Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Легкою ходою ..
10:44
Легкою ходою ..

Як навчитися красивої ходиЛюдина, будь то жінка або чоловік, виглядає набагато більш впевненим і успішним, якщо він має гарну ходу. Ви можете навіть провести аналіз самостійно. Для цього вам варто лише вийти на вулицю в більш-менш людне місце. На кого ви зверніть увагу: на граціозну, як лань, дівчину з ходою від стегна або на дівчину з опущеною головою, сутулою спиною і ходою, більше нагадує танк під час штурму? Можливо, приклад не зовсім доречний, але саме так ходять багато жінок. Створюється відчуття, що собою вони хочуть проломити стіни, а не змусити чоловіків звернути на себе увагу. Сьогодні ми поговоримо про те, як навчитися красиво ходити. Більшість людей не знають про вас абсолютно нічого: хто ви, ким працюєте, який фінансовий статус маєте, заміжня або ж вільні. Одним з критеріїв, завдяки якому у оточуючих складеться про вас виключно хороша думка, є красива хода. Ким ви хочете бути в їх очах? Успішною леді? Або ж змученої життям жінкою? Їхня думка в ваших руках.

Як навчитися красиво ходити

Все ще гадаєте, як навчитися красиво ходити? На ходу впливають кілька пунктів:

 • особливості опорно-рухового апарату і спадковість;
 • звички і м'язова пам'ять;
 • стан м'язів;
 • постава;
 • кроки;
 • внутрішнє прагнення і впевненість.

Лише перший пункт непідвладний нам і нашим бажанням. Все інше можна змінити, виправити і зробити краще. Дуже велику помилку роблять батьки, які не вчать дітей тому, як правильно ходити, з самого раннього дитинства. Адже правильна хода - це не тільки красиво, але ще й корисно. Неправильне положення плечей, голови, спини і живота призводить до різних проблем зі здоров'ям. Викривленням хребта страждає мало не кожен третій, а то і друга людина на землі. Але ж якщо спочатку все тримали б свою спинку правильно, то ніякого викривлення ні у кого б і не було. Через неправильну поставу можуть страждати легені і навіть серце. Про головних болях і говорити не потрібно. Найчастіше вони виникають саме через неправильне положення тіла.

Люди, що мають неправильну ходу з самого дитинства, повинні дуже постаратися, щоб навчитися красиво ходити. Справа в тому, що тіло людини звикає до певного пункту, існує також і м'язова пам'ять. Змусити свій організм відчувати себе комфортно в новому положенні дуже важко. Але нічого неможливого не буває. Звички потрібно ламати, а вірніше виробляти нові.

Наводимо м'язи в тонус

Як ви вже зрозуміли, без підтягнутих м'язів домогтися красивої ходи неможливо. В першу чергу потрібно підтягнути живіт і попу. Можна записатися на фітнес або ж робити необхідні фізичні вправи самостійно. Ніхто не говорить, що ви повинні стати професійною спортсменкою з рельєфними м'язами, це навіть ні до чого. Просто наведіть свої м'язи в тонус. Поробіть скручування на прес.

Скручування на прес

Підтягнути м'язи живота можна також за допомогою всім відомого вправи велосипед, підняття ніг в положенні лежачи, послідовними підйомами тулуба і іншими вправами.

Підкачати попу можна на тренажерах, а також звичайними вправами, які можна виконувати в домашніх умовах, наприклад, степ-аеробікою, присіданнями, випадами, бічними підйомами ніг і так далі. Вправ існує величезна маса. Ми ще обов'язково поговоримо про них, тому підписуйтесь на оновлення по емайл.

Степ-аеробіка

Платформу для степ-аеробіки можна купити практично в будь-якому спортивному магазині, або ж для початку можете використовувати будь-який невеличке підвищення, якщо воно є. За допомогою степ-аеробіки можна привести в тонус дуже велику групу м'язів, сідничні в тому числі.

Правильна постава для красивої ходи

Без правильної постави красива хода неможлива. На жаль, більшість людей їй не володіють. В першу чергу на поставу впливає вигин хребта. Спина не повинна бути круглої, надто прямий або увігнутою. Загалом має бути в міру.

Щоб зрозуміти, в якому становищі має перебувати тіло під час ходьби, встаньте спиною до стіни , притулившись до неї потилицею, лопатками, сідницями, литками і п'ятами. Запам'ятайте це положення і намагайтеся приймати його під час ходьби. Спочатку буде важко, так як воно буде незвичним для вашого тіла, але з кожним разом буде ставати все простіше і простіше, і в кінці кінців ви будете завжди приймати тільки правильне положення, так як воно стане для вас звичним.

Багато дівчат сутуляться через те, що в дитинстві соромилися розміру своїх грудей. Вони «скукожівается», намагаючись заховати її. Ні в якому разі не можна це робити. По-перше, як я вже сказала, це призводить до сутулості. По-друге, милі дами, в такому положенні ваша груди здається ще менше, ніж є насправді. При ходьбі плечі повинні бути розправлені, живіт втягнутий, груди піднята, попа підтягнута. Так, спочатку такого результату буде досягти важко, так як найчастіше виходить втягнути і підтягнути тільки щось одне, але з часом ви обов'язково навчитеся приймати правильне положення всього тіла.

Наведу пару нескладних вправ , які допоможуть сформувати правильну поставу:

Вправа номер один. Потрібно лягти на підлогу обличчям вниз, руки зігнути в ліктях і притиснути до тіла таким чином, щоб долоні знаходилися під плечима тильною стороною вгору. Потім, роблячи повільний вдих, потрібно підняти верхню частину тіла, випрямивши при цьому руки. Робимо повільний видих, вдих, видих і приймаємо вихідне положення.

Вправа для правильної постави

Вправа номер два. Лягаємо на підлогу обличчям вниз, руки на підлозі перед головою. Відриваємо верхню частину тіла від підлоги, розводячи і піднімаючи при цьому руки, плечі відводимо назад. Приймаємо вихідне положення. Повторюємо вправу кілька разів.

Вправа для правильної постави

Також особливу увагу потрібно звернути на положення голови. Шию потрібно тримати прямо, голову ні в якому разі не можна висувати вперед. Адже знаєте вислів «з гордо піднятою головою»? Ось приблизно так ви повинні ходити.

Вчимося правильно крокувати

Щоб домогтися красивої ходи потрібно обов'язково правильно крокувати. Довжина кроку повинна бути приблизно на 1-5 см (в залежності від розміру ноги) більше довжини вашої стопи. Щоб визначити оптимальну довжину кроку, потрібно зробити розмітку крейдою на асфальті, відмірявши від кінчиків шкарпеток довжину стопи і додавши 1-5 см.

Також необхідно звернути увагу на ті явні помилки, які ви робите при ходьбі. Може бути, ваш крок занадто довгий? Або навпаки короткий? Або ви занадто широко розставляєте ноги під час ходьби? Чи правильно ви ставите шкарпетки? Вони можуть трохи видаватися назовні, але ні в якому разі не всередину.

Щоб відпрацювати свої кроки, можна згадати те, як в дитинстві ви ходили по бордюру, і виконати те ж саме. Він як раз має необхідну ширину для цього. Ні поблизу бордюру? Вас врятує все той же крейда. Накресліть дві паралельні лінії, відстань між якими дорівнює ширині бордюру. Також можна накреслити розмітку для відпрацювання довжини кроку.

Не забуваємо про те, що наступати потрібно спочатку на п'яту, а потім на носок, ні в якому разі не навпаки. При ходьбі спочатку вперед рухається нога, а вже потім корпус. Про це теж обов'язково пам'ятайте.

До речі, сильно виляти стегнами, як багато хто любить це робити, не потрібно. Досить плавно похитувати ними. Найкраще це вийде робити на підборах.

Тепер вам трохи відомо про те, як навчитися красивої ходи . Давайте ще раз згадаємо всі моменти і зберемо їх воєдино.

 • При ходьбі спину і шию потрібно тримати прямо, плечі розправленими.
 • Голова трохи піднята, ні в якому разі не опущена і не відведена вперед.
 • Живіт і попа втягнуті, груди піднята.
 • Довжина кроку трохи більше довжини вашої стопи.
 • Не потрібно сильно виляти стегнами, лише трохи похитує ними.
 • Не робіть занадто швидкі або занадто повільні кроки. Знайте міру.
 • Наведіть в тонус м'язи преса і сідниць.
 • Зверніть увагу на всі свої помилки під час ходьби і виправляйте їх.
 • Виконуйте будинку фізичні вправи для постави, відпрацьовуйте і вдосконалюйте свою ходу.
 • Під час ходьби випромінює впевненість і позитив в кожному своєму русі і погляді. Люди обов'язково це помітять.

Абсолютно кожна дівчина може навчитися красивої і правильної ході, було б бажання. Нічого непосильного в цьому немає. Просто визначте правильне положення тіла, виконуйте вправи, тренуйтеся, і у вас все вийде. Щоб закріпити результат, пропоную подивитися відео про те, як правильно і красиво ходити.

Переглядів: 1091 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps