Головна » 2016 » Жовтень » 9 » Добова норма калорій для схуднення
12:24
Добова норма калорій для схуднення

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднутиСучасні люди хочуть бути стрункими і всіляко стежать за своєю фігурою. Адже зовнішній вигляд людини може багато що про нього сказати. Якщо у випадку з одягом все набагато простіше, досить одного дня, щоб кардинально змінити свій стиль, були б тільки на це гроші і бажання, то фігура коригується набагато довше і важче. У людей йдуть довгі місяці, а то й роки, щоб скинути зайві кілограми і привести своє тіло в порядок. Але це того варте. Ви самі помітите, що до вас почнуть інакше ставитися люди, з великою повагою і увагою. Якщо у людини струнка і підтягнута фігура, то швидше за все він дуже старанний, цілеспрямований і завжди добивається свого. Якщо ж людина запустив свій зовнішній вигляд, то, ймовірно, до всього іншого у нього аналогічне ставлення, в тому числі і до справ. Хоча це може бути застосовано не до всіх людей, іноді просто не вистачає часу і сил на походи в спортзал. А які висновки роблять інші люди про вас?

 


Багато жінок та й чоловіки теж часто задаються питанням про те, скільки калорій потрібно з'їдати в день, щоб схуднути. І справді, скільки? Існує така думка, що для жінок денна норма калорій становить 2100-3000 ккал, а для чоловіків трохи більше - 2600-3200 ккал, але чи так це? Якщо вірити цьому твердженню, то виходить, що у всіх людей приблизно однаковий зріст, вага і спосіб життя. Хіба може таке бути? Звичайно ж ні! Ці показники лише приблизні, які в тій чи іншій мірі підходять для більшості людей.

Скільки калорій потрібно з'їдати в день, щоб схуднути

Давайте для початку підрахуємо основний обмін - енерговитрати організму, необхідні для підтримки життєдіяльності в стані повного спокою. Для цього скористаємося наступною формулою:

Для жінок: OO = 9,99 * вага (кг) + 6,25 * зростання (см) - 4,92 * вік - 161
Для чоловіків: ГО = 9,99 * вага (кг) + 6,25 * зростання ( см) - 4,92 * вік + 5

Так як блог у нас все-таки жіночий, як приклад візьмемо дівчину 30 років з ростом 170 см і вагою 60 кг. Тепер підставимо ці значення в нашу формулу:

ГО = 9,99 * 60 + 6,25 * 170 - 4,92 * 30 - 161 = 599,4 + 1062,5 - 147,6 - 161 = 1353,3 ккал

Виходить, що 1353,3 ккал потрібно витрачати 30-річній дівчині з ростом 170 і вагою 60 для перебування в стані спокою, але де ми знайдемо таку дівчину, яка весь день лежала б удома в комфортних умовах і нічого більше не робила? Таких просто немає. Кожна людина протягом дня чим-небудь займається. Тому отримане значення потрібно помножити на певний коефіцієнт:

 

  • сидячий спосіб життя - на 1,2;
  • невелика активність (заняття спортом 1-3 рази на тиждень) - на 1,375;
  • середня активність (заняття спортом 3-5 разів на тиждень) - на 1,55;
  • висока активність (заняття спортом 6-7 разів на тиждень) - на 1,725;
  • дуже висока активність (щоденні заняття спортом, фізичні навантаження на роботі) - на 1,9.


Давайте уявимо, що наша дівчина стежить за своєю фігурою, але при цьому не сильно виснажує себе заняттями спортом, обмежуючись 2-3 походами в тренажерний зал в тиждень. Тоді виходить, що її витрата калорій приблизно дорівнює:

 

1353,3 * 1,375 = 1860 ккал

Тобто нашій дівчині потрібно 1860 ккал в день, щоб нормально себе почувати, працювати і займатися спортом 2-3 рази на тиждень. Але ж її цікавить, скільки калорій потрібно вживати в день, щоб схуднути, а це вже зовсім інша величина, яка повинна бути меншою за ту, що ми підрахували з вами вище. Звідси народжується головна істина: кількість витрачених калорій повинна перевищувати кількість споживаних . За жодних інших умовах схуднути не вийде, як би ви цього не хотіли.

В принципі, у нас і так цілком струнка дівчина: при зрості 170 важить всього лише 60. Але у всіх різні погляди на ідеали краси. Якщо вона хоче скинути ще трохи кілограм, нехай скидає, заважати ми їй не будемо, а, навпаки, допоможемо.

Отже, скільки ж калорій потрібно в день, щоб схуднути? Згідно багатьом дієт, достатньо споживати 700-1000 ккал в день, але ми ж не хочемо завдавати шкоди своєму організму, а значить, не будемо дотримуватися цих цифр. Досвідчені дієтологи стверджують, що мінімальна позначка для середньостатистичної людини, що бажає скинути зайві кілограми, повинна бути не нижче 1300-1500 ккал в день. Що ж, ця цифра теж дуже наближена. Для кожної людини добове споживання калорій розраховується строго індивідуально, ми з вами це вже з'ясували. Фахівці рекомендують знизити цей показник на 20 відсотків, щоб запустився процес схуднення. У випадку з нашою дівчиною отримуємо наступні цифри:

1860 * 0,8 = 1488 ккал

Шляхом нескладних математичних обчислень приходимо до висновку, що нашій дівчині потрібно знизити добове споживання калорій на 372 ккал, при цьому залишаючи рівень своєї активності незмінним, щоб схуднути. Можна, звичайно, знизити цей показник і більш ніж на 20 відсотків, але, головне, не перестаратися. Ви не повинні відчувати нездужань і запаморочень протягом дня. Якщо це відбувається, значить, необхідно підвищити добове споживання калорій. Також не забувайте знижувати добове споживання поступово, приблизно на 50 ккал в день.

Переглядів: 267 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps