Головна » 2016 » Листопад » 14 » Види епіляції.
21:22
Види епіляції.

 

Види епіляції.

Від проблеми зайвого волосся на тілі жінки страждають вже не одну сотню років. Однак до сих пір дива так і не відбулося, видалити волосся моментально і назавжди не вдається. Хоча видів епіляції існує чимало.

 

Тимчасові способи епіляції.

Хімічне знебарвлення проводять за допомогою рідкого окислювача, який наноситься на шкіру на певний час. Спосіб ефективний, якщо проблема в рідкісних волосках на обличчі та інших частинах тіла.

Гоління - найшвидший і популярний спосіб. Однак якщо не проводити його регулярно, кілка щетина не даватиме спокою вже через день. Щоб уникнути роздратування, до і після гоління рекомендується використовувати спеціальні пінки.

 

Биоепиляция зазвичай проводиться за допомогою воску. Буває холодна і гаряча, але в обох випадках це досить болюча процедура. Волосся попередньо потрібно відростити до необхідної довжини.

Креми-депілятори прекрасні тим, що абсолютно безболісні. Їх можуть застосовувати навіть вагітні жінки. Рости волосся починає так само швидко, як при звичайному гоління.

Електричні епілятори вищипують волосся за допомогою безлічі маленьких пінцетів. Для ніг це цілком безболісно, ​​а ось вище колін шкіра ніжніша і витерпіти це зважиться не кожна. Недоліком епіляторів є подальше вростання волосків під шкіру.

Позбавлення від волосся назавжди.

Електроліз можна зробити в салоні, на волосяні цибулини впливають розрядом електричного струму протягом 10 хвилин. Щоб побачити ефект, процедуру доведеться повторювати неодноразово, адже як немає способів, що допомагають дізнатися як схуднути за тиждень на 10 кг, так і немає способу за раз позбутися від зайвого волосся.

Ультразвукову епіляцію проводять за допомогою спеціального апарату і гелю, який наносять на шкіру. Попередньо волосся видаляють воском. Іони і молекули гелю під дією ультразвуку проникають в глибокі шари шкіри. Проводити процедуру потрібно кілька разів, а відчутні результати з'являться приблизно через рік. Як і біоревіталізація, яка дає не миттєвий ефект, а стійкий - через час.

Сучасна безболісна епіляція.

Лазерна епіляція діє тільки на темні волоски, руйнуючи пігмент меланін, що знаходиться в клітинах волосяної цибулини. Потрібно зробити кілька процедур, так як під час кожної з них забираються волоски тільки на початковій стадії розвитку, і епіляція бікіні відбувається майже безболісно.

Фотоепіляція видаляє волосся будь-якого кольору незалежно від типу шкіри за допомогою світлового випромінювання високої потужності. Щоб зберегти ефект на кілька років, потрібно проводити 3-6 процедур, кожні кілька тижнів. Ефект помітний вже після перших сеансів, волосся стає тонким і рідкісними.

 

Переглядів: 197 | Додав: Счастлив | Теги: епіляція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps