Головна » 2016 » Листопад » 8 » Воскоплав - відмінний помічник прекрасних дам!
09:50
Воскоплав - відмінний помічник прекрасних дам!
 

Воскоплав - відмінний помічник прекрасних дам!Кожна сучасна жінка обов'язково стежить як за своєю зовнішністю, так і за красою свого тіла. Сьогодні існує безліч методик з видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла: хімічний спосіб, гоління, використання спеціальних засобів (віск, паста). Але одним з перевірених і популярних методів виступає видалення волосся за допомогою воску.

 

Даний процес можна істотно полегшити, використовуючи воскоплав, головним завданням якого виступає нагрівання воску до певної температури, при якій віск набуває потрібної для депіляції консистенцію.

 

Важливо відзначити, що використання воскоплава абсолютно виключає можливість отримання опіків, оскільки прилад нагріває і утримує встановлений температурний режим, тим самим не перегріваючи віск! До того ж час, відведений для підігріву воскового матеріалу, можна використовувати для нанесення кремів і лосьйонів, які знижують неприємні, болючі відчуття і не дають воску зісковзувати з поверхні шкіри.

Моменти, які потрібно знати, використовуючи віск для депіляції!

Перед тим як наносити віск на шкіру, її бажано обробити тальком. Справа в тому, що тальк чудово вбирає вологу, забезпечує поліпшену зчеплення воскового матеріалу з волосом і запобігає ефект зайвої липкості воску безпосередньо до шкіри. Воски для депіляції наносять тонким шаром і в напрямку росту волосся. Після чого, оброблену поверхню шкіри покривають спеціальним папером для депіляції і різким рухом зривають її в протилежному зростанню волосся напрямі.

Успіх депіляції безпосередньо залежить від деяких факторів:

- Знизити витрату воску для депіляції можна, якщо наносити його дуже тонким шаром. При цьому процедура не стає менш ефективною, але ви заощадите на покупці воску;

- Отримати однорідну консистенцію воску для того, щоб накладати його тонким рівномірним шаром можливо, якщо попередньо віск добре розмішати.

Варто пам'ятати, що застосування воску в різних умовах (температурний режим, індивідуальні особливості шкіри, яку пору року) вимагає акуратності й уваги. Після депіляції, необхідно видалити залишився на шкірі віск, використовуючи спеціальні масла. А заспокоїти роздратовану шкіру і позбавити її від почервоніння можна за допомогою ніжного гелю або молочка.

Шугарінг - древній чудодійний спосіб видалення небажаного волосся!

Позбавлення тіла від небажаної рослинності за допомогою спеціальної цукрової пасти, отримало назву шугарінг. Сьогодні, як і в давні часи, цей метод досить актуальне, оскільки процедура виконується з використанням натурального препарату, до складу якого входять: лимонний сік, цукор, вода, зволожуючі елементи.

Треба сказати, що склад пасти для шугаринга є унікальним, оскільки її компоненти не викликають у пацієнтів алергічних реакцій і перешкоджають активному росту волосся.

Крім цього, паста для шугаринга відрізняється підвищеною структурної цепкостью. Це дозволяє видаляти найбільш короткі та конопляні волосся.

Даний метод «працює» в декількох напрямках: - під час процедури шкіра додатково зволожується; - Відчуття ефекту пілінгу; - Перешкода росту волосся; - Безпосередньо процедура депіляції.

Головним достоїнством паст для шугаринга, виступає термін, протягом якого не потрібно повторного проведення процедури. Результат, отриманий таким чином, зберігається протягом 3-5 тижнів.

Впевнені, дотримуючись наших рекомендацій, кожна з вас, милі дами, відчує себе професійним косметологом і буде виглядати на всі 100%!

 

Переглядів: 127 | Додав: Счастлив | Теги: депіляція, віск | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps