Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Тепер і ти дізнаєшся, як сподобатися хлопцю
20:32
Тепер і ти дізнаєшся, як сподобатися хлопцю

Тепер я знаю, як сподобатися хлопцюКожна дівчина, безсумнівно, хоче подобатися хлопцям, але, як вести себе, коли мова йде про те єдиному, який заволодів вашим серцем, мріями і думками, але від нього не виходить взаємної симпатії? Давайте спробуємо в цьому розібратися. Для початку вирішіть для себе, чи готові ви до серйозних стосунків? Якщо немає, а хлопцеві ви хочете сподобатися просто для того, щоб поставити чергову галочку в своєму списку, то не варто сильно засмучуватися, якщо вам так і не вдасться викликати у нього інтерес. Якщо ж ваші наміри серйозніші, і ви точно впевнені, що готові до відносин, і цей хлопець є саме тим, хто вам потрібен, то пускайте в бій всі свої чари. Відразу хочу зауважити, що мова в даній статті піде про те, як сподобатися саме хлопцеві, а не чоловікові, у якого є певний життєвий досвід за плечима, кар'єра і, може, навіть сім'я. Молоді люди в залежності від віку дуже сильно відрізняються в своїх поглядах на життя, принципах і перевагах. Також ви повинні розуміти, що сподобатися хлопцю не означає закохати його в себе. Бувають такі ситуації, коли дівчина, домігшись симпатії від хлопця, починає вести себе неправильно і тим самим руйнує всі шанси на подальшу побудову відносин. Але поради від LadyBE не дозволять вам допустити таких помилок, тому обов'язково підпишіться на оновлення , щоб не пропустити чергові корисні статті на тему любові і відносин.

І так, перед тим як сподобатися хлопцю, ви обов'язково повинні сподобатися самій собі . Якщо ви дивитесь у дзеркало, і ваш зовнішній вигляд вас дратує, навряд чи хлопці до нього поставляться інакше. Ви обов'язково повинні перетворитися: макіяж, одяг, зачіска. Зробіть все, щоб сподобатися хлопцю, якщо він цього дійсно гідний.

За зовнішніми змінами, як правило, йдуть і внутрішні, а це тільки плюс для вас. Обов'язково заявіть про себе . Часом бувають такі ситуації, коли хлопець навіть не знає про існування дівчини, а та наївно чекає, що в один прекрасний день він сам до неї підійде і познайомиться. Як? Як це може статися? Невже ви думаєте, що хлопці, особливо в юному віці, просто так підходять до кожної дівчини і знайомляться? Ні, найчастіше це не так. Якщо він до сих пір не зробив цього, не варто чекати від нього перших кроків. Стати ініціатором знайомства самі, але ні в якому разі відразу ж не кажіть йому про свою симпатію, на все свій час. Заявити про себе можна й інакше: просто пройдіть повз, упустите що-небудь при цьому, зробіть так, щоб він звернув на вас увагу. Найголовніше дати хлопцеві знати про своє існування, а процес знайомства як такої можна і уникнути, ваше спілкування почнеться саме по собі. У багатьох випадках це навіть краще, ніж підходити і знайомитися. Адже в такій ситуації він тим більше не зможе точно зрозуміти, чи подобається він вам чи ні. Може, ваша зустріч просто випадковість? Або це все не просто так? Ці думки не будуть залишати його голову, якщо, звичайно, ви йому хоч трохи сподобаєтеся.

Звідси випливає і наступна порада про те, як сподобатися хлопцю. Будьте для нього загадкою . Якщо ви відразу викладіть всі карти на стіл, інтерес хлопця до вас згасне, так і не встигнувши розпалити. Більше таємниць, загадок, інтриг. Хлопцям це подобається. Вони люблять розгадувати дівчат, дізнаватися про них з кожним днем все більше і більше. Природно настане такий момент, коли хлопець дізнається про вас практично все, але на той час він швидше за все буде в вас вже закоханий. Але навіть в цьому випадку збережіть в собі загадковість. Жінка все життя повинна підтримувати в своєму чоловікові інтерес. Як тільки це припиниться, він може охолонути до своєї колись коханій дівчині і навіть змінити їй. Про чоловічих зрадах вже говорилося на нашому сайті, ні до чого хорошого вони природно не приводять, а лише сприяють розставання двох колись люблячих один одного людей. Але не будемо про сумне.

Якщо ви хочете зробити на хлопця ще більше враження, перед тим як знайомитися з ним, дізнайтеся про нього якомога більше: його смаки, інтереси, захоплення. Будьте у всеозброєнні, коли прийде час знайомства. Найголовніше дійте таємно. Він не повинен дізнатися про вашу симпатії завчасно. Чим більше таємниць і загадок буде в вашому первісному спілкуванні, тим краще.

Як ви вже зрозуміли, ви повинні викликати у хлопця інтерес , забити всі його думки і бажання собою і навіть снитися йому ночами. Чим більше він буде думати про вас, тим більше у вас шансів йому сподобатися. Ведіть себе неоднозначно, завжди залишайте після вашого спілкування купу питань в голові у хлопця. Але, звичайно, це потрібно робити, коли у вас вже склалося певне спілкування: ви розмовляєте по телефону, обмінюєтеся повідомленнями, може бути, навіть проводите разом час. Тепер я знаю, як сподобатися хлопцюПодумайте самі, в якому випадку ви ще більше зацікавите хлопця? Він пише вам смс: «я тобі подобаюся?». Звичайно, не дуже правильно з його боку ставити таке пряме запитання дівчині, але бувають і такі ситуації. Ви можете відповісти так: «так, звичайно, ти мені дуже подобаєшся.» А можете так: «Зараз я не можу відповісти на це питання, милий, але все можливо.» Або навіть так: «все може бути, але я тобі не говорила так, все в твоїх руках. »Природно в першому випадку хлопець буде безмежно щасливий, отримавши таку відповідь, але тільки перші п'ять хвилин, а потім він подумає:« а що робити далі? »Після цих думок у нього може пропасти до вас всякий інтерес. Так, ви йому подобаєтеся, він вам теж, але що робити далі нікому з вас невідомо. Всього лише одним невірним кроком можна вмить закінчити один з найприємніших періодів у відносинах між хлопцем і дівчиною, коли ще немає чіткої визначеності, але вже є взаємна симпатія, про яку кожному з них відомо, але про неї все одно продовжують мовчати і тільки зрідка натякають .

А отримавши повідомлення про те, що все можливо, хлопець просто голову собі зламає, ви не будете залишати його думки ні на секунду. Чому вона не відповіла «так»? Значить я їй не подобаюся? Хоча якби я їй не подобався, вона швидше за все прямо б про це сказала. Чому вона назвала мене милим? Вона і справді мене таким вважає або просто так це написала? Хоча ні, навряд чи милим називають кожного знайомого хлопця. Вона каже, що все в моїх руках, значить у мене все-таки є шанс? Або, може бути, я його вже упустив і вона намагається сказати мені про це? Весь день думки хлопця будуть зайняті тільки вами. Ви підігрієте його інтерес до себе і станете для нього ще більш загадковою. Не бійтеся, такий смс-кою ви його не злякає. Якщо у хлопця вже є до вас симпатія, вона нікуди не дінеться, а лише тільки посилиться. Але головне, звичайно, всьому знати міру. Якщо на питання «я тобі подобаюся», ви відповісте «ні», навряд чи він захоче продовжувати доглядати за вами.

Кожен хлопець по своїй натурі мисливець, він любить добиватися дівчат і завойовувати їх увагу. Тому після того як ви натякнете йому про свою симпатію, не потрібно робити будь-яких рішучих дій, зробіть так, щоб він хотів вас добитися , а не навпаки. Хлопцям, хто б що не говорив, більше подобається самим бігати за дівчатами, ніж, коли ті бігають за ними. Своїм зайвою увагою ви можете просто йому набриднути, ні в якому разі не доводьте ситуацію до такого. У кожного своя роль у відносинах. Хлопці завойовують, дарують подарунки, захоплюються, а ми, дівчата, робимо все, щоб нами хотілося захоплюватися. Правильно так і тільки так.

Абсолютно для будь-якого хлопця в стосунках з дівчиною дуже важливий інтимний питання. Він здається не таким? Для нього набагато важливіше просто спілкуватися і прогулянки під місяцем? Нісенітниця! Звичайно, хлопцям це теж подобається, але в якийсь момент їм починає хотітися більшого. Тому ви просто зобов'язані стати об'єктом його бажань . Якщо він буде проводити з вами час, але при цьому ви не будете цікаві йому, як дівчина, то про будь-які серйозні стосунки можна забути. У цьому питанні головне вчасно зацікавити хлопця. Будьте сексуальніше, ніжніше, жіночний. Не бійтеся цього. Адже ви хочете сподобатися хлопцю? Якщо ви сексуальна, не означає, що ви доступна. Багато дівчат саме тому боятися вести себе більш розкуто. Відкиньте всі ці дурниці і забобони. Зрештою ви сексуальна тільки для свого хлопця, а не для когось ще, і в цьому немає нічого страшного.

Після того як ви вже досягли певних результатів і твердо впевнені в тому, що ви подобаєтеся хлопцю, не потрібно відразу дозволяти йому все. На все свій час . У будь-яких відносинах все повинно відбуватися поступово, в якихось швидше, в якихось повільніше, але в будь-якому випадку певні етапи мали б бути. Сьогодні ви погладили його по голові, завтра поцілували в щоку на прощання, післязавтра в губи і так далі. Будь-який хлопець цінує і запам'ятовує такі моменти. Він чекатиме кожну нову зустріч з вами, щоб ще раз відчути на собі ваше дотик або поцілунок. А якщо ви відразу «запригніте до нього в ліжко», звичайно, він скаже вам, що все було божественно, але вже завтра ви не відбудетеся простим погладжуванням або поцілунком, йому буде хотітися більшого. Все залицяння можуть на цьому закінчитися. Хлопець буде відчувати, що ви вже повністю його, і тим самим, як зараз модно говорити, цукерково-букетний період у ваших стосунках може завершитися. Відновити його навряд чи вдасться, так як певну межу ви вже переступили.

Хлопці, як і дівчата, дуже цінують гарне ставлення до них. Як тільки ви відчуєте, що хлопець вже відчуває до вас симпатію, а, може, навіть і закоханий в вас, не потрібно користуватися цим і ставати стервом. Як швидко ви йому сподобалися, так же швидко ви можете йому розподобатися. Допомагайте йому порадами, підказуйте у важких ситуаціях, беріть участь в його житті, а ще краще станьте її частиною. Він повинен відчувати, що ви завжди з ним і завжди готові підтримати його. Хоч на перший погляд і здається, що у хлопців на все свою думку, і вони не потребують нічиїх радах, це абсолютно не так. Якщо він ділиться з вами своїми переживаннями, вислухайте його, дайте пораду, але ні в якому разі не належите до його проблем байдуже. Це відлякає його. Адже якщо він ділиться з вами чимось, значить довіряє вам. А це дуже важливо в будь-яких відносинах.

Хочете, щоб він більше часу проводив з вами? Тоді станьте йому другом . В цьому немає нічого поганого. Багато хто вважає, що дружбу з любов'ю заважати не можна. Це твердження вірне лише тоді, коли ви насправді тільки дружите з хлопцем. Якщо у вас станеться близькість з ним, то незабаром ви ризикуєте втратити все, в тому числі і дружбу. А якщо між вами і хлопцем вже склалися стосунки, то нічого поганого в тому, що ви станете йому ще й іншому, немає. Спільний перегляд футбольного матчу або боксу ввечері, розмови про машини та риболовля тільки зближуватимуть вас ще сильніше. Тому вмійте дружити зі своїми коханими.

Порад про те, як сподобатися хлопцю, можна дати ще дуже і дуже багато, але чи треба це? Адже найчастіше дівчина повинна вести себе правильно в залежності від ситуації і самого хлопця. Потрібно відчувати свого обранця, бути з ним в міру кокетливою, в міру наївною, в міру смішний. Десь потрібно поступитися, десь узяти ініціативу в свої руки. У якихось ситуаціях потрібно «включити дурочку», а в якихось проявити себе як мудра жінка. Загалом має бути в міру.

Симпатія між хлопцем і дівчиною не виникає на порожньому місці. Дуже часто доводиться прикладати для цього певні зусилля. Бувають навіть такі ситуації, коли молодих людей, які навчаються або працюють разом вже кілька років, зближує певний випадок, без якого їх відносини могли б так і не початися. Не соромтеся своїх симпатій!

Переглядів: 298 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps