Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Смс хлопцю, який подобається, повинна бути інтригуючою
13:58
Смс хлопцю, який подобається, повинна бути інтригуючою

Смс хлопцю, який подобаєтьсяУ кожної дівчини буває такий період, коли подобається хлопець, але вона не знає, як правильно почати з ним спілкування. Підійти і заговорити першою багато хто не наважується. Їх зупиняють сором'язливість, незнання того, що сказати, хвилювання, нерішучість, деяких гордість. Чи знайомі такі моменти? У будь-якому випадку потрібно відкинути всі забобони і заявити про себе. Багато дівчат чекають і сподіваються, що хлопець проявить ініціативу першим. Звичайно, таке можливо. Можете спробувати помелькати перед його очима деякий час, якщо у вас є спільні друзі, можете підійти і почати спілкування з одним з них, в той час як хлопець буде знаходитися поблизу. Не допомагає? Значить ви знайшли собі такого ж сором'язливого парубка, який не наважується зробити перший крок. І що тепер? Викинути його з голови і забути? Так звичайно ж немає. Потрібно діяти.

У століття мобільних технологій живемо. Що не наважуємося зробити самі, нам допомагають зробити наші гаджети. Надішліть хлопцю повідомлення. Для цього можете скористатися своїм мобільним телефоном або ж соціальними мережами. Іноді написати набагато простіше, ніж сказати. Для початку я б все-таки порекомендувала вам мобільний телефон. Номер хлопця, думаю, дістати не проблема: запитайте у подружок або спільних знайомих. Своїм повідомленням ви можете створити інтригу. Уявіть самі: вам приходить смс приємного змісту з незнайомого номера і явно від протилежної статі. Зацікавить? Думаю так. Але головне з цим не затягувати.

Після кількох повідомлень інтригуючого характеру потрібно переходити до більш відкритого діалогу. Все, звичайно, залежить від хлопця. Деяким подобається отримувати повідомлення від загадкової незнайомки. Але все ж більшу частину хлопців це дратує. Вони можуть поспілкуватися таким чином один-два дні, але потім їм набридне. Хіба може хотітися відповідати на повідомлення того, кого ти навіть не знаєш? Інша справа, якщо хлопець здогадується, хто йому пише, і проявляє до цієї людини взаємну симпатію, тоді можна погратися довше. Хоч йому і буде відомо, що повідомлення приходять саме від вас, нотки гри і загадковості створять навколо ситуації додатковий інтерес.

Але все ж, яке саме відправити смс хлопцю, який подобається? Здавалося б, усього лише кілька слів, над ними і думати не треба. Але коли справа доходить до написання повідомлення, багато дівчат встають в глухий кут. Якщо вдень, лаючись з сестрою, вона знаходила слів, хоч відбавляй, то зараз, коли їй потрібно придумати лише одне або два коротеньких пропозиції, її уяву абсолютно відключилася. Що написати? Як краще написати? Може, до біса цю затію? Не опускайте руки. Хлопці такі ж люди і сприймають все навіть ще простіше, ніж ми, дівчата.

Найголовніше не пишіть двояко. Не змушуйте хлопця думати і гадати про те, що могло б означати ваше повідомлення. Будьте простіше, але в міру розумного звичайно ж. Банальне «Привіт, як справи?» Або, що ще гірше, «Ти такий кльовий» залиште для інших випадків. Ваше повідомлення повинно зачепити його. Він повинен захотіти на нього відповісти. Зацікавте його чимось. Дайте зрозуміти, що ви знайомі або хоча б бачилися. Ні в якому разі не пишіть про свою симпатію або почуттях, не питайте, чи є у нього дівчина, що не кличте відразу ж гуляти. На все свій час . Щоб сподобатися хлопцю , потрібно діяти правильно і поступово.

Можна написати що-небудь на зразок цього: « Приветик. Ти так класно грав сьогодні в футбол. Давно займаєшся? »Або так:« Привіт. Мені дуже сподобалося слухати твій виступ. Довго готувався? »Таким повідомленням ви відразу дасте хлопцеві зрозуміти, що ви дівчина, що ви знайомі, і він в будь-якому випадку відповість вам, так як було поставлено питання. Запитувати, до речі, про що-небудь на початку спілкування дуже навіть вітається. Таким чином між вами буде зав'язуватися діалог. Ви запитаєте його про що-небудь, він відповість і задасть вам аналогічне питання. І так поступово ви будете дізнаватися більше про один одного. Проявляйте зацікавленість . Між вами повинно з'явитися якомога більше точок дотику, більше спільних тем та інтересів.

Уявіть тепер, що ви написали йому майже те ж саме, але без питання: « Приветик. Ти так класно грав сьогодні в футбол. »Що він може відповісти на таке повідомлення? Швидше за все він просто привітається і запитає про те, хто йому пише. А якщо в повідомленні буде поставлено питання, то відповідь буде наступним: « Привіт. Велике спасибі. Так вже близько п'яти років займаюся. А хто пише, якщо не секрет? »Чи відчуваєте різницю? Начебто він написав вам всього лише на одну пропозицію більше. Але ви вже знаєте, що він займається футболом. А значить можна продовжувати розмову. Запитайте у нього, куди він ходить займатися, за який клуб вболіває, ким він грає, нападаючим або захисником. Хлопцям дуже подобається прояв інтересу з боку дівчат до спорту, автомобілів та інших чоловічим темам . Нехай навіть ви запитаєте про це безглуздо, але ваша зацікавленість йому вже сподобається. У вас з'явиться ціла тема для розмови. А на питання про те, хто йому пише, дайте відповідь так: « Поки що секрет. » Чи назвете йому своє ім'я трохи пізніше, зараз головне заінтригувати його.

Пам'ятайте, смс хлопцю, який подобається, потрібно відправляти однієї. Ніяких подружок поруч і порадників . Вони можуть тільки все зіпсувати. Забудьте всі ці дитячі забави, коли збираються кілька дівчат і починають разом дзвонити або писати якомусь хлопцеві. Їх це тільки відвертає. Хлопці терпіти не можуть, коли над ними починають жартувати. Будьте серйозні, зберіться духом. В цьому немає нічого складного. І щоб написати повідомлення, вам не потрібна група підтримки поруч. Найчастіше в таких ситуаціях буває так. Дівчині реально подобається хлопець, але вона соромиться це показати своїм подружкам. І замість того, щоб написати смс хлопцю тоді, коли вона залишиться одна, дівчина починає жартувати і згадувати про Ванька Сомове з паралельного класу, який їй типу зовсім не подобається, але ось просто чомусь захотілося про нього поговорити. Подруги підтримують ініціативу і теж починають жартувати над ним.

Смс хлопцю, який подобається

Якщо ви самі не наважитеся на перший крок, то ніхто вам в цьому не допоможе. Подружки, навіть кращі, можуть лише поміщати. Причому іноді вони це роблять спеціально. «Жіночої дружби не існує.» Чули про таке? Я, звичайно, не зовсім з цим згодна, але, коли мова заходить про хлопців, то саме так і відбувається.

Отже, значить ми визначилися. Писати повідомлення ви повинні на самоті, воно не повинно бути складним і заплутаним, ніяких натяків і зізнань, пам'ятайте, важлива інтрига. Обов'язково знайдіть загальну тему для розмови і розвивайте її. Для початку це саме те. Також нічого не бійтеся і не соромтеся. Звичайно, не можна йти у своїх почуттів на поводу, але і нехтувати ними теж не можна. Якщо ви твердо впевнені в своїй симпатії, то відправте смс хлопцю, який подобається, вже сьогодні. Не відкладайте на потім. Адже пізніше знайдеться ще більше причин цього не робити.

Переглядів: 495 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps