Головна » 2016 » Жовтень » 25 » Безпліддя
08:02
Безпліддя
 

безпліддяДосить часто останнім часом чую історії народження малюків у сім'ях, які довгі роки були бездітними .

В наші часи випадки безпліддя нерідкі. Є маса причин. Одні вважають їх медичними, інші - психологічними, а деякі - кармічні. Якщо перші необхідно і можна лікувати, то з кармічні ситуація складніша.

Віруючі рекомендують замолювати гріхи, сповідатися, їздити до Святих місць, джерел. Інші звертаються за допомогою до екстрасенсів, бабуля, який вміє лікувати безпліддя .

Безпліддя (лат. Sterilitas) - нездатність особи дітородного віку до відтворення потомства.

Якщо розглядати бездітність , як неповноцінність, якийсь хрест на Долі, то можна зациклюватися і впасти в депресію. Однак існує багато випадків, коли жінки неодноразово роблять аборти , грішать, перелюб, але при цьому успішно народжують діточок.

У той же час, у бездітності є свої плюси:

Місія подружжя, які не мають дітей, ближче подвигу апостольським, мученицького і преподобніческому.
А діти - умова дуже істотне і важливе для порятунку, але їх відсутність не означає, що потрібно впадати у відчай. Навпаки, бездітність треба приймати як дар від Господа. У бездітних подружжя руки вільні і вони можуть виховувати духовних чад, приймаючи всіх дітей, всіх хто вимагає допомоги, турботи, ласки, а не обмежуватися своїми рідну кровинку.

(Протоієрей Валентин Уляхіна, викладач кафедри біблеїстики ПСТГУ, клірик Троїцького храму відповідає на питання в статті «Бездітний шлюб» )

Як же, крім лікування, можна позбутися від бездітності ?

  • ЕКО (Екстракорпоральне запліднення) хоч і шалено дороге, але варто спробувати. Тим більше, що стільки діточок з'явилося на світ за допомогою штучного запліднення !

Моя однокласниця народила в різні роки чудових дітей - хлопчика і дівчинку - і дуже задоволена. А у знайомої за допомогою ЕКЗ з'явилися на світ одразу три здоровеньким хлопчика-двійнята :).

Звичайно, бувають і невдалі випадки, коли трата зусиль, часу і грошей були марні.

Був випадок, коли молода пара взяла великий кредит на ЕКО і спроба була невдалою. В результаті: розстроєні, вони зовсім забули про щомісячні платежі, що призвело ще й до величезного боргу перед банком.

  • Знахарі дуже часто допомагають в ситуації, що склалася. Але вже якщо не дано Понад - так не вийде все одно.

Моя родичка мені порадила звернутися до лікаря-гінеколога, після огляду якої все жінки незабаром вагітніли ! Я природно звернулася до цієї диво-лікарці. На ділі з'ясувалося, що під час стандартного гінекологічного огляду вона про себе нашіптувала замовні слова (сподіваюся, ви повірите мені на слово, адже в езотериці я дещо що Петро  </td></tr>
<tr><td colspan=

Переглядів: 310 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps