Головна » 2016 » Листопад » 27 » Техніки хімічної завивки
19:47
Техніки хімічної завивки
 

Техніки хімічної завивкиЗавивка - це техніка укладання, що надає обсяг і пишність волоссю будь-якої довжини. Можна домогтися тимчасового ефекту за допомогою пластикових бігуді і щипців для завивки, але тільки перманентна завивка триматиметься до 3 місяців. Стилісти використовують бігуді і хімічну суміш, щоб надати потрібну ступінь хвилястості волоссю будь-якої текстури. Ще одна техніка застосовує гарячі бігуді, щоб на прямих, підстрижених шарами волоссі отримати нарочито недбалі, скуйовджене хвилі.

 

Об'ємна хімічна завивка.

 

Перманентна завивка волосся буває двох видів: спіральна і об'ємна. Для спіральної завивки вам знадобиться спеціальний хімічних розчин і маленькі бігуді, щоб вийшли дрібні кучерики. При об'ємної завивці використовується та ж техніка, різниця лише в тому, що беруться бігуді побільше, від яких виходять не кучерики, а широкі хвилі. Перед перманентної завивки волосся слід підготувати, вимивши їх нейтралізуючим шампунем або шампунем з ефектом глибокого очищення, що зробить волосся більш слухняними впливу хімічної речовини. Волосся зволожують спеціальним складом, щоб вони залишалися вологими протягом усього процесу завивки. Потім на волосся наноситься або кислотне, або лужний засіб для завивки, після чого накручують їх на бігуді. Коли засіб подіє, волосся обережно знімають з бігуді.

Часткова хімічна завивка.

Деякі стилі зачіски вимагають завивки лише частини волосся, щоб підняти їх, надати обсяг і текстуру в певних місцях. Жінки з короткими стрижками, наприклад, Пікс, використовують цю техніку, щоб додати обсяг на маківці, залишивши волосся з боків голови прямими і плоскими. Ще ця техніка застосовується для завивки відросло волосся, не чіпаючи вже оброблені волосся, краще проводити подібні стрижки у перукаря модельєра. При часткової завивці хімічні речовини наносяться лише на обрану частину волосся, але на бігуді накручуються все волосся. Таким чином незаймані волосся ляжуть так само, як і хімічно змінені, чому загальний стиль буде виглядати більш природним.  

Термальна завивка.

Іонна завивка, яку ще іноді називають термальною, являє собою техніку завивки, яка зародилася в Азії і спрямовану на жінок з дуже прямими волоссям. Цей метод використовує ту ж хімічну технологію, що і західна перманентна завивка - вся різниця в бігуді. Метод термальною завивки використовуйте великий пристрій для голови з 4 зубцями, до яких прикріплена серія довгих вертикальних стрижнів. Кінець кожного стержня є гарячі щипці для завивки, на які і накручують хімічній обробці волосся. Щипці дуже гарячі, і їх не можна тримати в руках, для чого і використовується складний пристрій. До того ж, занадто близько до голови щипці підносити теж не можна, так що завивати волосся можна лише на кінчиках. Хоча в різних салонах такі пристрої можуть відрізнятися один від одного, загальний принцип той же. Така технологія ефективна на дуже довгому волоссі, її результатом стають спадають каскадом хвилі від середини волосся і до кінчиків.

 

Переглядів: 223 | Додав: Счастлив | Теги: хімічна завивка, волосся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps