Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Здивуй всіх макіяжем смоки айс
20:39
Здивуй всіх макіяжем смоки айс

Смокі айсМакіяж смокі айс ось уже кілька сезонів у всіх на устах, вірніше на очах, і це не дивно. Адже він підкреслює очі, робить їх більш виразними, глибокими і привабливими. Чоловіки сходять від такого погляду з розуму, а чи не це головне? Гарний погляд є важливим атрибутом будь-якої жінки, але не кожна знає, як робити смокі айс. Насправді тут немає нічого складного. Варто зауважити, що димчастий макіяж, як це прийнято вважати, виконується не тільки в попелясто-чорних і сірих кольорах. Сучасні модниці знаходять його привабливим і в зелених, коричневих, синіх і навіть фіолетових тонах. Багато що залежить від кольору очей. Навіть техніки нанесення смоки айс істотно розрізняються, але всім їм обов'язково притаманні загальні риси. Основним моментом макіяжу смокі айс є яскрава підводка і тіні, а також їх розтушовування. У даній статті ми розглянемо смоки айс покроково, а також визначимо, які кольори більше підходять в залежності від кольору очей.

Як робити смокі айс

Почнемо, мабуть, з підготовки «боєкомплекту». І так, нам буде потрібно :

 • основа під тіні, тональний крем, прозора пудра і коректор;
 • чорний олівець;
 • основні темні тіні;
 • світлі тіні і проміжні тіні;
 • темна туш;
 • пензлик для тіней і спонжик.

Смокі айс покроково

 1. Починаємо з вирівнювання тону шкіри. Для цього рівномірно наносимо на обличчя тональний засіб. Потім коректором маскуючи синці і темні кола під очима. Після цього наносимо основу на рухоме верхню повіку.
 2. Максимально близько до лінії росту вій м'яким чорним олівцем підводимо верхню повіку. Тоншою лінією також підводимо і нижню повіку. Потім пензликом растушевиваем, щоб кордони не були чіткими. Також можна підвести і слизову сторону століття.
 3. Основні найбільш темні тіні наносимо на рухоме верхню повіку, злегка виходячи за зовнішній кут ока, а внутрішній кут при цьому фарбувати не потрібно. Розтушовуємо тіні.
 4. Проміжний тон тіней наносимо трохи вище основного від зовнішнього кута ока до внутрішнього. Кордон між тінями растушевиваем. Потім ці ж проміжні тіні тонкою лінією наносимо на нижню повіку.
 5. Беремо найсвітліші тіні і покриваємо ними внутрішній кут ока і область під бровою. М'якою кистю ще раз растушевиваем тіні, щоб зробити переходи більш плавними.
 6. Вії ретельно профарбовують об'ємною тушшю, причому верхні в кілька шарів. Найбільш інтенсивно профарбовуємо вії у зовнішнього куточка очей. Смокі айс готовий!

Технік макіяжу смокі айс, як я вже говорила вище, існує дуже багато. Тіні можна використовувати найрізноманітніших кольорів, це не заборонено. </td></tr>
<tr><td colspan=

Переглядів: 231 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps