Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Як правильно засмагати в солярії
00:39
Як правильно засмагати в солярії

Як правильно засмагати в соляріїБагато сучасні люди хочуть мати засмаглу шкіру круглий рік, але далеко не всі з них знають, як правильно засмагати в солярії. Адже взимку і більшу частину весни і осені це єдине місце в нашій країні, де можна як слід засмагнути. Шлях до краси часом є небезпечним. Це в деякому сенсі стосується і засмаги в солярії, тому перед його відвідуванням найкраще проконсультуватися з лікарем. При певних хворобах і прийомі деяких ліків, наприклад, антидепресантів або антибіотиків, від походів у солярій краще відмовитися. Мода модою, але здоров'я понад усе. Бувають ситуації, коли солярій протипоказаний тимчасово, але для деяких людей дорога в нього закрита назавжди. На щастя, такі випадки досить-таки рідкісні, але так як вони є, про них обов'язкового потрібно говорити. Давайте для початку розберемо ситуацію, при яких не можна ходити в солярій, а вже потім, якщо ви не потрапите не під один із пунктів, поговоримо про правила його відвідин.

Протипоказання солярій

На жаль, багато людей не можуть порадувати себе походами в солярій, як би їм цього не хотілося. Деяким з них пощастило більше, солярій протипоказаний їм лише на час, але людям з певними хворобами і особливостями він, як і загар на сонці, категорично заборонений.

  • Не можна відвідувати солярій під час місячних . Я спеціально виділила цей пункт жирним шрифтом, тому що дівчата дуже часто цікавляться даним питанням, хоча він вже і не раз обговорювалося. Я навіть повторюся ще раз: солярій під час місячних протипоказаний. Тепер, думаю, запам'ятайте. </td></tr>
<tr><td colspan=
    Переглядів: 221 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps