Головна » 2016 » Листопад » 8 » Все про кистях для макіяжу
09:47
Все про кистях для макіяжу
 
 

Все про кистях для макіяжуДля нанесення всіх видів декоративної косметики застосовуються кисті для макіяжу. З ними зручно працювати, чистити і усувати забруднення. Кисті бувають для професіоналів, а бувають для любителів. Перші коштують набагато дорожче, так як їх роблять з вовни тварин. Вони більш якісно зроблені, кріплення ворсу до довгої зручній ручці набагато краще, ніж на звичайних кистях. Тут розрізняють клеєні та прошиті кисті.

 

Прошиті інструменти для макіяжу коштують дорожче, ніж клеєні, так як нитки з дрібними пучками волосся зшиваються з ворсистою частиною, вони більш міцні і пружні. Професійні прошиті кисті практично не схильні до спиртовмісних засобів, дії жирів і вологи.

 

Менш міцними є клеєні кисті, там на місці кріплення ворсу наноситься спеціальний клей. Крім того кисті розрізняються тим, що вони бувають складальними і різаними. У набраних кистях кожна ворсинка підбирається до іншої з допомогою не обрізних, природних решт волосків. Так утворюється плавний перехід між різними довжинами, м'який контур країв. Кисті для макіяжу прекрасно підходять для розтушовування різної косметики і за рахунок цього виходять непомітними переходи між різними кольорами тіней.

Чи не занадто дорого коштують різані кисті. Їх роблять не підбираючи кожен волосок по довжині, за допомогою стрижки формується контур краю. Такими китицями погано розтушовувати косметику, так як мазки кистями лягають на різких межах, краще використовувати їх для нанесення кольорових плям і чітких ліній.

Якщо правильно користуватися кистями з натурального волосся, то макіяж буде завдано правильно. Вони ніяк не зможуть зашкодити рум'яна, пудру, тіні, помаду, тому частина косметичних засобів вам не доведеться міняти. А от синтетичні кисті можуть руйнувати косметику, так як вони робляться з жорстких волокон. Волоски таких кистей рідко мають правильно форму, а ось часто можуть втрачати її. Волоски починають стирчати в різні боки, це робить нанесення косметики утрудненим і неакуратним. Кисті з ненатуральних волокон високої якості з'явилися завдяки останнім сучасним розробкам. Вони стали прекрасним аналогом кистям з натуральними волокнами. Їх легко дезінфікувати і вони менше схильні до зносу. Ворс кистей за структурою можна розділити на гладкий і пружний ворс - він самий довговічний, щетинистий, м'який рихлий ворс, м'який гладкий ворс - з соболя, він найдорожчий.

За своєю формою ворсистої частини, якщо зробити поперечний розріз, то можна розрізнити круглі і плоскі волоски. Також бувають спеціальні кисті з короткою спіральної щетиною, якою наносять туш на вії.

Кисті для пудри і рум'ян

Для пудри існує спеціальна кисть - волоть. Вона повинна бути круглої біля основи, м'якою і бути найбільшою в наборі, мати форму овалу. Її роблять з вовни білки або поні.

Щоб надати форму особи сухими корректирующими засобами, а також рум'янами використовують широку, густу кисть зі скошеними краями на верху. Також це може бути округла кисть з довгими волосками в центрі і короткими з боків. Так рум'яна можуть прекрасно лягати на щоки. Для розтушовування рум'ян застосовують гладку кисть, але вона повинна бути трохи більше за розміром, округлої форми, на ній повинні бути волоски однакової довжини. Така кисть повинна бути весь час чистою. Її можна застосовувати для розтушовування тіней і пудри, тому не занурюйте її в рум'яна.

Кисті для тіней

Для тіней випускають кисті куполоподібної форми з різними волосками плоскі біля основи. Так частинки тіней будуть лягати рівномірно, не утворюючи плям. Для різних кольорів тіней використовуються окремі кисті.

 

Переглядів: 133 | Додав: Счастлив | Теги: макіяж, пензлик для макіяжу | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps