Головна » 2016 » Листопад » 8 » Зміна кольору волосся і їх відновлення в домашніх умовах.
09:41
Зміна кольору волосся і їх відновлення в домашніх умовах.
 

Зміна кольору волосся і їх відновлення в домашніх умовах.Необхідність змін це внутрішня властивість людської особистості. Зрештою, ми не любимо одну й ту ж одяг, однакові зачіски і т.д. Так само і з кольором волосся. Тому, не дивлячись на переконання, що природа знає краще, ми охоче експериментуємо з кольором пасом. Але перш ніж зважиться на самостійну забарвлення, не зайвим буде прислухатися до деяких порад.

 

Фарбування потрібно почати з визначення природного кольору волосся, форми і кількості сивих пасм. І що найважливіше, якого кольору в результаті ми хочемо досягти.

 

Волосся повинні гармоніювати з кольором обличчя і очей. Брюнетці з засмаглою шкірою слід відмовитися від платини, блондинці, яка воліла фарбувати губи рожевою помадою, від темних тонів. Теплий тон шкіри буде добре поєднуватися з золотистими відблисками. Самий різкий випадок змінити колір волосся на два тони.

При виборі фарби також слід брати до уваги товщину пасом. Якщо у вас волосся тонке і слабкі, а ви прийняли рішення на користь чорного кольору, майте на увазі, світло буде відбиватися крізь шкіру голови.

Для збереження здоров'я ваших локонів, вони не повинні піддаватися частому фарбуванню. Альтернативою може стати регулярне використання фарбувального шампуню, якщо ви просто хочете освіжити зачіску. В цьому випадку тон з пасом легко змиється через 2-3 тижні.

У тому випадку, якщо ви хочете часто міняти колір волосся або не впевнені у виборі, краще зупинитися на препаратах, які містять аміак і окислювачі, колір буде триматися недовго, але шкоди локонам ви не завдасте.

У магазинах є широкий вибір фарб, які відрізняються не тільки відтінками і брендами, а й складом. Краще вибрати фарбу, яка в своєму складі містить масло жожоба, яке живить і розгладжує поверхню волосся, найбільш бажані компоненти включають в себе, зокрема: комплекс цераміду, який відновлює правильну структуру і пористість поверхні волосся, коензим Q10 - забезпечує оптимальний захист під час фарбування, кератин забезпечує захист і повне відновлення волосся.

Жінки фарбують локони не тільки коли хочуть змін, але і для того щоб зафарбувати сивину. Перші «нитки» сивини, якщо вони рівномірно розподілені, прекрасно пригнічує фарбувальний шампунь, але якщо сивина сконцентрована в декількох місцях, то з нею впорається не кожна фарба. В цьому випадку краще проконсультуватися з перукарем.

Щоб зберегти здоровий зовнішній вигляд забарвлених пасм, потрібно про них піклуватися, відновлення волосся в домашніх умовах не тільки можливо, але й потрібно. Завжди можна знайти час, щоб зробити маски і інші корисні для пасом процедури. З простих інгредієнтів, покопавшись у себе в холодильнику або продуктовому шафі, можна влаштувати у себе вдома, якщо не курортне лікування, то Spa-салон, точно.
 

Переглядів: 599 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps