому б і ні?

Перше, що повинно вас хвилювати найбільше, це як сподобатися мамі хлопця. Адже саме від її думки багато що залежить. Мами в якомусь сенсі шукають заміну собі для свого сина. Вони хочуть, щоб він був ситий, добре виглядав, відчував на собі турботу і ласку. Батьки ж набагато простіше до цього ставляться. Якщо дружині обраниця сина подобається, то йому й поготів.

Вам потрібно проявити всі свої позитивні якості як можна яскравіше, а має негативного показувати взагалі. Ви повинні постати перед його батькам як господарська, турботлива, розумна і вихована дівчина. Нехай поки що ви повністю не відповідаєте всіма цими пунктами, але все приходить з досвідом. Ви, до речі, не повинні бути боязкою і занадто сором'язливою. Досить просто трохи знизити рівень всіх своїх емоцій і проявів. Ви поки що абсолютно не знаєте його батьків, а вони не знають вас. Через будь-якого неправильного висловлювання про вас може скластися хибна думка, виправити яке потім може бути досить важко. Що стосується хазяйновитість, то ви можете допомогти прибрати зі столу після вечері. Також запропонуйте помити посуд, вам швидше за все відмовлять, але в будь-якому випадку запам'ятають цей жест виключно з позитивного боку. Вам пропонують випити вино? Краще відмовтеся або викрутити ситуацію так, що ви майже не п'єте, але сьогодні з нагоди знайомства не відмовилися б від одного фужера.

Як ви розумієте, для того, щоб сподобатися батькам хлопця, зовсім не потрібно бути сірою мишкою, яка постійно ніяковіє і не знає, що сказати. Вони такі ж люди, і всі розуміють. Впевнена, вони будуть переживати не менше, ніж ви, тому не думайте, що це випробування лише для вас. Ви повинні бути самою собою, але на час вам потрібно відключити всі свої негативні якості. Головне пам'ятайте, знайомство з батьками хлопця - це ще не кінець світу. У вас все обов'язково вийде!

Переглядів: 944 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps