Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Добрими коханками не народжуються - ними стають
12:32
Добрими коханками не народжуються - ними стають

 

Як стати хорошою коханкоюКожна жінка мріє задовольняти свого чоловіка в ліжку, але по-справжньому виходить це лише в одиниць. Чоловік, який не отримує задоволення зі своєю жінкою, рано чи пізно починає задовольняти свої сексуальні бажання на стороні. І ось тоді вже пізно що-небудь робити. Діяти треба було раніше. Чоловікові, який відчув на собі смак зради , дуже важко буде відмовитися від цього. Секс з новою жінкою завжди більш пристрасний і бажаний. Чоловік, на відміну від жінки, не обов'язково повинен відчувати до свого сексуального партнера глибокі і ніжні почуття, щоб отримувати задоволення. Достатньо лише того що жінка приваблює його візуально і повністю задовольняє в ліжку, щоб хотіти і бажати її більше, ніж власну дружину. Тисячі чоловіків мають жінок на стороні, але при цьому дуже люблять своїх дружин і не збираються від них йти. Особисто я вважаю, що будь-яка поважаюча себе жінка не повинна терпіти сексуальних пригод свого чоловіка, але при цьому і не повинна доводити його до цього. Якби кожна дружина крім готування, прання, виховання дітей знала б, як стати гарною коханкою, то шлюби були б набагато міцніше, а втручання третьої сторони просто неможливим.

Хорошою коханкою може стати кожна

За невеликим винятком хорошою коханкою може стати абсолютно кожна. До речі, зовнішність для цього грає не найголовнішу роль. Але якщо в одній жінці поєднуються і краса, і сексуальність, то це безпрограшний варіант. Безумовно, чоловіки спочатку оцінюють саме зовнішність, але сплять і отримують задоволення від сексу з розкутими і сексуальними жінками. Якщо ви вважаєте, що досить лише привести свою зовнішній вигляд в порядок, щоб стати ідеальною коханкою, то ви помиляєтеся.

Давайте на хвилинку замислимося про те, який секс люблять чоловіки. Їм подобається пристрасний секс без будь-яких обмежень у будь-якому зручному або навіть невідповідному для цього місці. Тепер виділимо основні пункти, на які повинна звертати увагу кожна жінка, яка мріє про те, як стати гарною коханкою:

Ви повинні бути дуже пристрасною і гарячої в ліжку. Ваш чоловік повинен обпалюватися від кожного дотику до вас. Звивається, як змія, стогніть, тріть його і хапайте за волосся. Кожне ваше рух і поцілунок повинні бути просочені пристрастю.

Чоловіки дуже люблять розкутих жінок, для яких немає обмежень в сексі. Ви не повинні боятися пробувати щось нове, якщо, звичайно, таке для вас існує. Постіль для вас - поле для експериментів. Ви дозволяєте своєму чоловікові все, але і від нього вимагаєте того ж.

Ви повинні виглядати і вести себе сексуально. Тільки таких дівчат чоловіки виділяють з натовпу. У кожному вашому русі і погляді повинні простежуватися нотки сексуальності. Гарний і в міру відвертий наряд, звабливий погляд, палкі губи, вогонь в очах - ось, що збуджує чоловіків.

Для вас існують невідповідні для сексу місця? Значить, ви ніколи не станете ідеальною коханкою. Чоловіків, як, власне, і жінок, набагато більше заводить секс в незвичних для цього місцях: пляж, роздягальня в магазині, вулиця, машина, парк. А якщо для вас все ще кухня є незвичайним місцем, значить, ви ще дуже мало спробували.

Що може бути краще несподіваного сексу? Чи не тоді, коли потрібно, а тоді, коли не можна. Чоловіки просто з розуму сходять від непередбачуваних в сексуальному плані жінок. Спокушайте свого чоловіка саме в ті моменти, коли він абсолютно цього не очікує. Тільки та жінка, від якої не знаєш, що очікувати, по-справжньому чіпляє чоловіків.

Хороша коханка - це не та, з якою переспали один раз і забули, а та, до якої хочуть повертатися знову і знову. Дивувати чоловіка з кожним разом буде важче. Але якщо ви будете проявляти фантазію, то чоловік буде бажати вас знову і знову. Сьогодні ви медсестра, завтра секретар, а післязавтра вчителька. Але не сильно захоплюйтеся з ролями, адже рано чи пізно і це може набриднути. Будьте оригінальні в позах, вбраннях і місцях. У кожної жінки в арсеналі має бути багато зброї, щоб зачарувати чоловіка.

Обговорюючи секс, не нехтуйте «брудними» і місцями навіть вульгарними словами. Чоловіків це дуже заводить. Адже ви обговорювали не п'єсу в театрі. Також не соромтеся висловлювати свої бажання. І чим більше непристойними вони будуть, тим більше ваш чоловік збудиться від думок про них.

  • пристрасть
  • розкутість
  • сексуальність
  • У будь-якому місці, в будь-який час
  • непередбачуваність
  • різноманітність
  • «Брудні» бажання і слова

Це лише невеликий список тих правил, яким повинна слідувати кожна жінка, яка бажає стати хорошою коханкою. Насправді, все криється набагато глибше. У жінки зсередини повинна виходити сексуальність. Вона може навіть нічого для цього не робити, але це буде помітно. Жінка навіть в самому закритому вбранні буде виглядати сексуально, якщо вона такою є. Розвивайте у себе ці якості і навички. Чоловіки це обов'язково оцінять.

Ознаки гарної коханки

Думаєте про те, як стати кращою коханкою? Це дуже непросто. Адже у кожного чоловіка свої ідеали. Комусь подобаються блондинки, комусь брюнетки, хтось любить пристрасних, хтось ніжних, деякі віддають перевагу пишним дамам, інші струнким. Але є такі ознаки і якості жінки, які припадуть до душі кожному чоловікові.

Раз вже ми з вами говоримо про те, як стати гарною коханкою, то саме час зазначити, що кожна жінка в ліжку повинна любити себе, свого чоловіка і секс. Ці три нерозривні складові обов'язково повинні бути присутніми.

Жінка обов'язково повинна любити себе . Якщо ви не будете отримувати задоволення від сексу, то і не будете давати його в належній мірі своєму партнерові. Беріть від сексу максимум. Ваш чоловік повинен прагнути задовольнити вас, а не тільки свої бажання. Тільки таким чином секс буде повноцінним і незабутнім.

Звичайно ж, в ліжку ви обов'язково повинні любити свого чоловіка . Не соромтеся демонструвати це. Інакше, яка ви ідеальна коханка, якщо не прагнете зробити приємне своєму чоловікові? Стати справжньою чарівницею. Відчувайте його і його бажання і втілюйте їх в реальність.

Ви зобов'язані любити секс . Якщо ви байдуже ставитеся до сексу, то ніколи не зможете повноцінно задовольнити свого партнера. Навчіться отримувати від сексу максимальне задоволення і не забувайте ділитися ним зі своїм чоловіком.

Кожна жінка повинна бути для свого чоловіка ідеальною коханкою. Тільки в цьому випадку в їх відносинах буде панувати гармонія і взаєморозуміння. Адже коханка - це не обов'язково дівчина на стороні, хоча саме так і прийнято вважати. Їй може стати і дружина, якщо буде знати, як спокусити чоловіка . Пам'ятайте, ви в першу чергу жінка, а значить вже в стані зачарувати будь-якого чоловіка.

Переглядів: 839 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps