Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Тепер ти обов'язково йому сподобаєшся
13:53
Тепер ти обов'язково йому сподобаєшся

Як сподобатися хлопцю в школіВарто розуміти, що хлопці навіть в старших класах набагато більш сором'язливі і невмілі, ніж досвідчені чоловіки, тому і поводитися з ними потрібно по-іншому. Не чекайте, що вони підійдуть першими, почнуть робити натяки. І це часто не через те, що їм не подобається та чи інша дівчина, просто вони не вміють це правильно робити. Чули, напевно, що дівчата дорослішають швидше хлопців? Так воно і є, особливо в плані відносин. Тому дуже часто дівчата 14-17 років зустрічаються з хлопцями, набагато старше себе. Любов - це, мабуть, саме дивне явище на світлі. Вона непередбачувана, раптова, але так приємна. Все, звичайно, починається з симпатії, у деяких відразу виникають сильні почуття, у інших пізніше, у кого-то вони так і не з'являються, і люди розлучаються. Все це нормально. Люди можуть по кілька разів намагатися будувати відносини, поки не зустрінуть свою справжню любов.

А все ж починається зі шкільної лави: посмикування за кіски в початкових класах, перші поцілунки, побачення , квіти. Як сумно і одночасно приємно про це згадувати. Цього вже ніколи не повернути, але все-таки, як добре, що це з нами було. Напевно, кожна дівчина ламала свого часу голову про те, як сподобатися хлопцю в школі, відсилала йому валентинки, задиралася на перервах, дражнила, давала списувати, завжди була з ним в одній команді на фізкультурі. Далеко не всі відносини, що почалися в школі, закінчуються в результаті весіллям, сім'єю і дітьми, але все ж і таке трапляється. Я сама знаю кілька пар, які почали зустрічатися, коли їм було по 15 років, а тепер вони виховують дітей і будують сімейний побут.

Якщо у вас є щира симпатія до якогось хлопця, не соромтеся її проявляти. Хто знає, може бути, це переросте у щось більш серйозне. Перше, що вам потрібно розуміти, хлопці шкільного віку не мають великого досвіду в плані відносин. Вони не знають, як потрібно визнаватися в любові, влаштовувати побачення і навіть як правильно спілкуватися з дівчатами. Вони недосвідчені - запам'ятайте це. Симпатичний хлопець? І він начебто теж не проти з вами спілкуватися, але чи то соромиться, чи то боїться? Так проявите себе першою . Будьте більш впевненою і рішучою, ніж він. У цьому віці це нормально. Ви ні в якому разі не повинні визнаватися йому в любові і симпатії, просто почніть спілкування, дійдіть разом до зупинки після школи, поговорити ввечері по телефону, погуляйте разом на вихідних. Таким чином ви зрозумієте, потрібен він вам чи ні, а також проб'єте грунт для подальших відносин.

Також хлопці в ці роки дуже залежать від думки оточуючих, особливо своїх друзів і однокласників. Багато з них соромляться заявити про те, що у них з'явилася дівчина, не знають, як правильно вести себе в компанії друзів в її присутності. Іноді це призводить до того, що хлопець обриває так і не почалися відносини. І цього не через те, що дівчина йому несимпатична, просто йому так на даний момент простіше. Тому моя вам порада - будьте легкої і ненав'язливою . Не хоче він поки що знайомити вас зі своїми друзями, значить нехай так і буде. Всьому свій час. Коли він по-справжньому в вас закохається, йому стане все одно на думки оточуючих. Просто потрібно почекати і дати хлопцеві час.

Ведіть себе, як леді . Багато дівчат в силу своєї недосвідченості неправильно проявляють себе до хлопця, до якого відчувають симпатію. Повірте, жарти і задираки на його адресу ніколи не приведуть до відповідних почуттів. Він навпаки може відповісти вам агресією. Будьте ніжною, уважною, товариською, але ніяк не задиракою і хуліганкою.

До речі, фізкультура - відмінний спосіб заявити про себе. Ні, ви не повинні встати, підняти руки і закричати: « Я тут, зверни на мене увагу. » Просто заняття з фізкультури - це ті нечасті моменти в школі, коли ви можете вести себе не так, як на всіх інших уроках. Тут ви можете трохи розслабитися, побігати. пострибати, показати, на що здатне ваше тіло. Може бути, ви вмієте робити місток або сідати на шпагат? Або сьогодні вчитель вирішив провести футбол на уроці? Так дійте. Ні в якому разі не відсиджуватися на лаві. Не потрапили в його команду? Не біда. Граючи проти нього, теж можна зробити що-небудь таке. Хлопцям дуже подобається, коли дівчата грають з ними в футбол. Так, у нас виходить це незграбно і безглуздо, але, повірте, вони це навіть люблять. Штовхайте м'яч, відбирайте у противника, будьте завжди в центрі уваги. Хлопець обов'язково помітить це. А після уроку на перерві можна в жартівливій формі обговорити з ним гру, мовляв он як я гол забила. Він обов'язково підтримає цю бесіду.

На всіх інших уроках теж дійте. Давайте йому списувати. Він обов'язково це оцінить. Адже хлопці не так серйозно ставляться до виконання домашніх завдань, а ви в свою чергу можете скористатися цим і виручити його. Урок хімії, а він в цьому нічого не розуміє? Сядьте з ним за одну парту, допомагайте і підказуйте йому. На контрольних роботах можете питати поради і у нього. Хлопці дуже люблять відчувати себе більш розумними і розбираються в тих чи інших питаннях. Так дайте йому цю можливість. Нехай пояснить вам що-небудь, а ви обов'язково вислухайте, погодьтеся і подякуйте за допомогу.

Спілкуйтеся з ним на його теми . Вийшла якась нова модель автомобіля? Запитайте у нього, чи не чув він про це. Нехай він вам розповість все, що про це знає, а ви просто підтримайте бесіду. Адже розмови - це поки що практично єдине, що може вас пов'язувати. Це потім будуть поцілунки, прогулянки і побачення, а поки просто налагоджувати спілкування.

Клас збирається сходити в кіно, кафе або просто погуляти? Ви обов'язково повинні взяти участь в цьому заході. Спілкування поза школою дуже зближує. Там немає уроків, дзвінків і вчителів. Ви можете вести себе повністю розслаблено і відкрито. Хлопець, помітивши це, цілком можливо подивиться на вас іншими очима. Непогано було б влаштовувати такі прогулянки частіше, і ні великими компаніями, а вдвох. Повірте, за стінами школи ваше спілкування може перейти на новий рівень.

Ви повинні сподобатися його друзям . Пам'ятайте вище я говорила, що хлопці в ці роки сильно залежать від думки оточуючих? Це щодо відносин звичайно ж, на все інше у них є свої погляди. А ось якщо дівчина не сподобається друзям, то хлопця це може злякати. Для початку можете просто підійти і запитати: « Як справи хлопчаки? » Але знову ж ви повинні відчувати, чи готовий хлопець до цього або він все ще соромиться відкрито заявляти про свою симпатію до вас. «Який нерішучий, так навіщо він мені взагалі потрібен», подумаєте ви. Але, на жаль, далеко не всі хлопці в ці роки можуть проявляти себе твердо. Деяким потрібен час. Бувають випадки, коли хлопці, не соромлячись, самі говорять про свої стосунки. Все залежить від безлічі факторів і рис характеру.

У вас є його номер? Тоді можна написати йому смс . Цей сучасний спосіб спілкування знімає багато обмежень. Дуже часто хлопці виявляються себе набагато активніше саме по смс. Багато що, що він не наважується сказати в обличчя, він може написати в повідомленні. До речі, я якось вже розповідала вам, як потрібно писати смс хлопцю, який подобається . Саме за допомогою такого спілкування ви зможете домогтися результатів на любовному фронті набагато швидше.

Не питайте у нього про минулі відносини , особливо на початку вашого спілкування. По-перше, у нього їх могло і не бути, а він посоромиться вам про це сказати. По-друге, часті розмови про колишніх ніколи не приводять ні до чого хорошого. Напевно всім знаком питання: « Як на особистому? » Невже вам його не задавали? Та й самі ви, напевно, не раз запитували це у хлопців. Найчастіше його задають тим людям, до яких відчувають симпатію, щоб дізнатися, чи вільний чоловік на даний момент або ж він перебуває у відносинах. Скажу вам так: у принципі, це питання має місце бути, але, задавши його, ви прямо натякнете хлопцеві про те, що він вам подобається. Адже навряд чи ви цікавитеся про це просто так.

Налагодивши дружні відносини, не поспішайте розслаблятися . Без ваших активних дій вони навряд чи переростуть у щось більше. Ви повинні в першу чергу залучати його не як друг, а як дівчина. Хлопці люблять очима, особливо на перших етапах відносин. Так радуйте його своїм зовнішнім виглядом. Завжди будьте на висоті: зачіска, макіяж, одяг. Звичайно, яскраво нафарбуватися і одягтися не дозволять шкільні правила, але це і не потрібно. Просто слідкуйте за собою, будьте охайною, модною, привабливою.

Спілкування по телефону не можна недооцінювати. Якщо людина вам симпатичний, то з ним можна проговорили хоч всю ніч. З вами такого ще не бувало? Повірте мені на слово, обов'язково буде. Різні розпитування, розповіді, спогади і просто розмови ні про що. Потім ви будете згадувати про це з ностальгією.

Я вже писала про спілкування за межами школи і напишу ще раз. Адже це дуже важливо. Кіно, кафе, прогулянки по парках - все це дуже зближує. Є тільки ви і він. Спочатку такі моменти вкрай необхідні. Спілкування наодинці є чимось новим як для нього, так і для вас. А все, що відбувається вперше, дуже сильно притягує. Ваш вік - це ваша зброя. Повірте, в майбутньому на такі моменти ви будете звертати увагу все менше і менше. Користуйтеся тим, що ви все ще можете насолоджуватися першими побаченнями, поцілунками, розмовами і просто безтурботністю. Адже це все не вічно.

Головним же, мабуть, моментом в питанні відносин є вміння дівчини правильно себе вести , при чому незалежно від віку. Зумійте зацікавити хлопця, зробіть так, щоб не ви бігали за ним, а він за вами. Але ні в якому разі не користуйтеся ним. Вмійте себе подавати. Він повинен побачити вас щось особливе. Що саме притягує хлопців в юному віці? А то, що ми відрізняємося від них, ми інакше реагуємо на одні й ті ж ситуації, по-іншому поводимося, говоримо, ходимо, виглядаємо. Для них все це є новим. Вони не знають, як правильно вести себе з нами, але саме ця невідомість і тягне їх до нас. Чи не відкривайтеся хлопцю відразу, будьте загадкові, в деяких моментах непередбачувані. Ці прийоми працюють не тільки з хлопцями шкільного віку, а й з досвідченими і дорослими чоловіками. Я вже давала деякі рекомендації про те, як сподобатися хлопцю незалежно від його віку. Почитайте. Може бути, почерпнете щось для себе.

Як сподобається хлопцю в школі? Це питання свого часу мучив кожну дівчину. Хтось знайшов на нього відповідь і завів перші серйозні стосунки ще в школі, деякі дівчата зустріли свою першу любов пізніше. Коли саме це сталося - неважливо. Головне знайти ту людину, заради якого хотілося б робити все і навіть більше, і бачити в його очах взаємність. Будьте коханими, дорогі дівчата!

Переглядів: 215 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps