Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Віртуальна зрада
07:55
Віртуальна зрада

 

флірт в інетіЗараз нам є найрізноманітніше спілкування: з друзями і колегами по роботі, в соцмережах. Для кого-то цього цілком достатньо.

Адже після роботи, частих дзвінків по телефону хочеться просто відпочити перед телевізором або з цікавою книжкою, провести час з дитиною або пограти улюбленою твариною.

І найчастіше часу не вистачає на спілкування з коханою людиною, другою половинкою. Відмахуючись від цієї проблеми, ми особливо не замислюємося, де реалізує свої потреби в спілкуванні улюблена (улюблений).

Останнім часом став дуже доступний флірт в інтернеті . Багато хто не надає цьому значення. Є навіть поширена думка: «нехай спілкується в мережі з ким завгодно, аби тільки не гуляла (гуляв)».

І віртуальна зрада для більшості зовсім не проблема. Адже начебто немає видимих причин для побоювань. Ми, як страуси, ховаємо голову в пісок, не помічаючи очевидного.
 

Відеочати і відеофільми

 
В Америці величезний відсоток саме віртуальних зрад : чоловіки усамітнюються в кімнаті, спускаючи всі заощадження з карти на онлайн відеоконференції ( відеосесії, відеочати ) з юними (і не дуже) моделями. А ті за гроші готові на різний спілкування: від звичайних розмов до збочень перед камерою.

Російські чоловіки зважаючи недосвідченість, недостатніх грошових коштів на банківську карту або ж менталітету не бажають витрачати гроші на таке сумнівне задоволення, вважаючи за краще тематичні сайти з забороненим відео. І просто, і безкоштовно. Тільки зареєструйся!

Одному моєму знайомому лікар «прописав» переглядати подібні відеофільми, з огляду на проблеми в сімейному житті. В результаті від побаченого у хлопця зовсім пропав інтерес до дружини: на відео - силіконові красуні, а дружина «товста і страшна»! ..
 

задушевні розмови

 
Окремі персонажі вважають за краще живе спілкування в Skype або ж чатятся в ICQ . Здавалося б, нічого страшного. Але таке спілкування дуже затягує і звичайна листування (задушевні розмови) може легко перерости в щоденну прихильність. А там дивись, щоб ці двоє не зустрілися в реалі!
 

Сайти знайомств

 
Мій колишній директор називав соцмережі (на кшталт «Вконтакте» ) «службою знайомств». На ділі заміжні (одружені) люди вважають за краще конкретику - сайти знайомств , вибираючи Мамбу або ж Loveplanet . Іноді буває цікаво навіть без реєстрації знайти там когось із знайомих  </td></tr>
<tr><td colspan=

Переглядів: 226 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps