Головна » 2016 » Жовтень » 16 » Як просити підвищення зарплати, та так, щоб напевно
13:56
Як просити підвищення зарплати, та так, щоб напевно

Як просити підвищення зарплатиСучасній дівчині мало бути тільки красивою, потрібно бути ще й успішною. Домагаються успіху леді по-різному: хтось веде власний бізнес, хтось впевнено рухається кар'єрними сходами, а деякі вважають, що дівчата не повинні працювати, і знаходять собі забезпечених супутників. Кожен з цих варіантів має місце бути. І не варто думати, що, якщо дівчина не працює, значить вона сидить на шиї у чоловіка і нічого не робить. По-перше, не варто забувати про домашні обов'язки. По-друге, домагатися розташування чоловіків теж потрібно вміти. Іноді це ще важче, ніж робота. Давайте уявимо, що ви вибрали той шлях по життю, який передбачає роботу в самому звичному її розумінні, тобто ви працюєте в колективі, займаєте певну посаду і у вас є начальник. Рано чи пізно кожній людині починає не вистачати тих грошей, які він отримує, і тоді перед ним постає питання: як просити підвищення зарплати? Зробити це досить важко, але все-таки реально.

Щоб людина постійно зростав і розвивався, у нього повинен бути стимул. Ніхто не буде працювати в 2 рази більше, якщо в кінцевому підсумку все одно отримає таку ж зарплату. До речі, давайте розшифруємо це поняття. У повному варіанті воно виглядає, як заробітна плата, тобто плата за те, що ви заробили. Чи не так? Значить люди, що займають одну і ту ж посаду в межах однієї фірми, по ідеї повинні отримувати різну зарплату. Адже хтось працює більше, хтось менше. Деякі приносять більше користі компанії, а деякі практично не приносять взагалі. Так чому ж винагорода повинна бути однаковим? Це не правильно.

Перед тим як йти просити підвищення зарплати, продумайте всі свої аргументи і доводи . Просто так від начальника надбавки навіть і не чекайте. Для цього мають бути підстави. Може бути, ви перевиконали план? Вдало закрили проект? Залучили нових клієнтів? Подумайте над тим, що корисного ви зробили для компанії за останній час. Якщо ви самі не можете знайти причин для підвищення зарплати, то, може бути, поки що рано про це замислюватися?

Ні в якому разі не тисніть на жалість . Ваші особисті проблеми не зможуть стати підставою для підвищення зарплати. Звичайно, все залежить від начальника. Бувають люди співчувають і розуміють. Але в будь-якому випадку все, на що варто розраховувати, це одноразова фінансова допомога.

Керівники високо цінують тільки тих співробітників, які по-справжньому корисні для компанії . Якщо за останній час у вас не було ніяких особистих заслуг, то чому б не знайти їх? Постарайтеся залучити більше клієнтів. Укладіть вигідний для компанії договір. Візьміться за навчання нових працівників. Будьте корисні, і тоді вас оцінять по достоїнству. Іншими словами, запасіться аргументами перед розмовою з начальником про підвищення зарплати . Про це вище я вже згадувала.

Непогано б, перед тим як йти до начальника, відрепетирувати це вдома. Адже хвилювання може зіграти поганий жарт. У найвідповідальніший момент ви можете забути всі свої доводи, і тоді точно не отримаєте бажаного результату. Ви повинні пам'ятати абсолютно все, що може допомогти вам в цій ситуації. Чи не запинайтеся. Ваша впевненість може сприятливо вплинути на начальника, і у нього не знайдеться причин вам відмовити.

Дуже важливо правильно вибрати час . Найкраще підходити після вдало проведеної операції або підписання вигідного договору, інакше кажучи, коли начальник перебуває в хорошому настрої. А якщо ще ви маєте і якийсь стосунок до фінансового поліпшенню компанії, то можете сміливо йти в кабінет керівника. Навряд чи він відмовить вам в підвищенні зарплати. Ні в якому разі не заводите цю розмову, коли начальник сильно зайнятий або фірма зазнає фінансових труднощів. Ви ризикуєте не тільки залишитися без надбавки, а й позбутися свого робочого місця.

Правильно підберіть стиль спілкування . Чи не розмовляйте грубо, нахабно і зухвало. Зайва агресія тільки погіршить ситуацію. Відповідайте на всі питання спокійно і впевнено. Будьте готові, що начальник може відмовити вам у підвищенні. Це цілком нормально. У будь-якому випадку він візьме на замітку ваше бажання і, можливо, буде більш пильно стежити за вашою роботою.

Ні в якому разі не погрожуйте звільненням . Повірте, бажаючих на ваше місце набагато більше, ніж ви можете собі це уявити. Фірма втратить менше від вашого відходу, ніж ви самі.

Ретельно підготуйтеся до розмови. Дізнайтеся розміри зарплат по вашому профілю в інших фірмах. Якщо ваш оклад нижче середньостатистичного рівня, то це буде вагомим аргументом для його підвищення. Тим самим ви також натякнете, що з легкістю можете піти працювати в іншу компанію і отримувати більше. Зауважте, саме натякнете, а не пригрозіть відходом.

Якщо навіть шеф відмовив вам у підвищенні зарплати, не впадайте у відчай, а, навпаки, почніть працювати наполегливіше . Хороший керівник завжди враховує бажання своїх співробітників. Звичайно, не завжди їх виконує, але це вже інша розмова. Візьміть на себе більше обов'язків, періодично затримуйтеся, будьте більш старанної і відповідальною, проявляйте себе, виконуйте свою роботу понад план. Якщо це все не допоможе, і ви реально вважаєте, що отримуєте низьку зарплату для свого рівня, то варто задуматися про відхід. Але не рубайте зопалу. Для початку ви повинні бути твердо впевнені в тому, що є куди йти. В іншому випадку ви ризикуєте залишитися без роботи.

Просіть підвищити зарплату на трохи більшу суму, ніж ви хотіли б , вірніше, ніж ви реально заслуговуєте. Адже хотіти ми можемо дуже багато чого, наші бажання в цьому плані безмежні. В даному випадку спрацює той же закон, що і при продажу автомобіля. Продавець завжди ставить трохи більшу ціну на свою машину, ніж вона реально коштує. Він знає, що потенційний покупець почне торгуватися, і зможе скинути якусь суму без істотного удару по власній кишені. Так і у випадку з підвищенням зарплати. Якщо начальник згоден з тим, що ви заслуговуєте надбавки, то швидше за все він збільшить її на трохи меншу суму, ніж ви попросите. Хочете отримувати більше на три тисячі рублів, тоді просите п'ять. Так як, якщо ви попросите три, то, можливо, отримаєте підвищення зарплати лише на дві тисячі. Як ви зрозуміли, це правило працює тільки в тому випадку, якщо начальник уже готовий підвищити вам зарплату.

Як просити підвищення зарплати

Нічого нездійсненного не буває. Якщо ви багато працюєте, добре справляєтеся зі своїми посадовими обов'язками, приносите компанії користь, але не знаєте, як правильно попросити підвищення зарплати у начальника, то моя вам порада, зберіть волю в кулак, запасіться потрібними аргументами і дійте. Якщо ви все зробите правильно, то незабаром відчуєте поліпшення у своєму житті. Адже що, як не підвищення зарплати, здатне поліпшити матеріальне і духовне стан людей? Життя не повинна стояти на місці. Якщо в ній довго нічого не змінюється, то люди починають впадати в депресії, злитися і шукати розради самі знаєте в чому. Щоб до цього не доводити, постійно розвивайтеся, удосконалюйтеся, домагайтеся нових вершин і йдіть вперед. Все це зробить вас багатше, і не тільки в матеріальному плані. Ви гідні найкращого. Пам'ятайте про це, і тоді у вас все вийде.

Переглядів: 262 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps