Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Як боротися з негативними спогадами
07:57
Як боротися з негативними спогадами

 

Як боротися з негативними спогадами

Час від часу у кожної людини трапляються неприємності, образи, напади ревнощів , які надовго вибивають з колії. Потім дуже важко позбутися негативних спогадів, які отруюють життя.

Одна невелика фраза або слово можуть знову повернути вас в минуле, до негативних спогадів. На щастя, є способи забути цей сумний досвід або, принаймні, зменшити його психологічне значення.

Простий варіант боротьби з негативними спогадами:

1. Сядьте на диван або в зручне крісло, розслабтеся, закрийте очі.

2. Навіть якщо це боляче, неприємно, а іноді і зовсім противно, поверніться в минуле, до неприємного інциденту, який хочете забути.

3. Закривши очі, уявіть вашу негативну ситуацію, як чорно-білу фотографію. Подивіться на неї. Ця фотографія - ваша пам'ять про негативний життєвий досвід.

4. У міру того, як ви подумки утримуєте чорно-біле фото, починайте його стискати в своїй уяві. Фотознімок поступово зменшується, стискається до розміру маленької точки.

5. Після того, як ви побачите перед очима крихітну точку, подумки її висадіть, уявляючи, що ця негативна ситуація випарувалася, зникла з вашого життя і вже ніколи не повернеться.

6. Пам'ятайте, що в реальному житті ніхто, крім вас, не пам'ятає цю неприємну ситуацію, вона була у вашій пам'яті. Але тепер ви від неї позбулися, вона усунена з вашого життя.

7. Якщо в пам'яті знову будуть спливати негативні спогади, виконайте все перераховане кілька разів з інтервалом в 2-3 дня.

Переглядів: 225 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps