Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Вірний вам ваш чоловік? З'ясуємо!
20:37
Вірний вам ваш чоловік? З'ясуємо!

Ознаки зради чоловікаНа жаль, навіть міцні відносини між чоловіком і жінкою іноді дають тріщину. Причин цьому може бути багато, але факт залишається фактом, кількість розлучень з кожним роком тільки збільшується. Якщо в минулі часи одружувалися, як правило, раз і назавжди, то в сучасному світі правлять інші порядки. Молодята часом розводяться вже на наступний день після весілля. Чому таке відбувається? Складно пояснити, але дуже часто сім'ї руйнуються через подружніх зрад. Заводять стосунки на стороні як чоловіки, так і жінки. Але так як наш сайт присвячений все-таки прекрасній половині, то ми поговоримо саме про те, як розпізнати зраду чоловіка. Для початку визначтеся чи потрібно вам це? Адже дуже часто дружини, щоб зберегти сім'ю, закривають очі на невірність свого чоловіка, тим більше далеко не завжди ставлення чоловіка до дружини і дітей змінюється в негативний бік. Бувають випадки, коли задоволений своїм сексуальним життям чоловік навпаки починає проявляти себе краще по відношенню до сім'ї. Задумайтесь, чи потрібно валити ваш шлюб через скороминущої слабкості чоловіка або, може, все-таки варто зберегти його? Говорити про це і радити, звичайно, набагато простіше, ніж відчувати це на собі, але розум навіть в таких ситуаціях відключати ні в якому разі не можна. Адже ламати набагато легше, ніж будувати. Задумайтеся про це. Але вирішувати звичайно ж тільки вам.

Ознаки зради чоловіка

«Як дізнатися, що чоловік тобі зраджує?» Чи цікавилися ви хоч раз цим питанням? Якщо так, то привід сумніватися у вірності свого чоловіка все-таки є, так як жінка дуже тонко відчуває такі моменти. Давайте розберемо основні ознаки зради чоловіка . Саме по ним можна зробити ті чи інші висновки, але ні в якому разі не остаточні.

 1. Зовнішній вигляд чоловіка . Уважно придивіться до свого чоловіка. Чи помічаєте ви якісь зміни в його зовнішності? Може бути, він почав відпускати вуса або навпаки збрив їх? Чи не став він краще за собою стежити? Може бути, поміняв свій стиль або почав носити те, що раніше вважав занадто молодіжним і невідповідним для нього? Будь-які зміни в зовнішньому вигляді чоловіка, тим більше якщо йому це не властиво, можуть говорити про те, що у нього з'явився хтось на стороні. Адже найчастіше чоловіки, на жаль, перетворюються саме для коханок, а не для своїх дружин.
 2. Робота . Найчастіше невірні чоловіки починають мало не кожен день затримуватися на роботі, списуючи все на важливі наради і велика кількість справ, які терміново потрібно закінчити. В принципі, це може бути і правдою, але все ж перевірити варто. А ось коли у вашого благовірного постійно виникають незаплановані відрядження, яких раніше ніколи не було, можна сміливо бити тривогу, щось тут не так.
 3. Ставлення чоловіка до вас . Чи змінилося що-небудь щодо вашого чоловіка до вас? Причому потрібно враховувати будь-які зміни, а не тільки негативні. Часом невірні чоловіки, які не хочуть йти з сім'ї, відчувають свою провину перед дружинами і намагаються всіляко її загладити дорогими подарунками і походами в ресторани. Але будьте уважні, це може бути як реальний прояв почуттів і турботи до вас, так і загладжування провини після зради. Багато ж чоловіки, у яких з'явилися відносини на стороні, навпаки починають нехтувати своїми дружинами, мовляв у мене в особистому житті і так все відмінно, навіщо ти мені тоді потрібна. Будь-яка жінка повинна відчути такі зміни і зрозуміти, з чим саме вони пов'язані.
 4. Заняття спортом . Якщо ваш чоловік ніколи раніше не виявляв абсолютно ніякого інтересу до спорту, а тепер почав активно їм займатися, то це може бути дзвіночком про те, що він не такий чистий, як хотілося б. По-перше, чоловіки починають стежити за своїм тілом, щоб сподобатися своїм коханкам, які часто є набагато молодших за них. По-друге, у чоловіка з'являється відмінне виправдання про те, де він був і чому затримався. То у нього вечірня пробіжка, то у нього похід у спортзал, а де він вправлявся в цьому час насправді, залишається тільки здогадуватися.
 5. Зміна звичок і поведінки . Дуже часто вже не зберігають вірність чоловіки, самі того не помічаючи, сильно змінюються в поведінці. Те, що раніше йому подобалося, тепер не подобається, то, що раніше він любив робити вечорами, більше не робить. Придивіться до того, як він поводиться. Адже ви, як ніхто інший, повинні помічати найменші зміни в його поведінці. Може бути, він відмовився від будь-яких своїх багаторічних звичок? Навряд чи б він зробив це просто так. Людям, як правило, не властиво різко змінюватися, якщо, звичайно, у них немає приводу для цього.
 6. Сексуальне життя . Якщо ваш чоловік зовсім перестав проявляти до вас увагу, як до жінки, то, може, він перестав сприймати вас такий? Ви для нього господиня, кухарка, прибиральниця, мати його дітей, але ніяк не жінка, яка потребує ласки і турботи. Пам'ятайте, жоден чоловік не може довго прожити без сексу, навіть якщо йому вже за сорок і більше. Якщо раніше він займався з вами сексом, скажімо, раз на тиждень або нехай навіть раз в місяць, а тепер не займається взагалі, то значить він задовольняє свої сексуальні бажання на стороні, інших приводів, як правило не буває.
 7. Зміна смаків в їжі . Смаки у невірного чоловіка теж змінюються на рівні підсвідомості. Наприклад, він міг часто водити свою коханку в один і той же ресторан або іноді забігати до неї на вечерю. Якщо такі ситуації повторюються часто, то чоловік волею-неволею починає звикати до іншої їжі.
 8. Зміна розпорядку дня . Коли у чоловіка з'являється не одна жінка, а відразу дві або навіть більше, йому просто необхідно змінити свій розклад, щоб приділяти увагу кожній з них, інакше він просто не буде встигати. Раніше він снідав у 8 і виходив з дому в підлогу 9, а тепер робить все на годину раніше? Навіщо? Запитайте у нього прямо про це і уважно послухайте, що він відповість. Як правило, невірні чоловіки, які не очікували такого питання, починають викручуватися і уникати відповіді.
 9. Запах . У кожної людини є свій власний запах. Думаю, ви повинні знати, як пахне ваш чоловік. І як би смішно це не звучало, запах може змінитися, якщо чоловік починає багато часу проводити з іншою жінкою.
 10. Автомобіль . Так-так, саме там можна знайти справжні докази зради чоловіка. Це може бути все, що завгодно: нижню білизну, дамські сигарети, помада, дзеркальце або навіть подарунок, який був приготований явно не для вас. Також в машині може з'явитися незнайомий запах жіночих парфумів, волосся або що-небудь інше. Придивіться. Може бути, машина вашого чоловіка, яка раніше ніколи не відрізнялася чистотою і блиском на сонці, стала «вилизаної» і бездоганною? Ну ще б пак, адже тепер він коханку на ній все-таки возить.
 11. Стільниковий телефон . Це справжня комора доказів про можливу подружньої невірності. Там можуть бути і дзвінки, і повідомлення, які не вдалося вчасно видалити, контакти і навіть фотографії. Чоловіки починають набагато більше часу проводити зі своїми телефонами, вони практично не випускають їх з рук. Адже коханки потребують спілкування. Також невірний чоловік може відключати свій мобільний телефон, перебуваючи вдома, або ставити його вібро. Звичайно, він може робити це для того, щоб його не турбували з роботи, але може і з інших причин.
 12. Сімейний бюджет . Як правило, коханки коштують грошей, і при тому чималих. Це може дуже сильно вдарити по вашому сімейному бюджету. Чи не робили ніяких великих покупок, не їздили відпочивати і не витрачали серйозні суми на що-небудь ще, а грошей не вистачає? Висновок напрошується сам по собі: або у вашого чоловіка з'явилася коханка, або він відкладає на що-небудь і хоче зробити для вас сюрприз. Тут головне не промахнутися. Перед тим як заводити з чоловіком розмова про витік грошей з сімейного бюджету, обов'язково постарайтеся з'ясувати причину самі.
 13. Інтернет . Технології вже давно дійшли до того, що зовсім не обов'язково кожен день бачитися з людиною, щоб підтримувати з ним спілкування. Якщо у вашого чоловіка з'явилася коханка, то він може спілкуватися з нею через інтернет найрізноманітнішими способами: аська, соціальні мережі, чати або навіть веб-камера. Ваш чоловік, різко згортає браузер, коли ви підходите, не підпускає вам до комп'ютера або навіть купує вам новий, аби ви не користувалися його? Це вірні ознаки того, що йому є, що приховувати.
 14. Ставлення чоловіка до інших жінок . Дуже часто чоловіки заводять роман зі знайомими жінками, якими можуть бути як колеги по роботі, так і друзі сім'ї. Коханкою чоловіка може стати навіть ваша подруга, і таке буває. Якщо у вас є які-небудь конкретні підозри, то придивіться, як поводиться ваш чоловік з тієї чи іншої жінкою. Як правило, чоловік сам себе видає. Він може ставитися до своєї коханки занадто мило навіть у вашій присутності або навпаки всіляко уникати її, щоб ви його не викрили. Також невірний чоловік починає вести себе занадто розкуто в компанії жінок. Якщо раніше, коли до вас приходили друзі, ваш чоловік спілкувався виключно з чоловіками, то тепер він може переключити свою спілкування і на жінок. І це не через те що він гуляє саме з однією з них, просто чоловіки, у яких з'являються відносини на стороні, починають відчувати себе більш вільно і незалежно.
 15. Прямих доказів зради чоловіка . Ну і звичайно ж існують явні ознаки зради чоловіка: подряпини і укуси на тілі, сліди від помади, жіночі трусики в його машині, фотографії та багато іншого.

Як бачите, ознак зради чоловіка існує досить багато. Я перерахувала лише основні з них, насправді їх набагато більше. Але на мій погляд будь-яка жінка сама повинна відчути, зраджує їй чоловік чи ні. Жіноча інтуїція в цьому плані працює дуже добре. У будь-якому випадку пробіжіться по кожному з перерахованих вище пунктів, можете навіть виписати їх на листок і проставити біля них плюси і мінуси. Чого вийшло більше? Якщо плюси істотно переважили, то варто серйозно задуматися з цього приводу. Але не потрібно панікувати, дуже часто ознаки чоловічої зради можна сплутати з простими змінами людини, які можуть бути пов'язані з роботою, справами або просто з віком. Людям властиво змінюватися, хто б що не говорив. Тому перш ніж впадати в депресію або починати з'ясувати стосунки, переконайтеся в тому, що привід сумніватися точно є.

Як ставитися до зради

Навіть якщо ви змогли розпізнати зраду чоловіка, потрібно правильно до цього поставитися. Ну нічого собі, скажете ви, виявляється до цього ще й ставитися потрібно правильно. Накричати, вилаяти і вигнати: ось, як потрібно ставитися до зради. Це не зовсім правильний підхід.

По-перше , ви повинні вести себе гордо і гідно навіть у такі моменти. Покажіть чоловікові свою байдужість, спокійно обговоріть з ним ситуацію, що виникла, без зайвих слів і скандалів, і проводите улюбленого за двері, а ще краще дайте йому час зібратися, але при цьому більше не підходьте до нього і не заводьте розмову. Нехай він голову ламає, чому ви так спокійно поставилися до його зраду, а не влаштували сцену зі сльозами і криками. Чоловіка не залишить ця ситуація в спокої, він так чи інакше захоче з'ясувати причину вашого спокійного поведінки. Може бути, і у вас теж хтось з'явився на стороні або ви розлюбили його? Голову чоловіка відвідуватимуть різні думки. А якщо ви закотити йому скандал, то він зрозуміє, на скільки важливий вам, і буде почувати себе господарем становища. Ні в якому разі не доводьте до цього.

По-друге , в зраді чоловіка, як би парадоксально це не звучало, в якійсь мірі можете бути винні саме ви. Згадайте, може бути, ваш чоловік вже натякав вам про те, що його щось не влаштовує в стосунках, а ви просто проігнорували це? Найчастіше чоловікам не вистачає від своїх дружин ласки і тепла, і саме це вони починають шукати на стороні. Якщо вам дорогі ваші відносини, то чому б не стати витонченішою в ліжку або не почати проявляти більше уваги до свого чоловіка? У більшості випадків дружини в стані зробити так, щоб чоловіки навіть не замислювалися про зраду.

По-третє , потрібно розібратися в собі, в своєму чоловікові, зрозуміти, чому так сталося, з'ясувати ряд моментів і лише потім робити остаточні висновки. Давайте спробуємо постараємося розібратися в тому, як потрібно ставитися до зради в залежності від ситуації.

Для початку потрібно визначитися з вашим ставленням до зрадами взагалі. Якщо ви з тих жінок, які не можуть пробачити зраду ні за яких обставин, то великого сенсу з'ясовувати, чому так сталося, немає. Хоча ви можете це зробити для власного заспокоєння або для того, щоб залишитися з чоловіком в хороших відносинах надалі, особливо, якщо вас пов'язують ще й діти. Якщо ж ви вмієте прощати зради і не хочете руйнувати свою сім'ю, то має сенс задуматися про збереження шлюбу.

Ставлення чоловіка до вас після зради є важливим моментом в тому випадку, якщо ви маєте намір зберегти сім'ю. Чоловік може усвідомити свою провину і змінити своє ставлення до вас в кращу сторону, а може озлитися через те, що ви викрили його в зраді, і почати ставитися до вас агресивно і неадекватно. У другому випадку має сенс припинити відносини.

Вид зради. Насправді існує дуже багато видів зрад. Психологи виділяють шість, а то й більше. Почнемо з зрад легкої тяжкості. Зради, виявляється, бувають навіть душевними або духовними . Це коли чоловік проводить з жінкою на стороні час, приділяє їй увагу, ділиться своїми переживаннями, але при цьому між ними немає фізичної близькості. Зрада також може бути спонтанною або, як то кажуть, «по дурості» . Ознаки зради чоловікаВаш чоловік просто опинився не в той час не в тому місці і найчастіше ще й не в тому стані. Наприклад, уявіть ситуацію: корпоратив, все добряче на підпитку, співробітниці вашого чоловіка в коротеньких сукнях та ще й будують йому очі. Ну далі самі розумієте, стримається тільки дуже порядна і розважливий чоловік. Найчастіше чоловіки потім щиро звинувачують себе в скоєному, але вже нічого не можуть вдіяти, бо факт зради був. Зрада також може бути запланованої , але навіть вона ділиться на підвиди. У чоловіка може бути постійна коханка, з якою він регулярно проводить час, водить її в ресторани, приділяє їй увагу. А також чоловік може змінити просто на зло своїй дружині, яка перестала приділяти йому увагу, або, наприклад, у відрядженні, щоб розслабитися, спочатку спланувавши цей момент. Також для чоловіка зради можуть бути стилем життя . Тобто він так жив завжди і іншого життя просто не уявляє. Він щиро любить і цінує свою дружину, але періодично йому просто необхідно сходити «наліво». Якщо ви спочатку прийняли його таким, то немає сенсу дорікати його в зрадах, він все одно не припинить цим займатися, якщо тільки сам того не захоче, а й від вас теж ніколи не піде.

Як ви розумієте, типів зради може бути дуже багато. Кожен з перерахованих вище можна сміливо ділити на два і більше. Звичайно ж набагато гірше, коли у чоловіка є постійна коханка, ніж коли він змінив просто «по дурості» і потім, може бути, навіть забув про це. Питання в іншому: чи готові ви пробачити зраду і прийняти чоловіка назад у сім'ю? Дайте відповідь для себе на нього, але тільки щиро. Якщо ви зробите вигляд, що пробачили чоловіка, але потім при кожному зручному випадку будете пригадувати йому це, то краще чи не прощати.

У будь-якому випадку ви тепер озброєні, а значить небезпечні. 
		<script>
			var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont');

			if (container) {
				var parent = container.parentElement;

				if (parent) {
					const wrapper = document.createElement('div');
					wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper');

					parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling);
				}
			}
		</script>
	 </td></tr>
<tr><td colspan=

Переглядів: 963 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps