Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Багатою може стати кожна
10:24
Багатою може стати кожна

Як стати багатоюЯк стати багатою? Це питання долає безліч жінок. У сучасному суспільстві у представниць слабкої статі набагато більше шансів розбагатіти, ніж було раніше. Колись права жінок обмежувалися, їм не давали встати на один рівень з чоловіками, але ці часи в цивілізованому світі пройшли. Тепер жінка може займатися своєю справою, будувати кар'єру, а може і зовсім нічого не робити, але все одно бути багатою. Останній пункт, напевно, привернув увагу багатьох читачок. А хіба ви з цим не згодні? Скільки представниць гламурного світу шикарно живуть, але при цьому навіть не знаючи того, що таке робота? Вони вийшли заміж за багатого людини, деякі з любові, а багато і немає. Їх життя кардинально змінилася, але чи варто було воно того? Багато жінок знаходять собі, як модно зараз говорити, багатого спонсора. Вони, як правило, не живуть з ним, не будують сімейні плани, а просто зустрічаються, відпочивають разом, розважаються, виходять, так би мовити, в світло. До душі вам цей варіант? Якщо немає, то варто спробувати знайти в собі сили встати на ноги самостійно, стати незалежною, багатою і успішною.

А яке воно - багатство?

Для початку визначтеся, що для вас багатство ? Адже кожна людина сприймає це слово по-різному. Для кого-то це мільйони доларів, вілли, дорогі автомобілі і шикарні вбрання. Для деяких багатство - це виключно духовний світ, саморозвиток. Багато людей відносяться до грошей скептично, вважаючи, що це лише ілюзія, що не несе в собі нічого цінного. Іншим важливі як гроші, так і сімейне благополуччя. А чим є багатство для вас? Задумайтесь, може бути, воно вже у вас є, або до нього ще потрібно йти?

У вирішенні всіх питань, на мій погляд, потрібно намагатися знаходити золоту середину , а коли замислюєшся про те, як стати багатою, тим більше. Особисто я жила по-різному: і багато, не по рівню олігархів, звичайно, але все ж, і середньо, і зазвичай. Сказати чесно, жити надто багато не означає бути щасливою людиною. Чому? А ви думаєте їх життя проста і безтурботна? Так в ній набагато більше проблем і турбот, ніж в житті звичайної людини. Постійні зустрічі, ризики, відрядження. Немає часу ні на родину, ні на себе. Багаті люди, які всього добилися самі, як правило, живуть не тим життям, яким хотіли б. Вони рідко бачать своїх близьких, не встигають мріяти, любити, радіти. Життя проходить, а у них крім грошей нічого і немає, і не було. Хіба це щасливе життя?

Звичайно, є такі люди, які самостійно побудували своє багатство, і при цьому знаходять час на сім'ю, відпочинок і розваги. Ось таке життя, мабуть, можна назвати щасливою. Але, як правило, ці люди живуть не за рівнем олігархів зі списку Форбс. Їх, скоріше, можна назвати добре забезпеченими або навіть багатими, але на тлі простих оюдей. А хіба цього недостатньо? Ви живете для себе і своїх близьких? Або для читачів журналу Forbes, які, побачивши ваше прізвище в списку, в черговий раз захопляться вашим станом? Ви ж навіть ніколи не побачите цих людей. Навіщо жити для когось? Живіть для себе, для своєї родини. Життя одне, і ніхто не знає, що буде далі. Встигніть її прожити так, як ви хотіли б, а не так, як диктує суспільство.

Як стати багатою і щасливою

Звичайно ж і в світі супербагатіїв знаходяться такі щасливчики, які, побудувавши величезну імперію і заробивши купу грошей, живуть спокійно і щасливо, але це лише одиниці. Я ні в якому разі не хочу вас відмовляти від прагнення до заможного життя. Кожен повинен вибирати ту життя, яка йому до вподоби. Я лише хочу сказати, що, на мій погляд, набагато краще бути забезпеченою людиною, у якого є все необхідне для життя, включаючи квартиру, машини, заміський будинок, і при цьому проводити час зі своїми близькими, жити і насолоджуватися життям, ніж бути дуже багатим і відомою людиною, але при цьому витратити все своє життя на становлення цього багатства. А як вважаєте ви?

Що відмітаємо відразу, а над чим варто задуматися

Як стати багатою і щасливою? На мій погляд, питання має звучати саме так. Адже навіщо потрібно багатство без елементарного жіночого щастя? Перша частина статті може підштовхнути вас на думці про те, що я відмовляю вас ставати багатою, і що це ні до чого доброго не приведе, але це не так. Я просто намагалася пояснити, що у кожної людини різне уявлення про багатство.

Якщо ви шукаєте відповідь на питання про те, як стати багатою, то швидше за все на даний момент вас цікавить саме фінансове благополуччя. І це чудово. Кожна дівчина повинна прагнути стати фінансово незалежною людиною. Ви тільки уявіть, як це прекрасно, коли у вас все є, і всього цього ви домоглися самі. Вас ніхто не зможе дорікнути, сказавши, що все це вам дісталося незаслужено. Ви самі собі господиня, самі собі приклад для наслідування. Почніть представляти це. Намалюйте для себе в голові картинку красивою і багатою життя. У вас розкішна машина, простора елітна квартира, заміський будинок з великою ділянкою і басейном. Крім усього цього, у вас щаслива сім'я, люблячий чоловік і двоє прекрасних дітей. Ідеальне життя, чи не так? Уявіть, що все це у вас вже є, не буде колись, а є прямо зараз. Візуалізація бажань - дуже сильна зброя. Це перший крок на шляху до того життя, яке ви хотіли б.

Звичайно, від думок і бажань потрібно переходити безпосередньо до дій. Отже, ви сучасна, красива і молода дівчина, але цього часто мало для того, щоб стати багатою. Звичайно, якщо ви хочете знайти собі спонсора, про що вже говорилося вище, то зовнішніх даних цілком достатньо, але не думаю, що до такого життя ви прагнете. Адже так? Тоді потрібно подумати над тим, яким способом ви будете йти до багатства. Які у вас є таланти? Захоплення? Що у вас найкраще виходить? За порадою на яку тему до вас найчастіше звертаються близькі? Що вам подобалося ще в дитинстві, в школі? Дуже часто з дитячого захоплення або хобі народжуються ідеї для бізнесу.

Передбачаю запитання про те, чому не йдеться про побудову успішної кар'єри . Так, це теж варіант стати забезпеченою жінкою, але для цього вам доведеться витратити не один рік, і в кінцевому підсумку ви все одно не знайдете незалежність. Над вами завжди буде начальство. Навряд чи вас можна буде назвати успішною жінкою. Ви будете повністю залежати від керівників і прив'язані до свого робочого місця. У разі кризи або будь-якої іншої непередбаченої ситуації вас можуть скоротити, і тоді крім придбаного досвіду у вас більше нічого не залишиться. У рідкісних випадках вдається піднятися до самої верхівки в тій організації, в якій ви працюєте.

Як стати багатою

Та й де зараз високі зарплати? Ви готові протягом 10 років «горбатитися», перепрошую за вираз, за ​​невеликі гроші, яких вам завжди буде не вистачати? І навіть підвищення зарплати навряд чи врятує. Так, перший час буде дуже приємно отримувати більше грошей, але незабаром ви звикнете до цього, і вся радість від цього пропаде. Найчастіше жінки, так і чоловіки, які йдуть по шляху побудови кар'єри, домагаються успіху і багатства, якщо це можна так назвати, до 40-50 років. Якраз через кілька років на пенсію, а ви тільки стали більш-менш забезпеченою людиною. І то таких компаній, де можна досягти реальних висот, одиниці, і більшість з них знаходяться в Москві. Побудова кар'єри, хоч і реальний, але не найкращий спосіб стати багатою.

Але якщо ви все ж вирішили піти цим шляхом і вважаєте, що та зарплата, яку ви, можливо, будете отримувати в майбутньому, для вас є достатньою для того, щоб відчувати себе багатою, то варто рухатися в цьому напрямку у що б то не стало, незважаючи на критику, докори і невдоволення з боку начальства. Ви повинні навчитися ставитися до цього спокійно, як до належного, не звертаючи на це особливої ​​уваги. Постійно підвищуйте рівень своєї кваліфікації. Одного вищої освіти буде недостатньо. Непогано було б отримати додаткові скоринки, закінчити аспірантуру, стати кандидатом або навіть доктором наук. Але звичайно ж вас повинні цінувати не тільки за наявність дипломів, а й за якість роботи. Ви повинні зарекомендувати себе як бездоганного фахівця в одній або декількох конкретних областях. В цьому випадку ви зможете досягти великих висот у кар'єрі, але стати багатою в тому розумінні, в якому сприймають це слово більшість людей, навряд чи.

Як стати багатою?

Як ви розумієте, в наш час самої вірною дорогою до багатства є свою справу. Але як його організувати? Як я вже писала вище, потрібно задуматися про те, що у вас найкраще виходить, і до чого лежить душа. Це дуже важливо при побудові свого бізнесу. Зазвичай власну справу народжується завдяки одному з двох моментів: або щасливий випадок, або талант, захоплення, хобі. Якщо щаслива випадковість вас так і не наздогнала, то можна, звичайно, почекати ще, але краще почати діяти самій.

Запишіть на листочок все те, що у вас найкраще виходить, і те, до чого лежить ваша душа, в два стовпчики. Зміст стовпців може не збігтися. Це нормально. Не завжди людині дається краще те, що йому подобається. І тим більше не завжди люди займаються тим, що їм подобається. Але у випадку з власним бізнесом все трохи інакше: цілком реально займатися тим, що, по-перше, приносить дохід, по-друге, моральне задоволення.

Після того як ви складете невелику табличку, в першу чергу зверніть увагу не ті пункти, які збігаються в лівому і правому стовпцях, далі на все решту в лівому стовпчику, все решта в правому, якщо такі є, просто викресліть. Те, що просто подобається, але при цьому ви не вмієте це робити, навряд чи принесе гроші. А ось якщо вам що-небудь до душі, і при цьому є певні навички і таланти в цьому напрямку, то варто спробувати перетворити захоплення в бізнес.

В першу чергу необхідний бізнес-план . Для початку складіть чорновий варіант, а вже потім в нього можна буде вносити зміни і додаткові дані. Основні пункти - це доходи і витрати. На самому початку становлення будь-якого бізнесу лідирують витрати, потім поступово з'являються доходи, незабаром вони наздоганяють витрати і порівнюються з ними, а вже потім крок за кроком бізнес починає виходити в плюс. Як тільки доходи перевищать витрати, позитивна динаміка тільки покращиться. Найголовніше для будь-якого бізнесу - це пережити початковий етап, коли підприємцю доводиться тільки вкладати. Далі буде набагато простіше.

Також в бізнес-плані повинні бути вказані приблизні терміни, тобто з 1 по 3 місяць витрати і доходи такі-то, з 4 по 7 такі-то і так далі. Природно всі цифри будуть дуже зразковими, реальні можна буде дізнатися лише після запуску бізнесу.

Ідеї ​​бізнесу для жінок

Зараз саме той час, коли будь-яка жінка може почати свій бізнес. Для цього потрібен план, про який ми говорили вище, гроші, можна взяти кредит, і звичайно ж бажання. У вас все це є? Тоді можете починати будувати свій бізнес. Попереджаю: на початку буде непросто.

Ідеї ​​бізнесу для жінок

Ну а я вирішила підкинути вам кілька ідей бізнесу для жінок. Скажу відразу, приклади я взяла не зі стелі, у мене є реальні знайомі дівчата, які займаються тією чи іншою справою, багато вельми успішно. Перше, що потрібно згадати, це ніж повинна вміти займатися практично кожна жінка. Звичайно ж я не про інтим!  </td></tr>
<tr><td colspan=

Переглядів: 427 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps