Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Красиво роздягаємось перед своїми хлопцями
20:22
Красиво роздягаємось перед своїми хлопцями

Як красиво роздягтися перед хлопцемЯкщо на перших етапах відносин як хлопцеві, так і дівчині досить бути такими, якими вони є, щоб порушувати свою другу половинку, то з часом ця неймовірна пристрасть пропадає. Люди стають більш спокійними один до одного, але при цьому їм періодично все одно хочеться відчувати ті ж емоції, що і в перші місяці відносин. Але виникає проблема: в них вже не так-то просто викликати той накал пристрастей, що був раніше. Шукати вихід з ситуації, що склалася, як завжди, доводиться нам, дівчатам. Якщо ми будемо використовувати певні хитрощі і прийоми, то зможемо порушити свого чоловіка на будь-якому етапі відносин. Головне не лінуватися і хоч іноді їх балувати, якщо, звичайно, вони того варті. У цій статті блог LadyBE дасть вам поради про те, як красиво роздягтися перед хлопцем, щоб порушити його і змусити забутися на якийсь час. Найчастіше їм потрібно не так вже й багато, але деякі дівчата чомусь не готові давати навіть і цього. А адже чоловіки можуть почати шукати те, чого їм не вистачає в стосунках, на стороні. Чи потрібно вам це? При бажанні будь-яка дівчина може зробити так, щоб в думках свого хлопця була тільки вона одна.

Отже, ви вирішили красиво роздягтися перед своїм хлопцем, але не знаєте, як правильно це зробити? Сексуальна одяг та інші штучки - це, звичайно, добре, але в першу чергу потрібно не це. Ви повинні розуміти, що, якщо ваш хлопець вас любить, йому не так сильно важливо, що саме на вас одягнено, головне те, як ви будете це знімати. Панчохи це або шкарпетки, сексуальну білизну або домашня футболка, порушити його можна в чому завгодно, якщо, звичайно, цього хотіти. Тому першим радою буде наступне: ви повинні самі щиро захотіти порушити свого хлопця , і тоді у вас все вийде. Багато хто може порахувати цю раду дурістю, але це насправді працює. Якщо дівчина щиро захоче принести своєму коханому задоволення, то і вести себе вона буде інакше, більш розкуто і сексуально. Якщо ж вона це робить просто для того, щоб відв'язатися від свого хлопця на якийсь час, мовляв, бачиш, як багато я для тебе роблю, а ти не цінуєш, то її старання будуть марними.

Дуже важливо відкинути всі страхи . Адже це ваш хлопець, який знає вас від і до. Це не журі на конкурсі краси і не відвідувачі клубу, спраглі, коли ви нарешті зніміть з себе одяг, це та людина, з яким ви бачитеся і спілкуєтеся щодня. Він не буде строго судити ваш виступ, його обрадує вже той факт, що ви хочете зробити йому приємне.

Перед тим як красиво роздягтися перед хлопцем, зробіть це без нього. Назвемо це репетицією перед виходом на сцену. Начебто немає нічого складного в тому, щоб роздягнутися, але це тільки тоді, коли ви роздягаєтесь одна в кімнаті, не думаючи про те, сексуально це виглядає чи ні. А коли це потрібно зробити красиво і збудливо, то, як на зло, щось може піти не так: не розстібається ґудзик, заїла блискавка, футболка важко знімається через вузького коміра. Такі моменти можуть швидше насмішити, ніж порушити. Тому подбайте заздалегідь про те, щоб їх не виникло.

Вище йшлося про те, що сексуальний одяг не так важлива, як внутрішнє прагнення порушити свого хлопця, і це правда, але все одно не варто обходити цю додаткову прийом стороною. Якщо у вас є збудливу нижню білизну, панчішки, може бути, пеньюар, то обов'язково одягніть це на себе. Також не зайвими будуть туфельки на підборах.

Не завадило б також створити інтимну атмосферу . На свічки і шампанське піде, звичайно, не кожна дівчина, але хоча б красиву музику включити варто. Повірте, вам це сильно допоможе. По-перше, під красиву музику хлопцю буде простіше збудитися. По-друге, ви будете почувати себе набагато впевненіше.

Окремо варто задуматися про те, як ви будете себе вести і рухатися . Мова не йде про професійний танці і артистизм на вищому рівні. Це нікому не потрібно. Просто намагайтеся рухатися красиво і збудливо, грайливо знімайте одяг і пристрасно дивіться йому в очі. Дайте йому зрозуміти, що ви вже сильно порушені. Побачивши це, хлопець просто не зможе залишитися байдужим.

Можна також подбати про макіяжі та зачісці . Може бути, народних обранців на стільки і важливий, але все ж він грає певну роль. Макіяж повинен трохи відрізнятися від повсякденного, він повинен бути більш яскравим і зухвалим, але в межах розумного. Волосся бажано розпустити, також їх можна завити або навпаки випрямити, в залежності від того, як ви частіше робите. Ви повинні постати перед своїм хлопцем в новому образі.

До речі, якщо вже мова зайшла про це, ви можете заздалегідь продумати для себе той образ , в якому ви з'явитеся перед своїм коханим. У вас є білий легкий халатик? Може бути, варто зіграти роль медсестри? Або сьогодні ви будете стриптизеркою з нічного клубу? Звучить може бути й пішло, але саме це і збуджує чоловіків. Їм дуже подобається що-небудь нове і незвичайне. Так чому б їм це не дати?

В принципі, основні моменти ми врахували. Підготовчий етап є дуже важливим, а може бути навіть і найважливішим в будь-якій справі. Тому особливо уважно до нього поставтеся. Тепер, думаю, саме час поговорити про те, як красиво роздягтися перед чоловіком. Адже саме для цього ми з вами і зібралися.
		<script>
			var container = document.getElementById('nativeroll_video_cont');

			if (container) {
				var parent = container.parentElement;

				if (parent) {
					const wrapper = document.createElement('div');
					wrapper.classList.add('js-teasers-wrapper');

					parent.insertBefore(wrapper, container.nextSibling);
				}
			}
		</script>
	

		<script>
			(function() {
				if (
					window.u_global_data &&
					window.u_global_data.basic_params &&
					window.u_global_data.basic_params.isabandoned === '1' &&
					false // Временно всегда
				) {
					return;
				}

				var teasersWrapper = document.querySelector('div.js-teasers-wrapper');

				if (teasersWrapper) {
					teasersWrapper.insertAdjacentHTML('beforeend', '<div id=

'); window.k_init = window.k_init || []; k_init.push({ id: 'YayHhq443', type: 'bn', domain: 'cchdbond.com', refresh: false, next: 0 }); var s = document.createElement('script'); s.setAttribute('async', true); s.setAttribute('charset', 'utf-8'); s.setAttribute('data-cfasync', false); s.src = 'https://cchdbond.com/hg5a2g3t.js'; document.head && document.head.appendChild(s); } })();
Переглядів: 1363 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps