Головна » 2016 » Листопад » 14 » Що являє собою ринопластика?
21:20
Що являє собою ринопластика?
 
 

Що являє собою ринопластика?Жінки - дивовижні істоти. Важко знайти таку представницю прекрасної статі, яка б була повністю задоволена своєю зовнішністю. Комусь не подобається форма губ, комусь - носа, кого-то дратують надмірно важкі повіки.

 

Мати вчинені риси обличчя хоче кожна жінка, але доводиться миритися з тим, що є. Хоча, втім, миритися зовсім не обов'язково. Сьогодні жінки вже давно звертаються до пластичних хірургів. Що не додала природа - то виправлять їх умілі руки.

Чим може допомогти ринопластика?

Зробити особа більш гармонійним покликана ринопластика - операція по корекції форми носа шляхом зміни його кістково-хрящової структури. Сьогодні вона відноситься до числа найбільш популярних пластичних операцій. Ніс з горбинкою, занадто довгий ніс, надмірно великі ніздрі - все це можна відкоригувати хірургічним шляхом. Корекції може піддатися форма і обсяг самого носа, його кінчика або крил.

Однак не завжди показанням до цієї операції є невдоволення своїм обличчям. Пластика носа показана і в лікувально-відновлювальних цілях, в тому числі для виправлення вроджених дефектів. Вона допоможе при переломах носа або інших травмах, при викривленні носової перегородки, а також для поліпшення дихання, що в свою чергу позначиться на якості життя. І в цьому аспекті ринопластика - не примха, а необхідність.

 

перед операцією

Вирішуючи, чи варто лягати під хірургічний ніж слід пам'ятати про те, що наш ніс не існує сам по собі, а значить, він повинен поєднуватися з іншими рисами обличчя. А значить, первинна консультація з лікарем просто необхідна.

У деякому роді перша консультація - це співвідношення бажань пацієнта з можливостями ринопластики. Бажання пацієнта можуть бути зрозумілі, але з технічної точки зору не завжди можливо застосувати. Хоча можливості пластичних хірургів широкі, але все ж не безмежні. Так в разі наявності занадто широких ніздрів вдаватися до пластики носа буде недоцільно просто тому, що бажаний результат не буде досягнутий. Також обмежені можливості ринопластики в разі, коли пацієнт волів би мати більш тонкий кінчик носа, але при цьому його шкіра дуже жирна і товста. До слова сказати, саме на характеристики шкіри пластичний хірург звертає увагу в першу чергу.

Перед пластикою носа слід враховувати, що подібне хірургічне втручання спричинить за собою певні зміни в загальній структурі особи. Чи зміниться співвідношення його частин, зміниться і погляд. І до цього потрібно бути готовим.

Як правило, в клініках на першій консультації надається комп'ютерне моделювання носа. Пацієнту демонструється фото після ринопластики - це допомагає своїми очима побачити те, що ж вийде в результаті операції. Звичайно, це буде всього лише попередній результат, начерк, так як передбачити його з 100% вірогідністю неможливо.

Обмеження в проведенні ринопластики

Незважаючи на те, що ця процедура досить затребувана, вдатися до неї можуть не всі. По-перше, існують вікові обмеження. Це пов'язано з тим, що носові хрящі остаточно сформіровиваются тільки до 18-20 років. Саме цей вік вважається найкращим для ринопластики за медичними показаннями у разі наявності вроджених дефектів. Верхня планка віку, досягнувши якої слід бути обережним з пластикою - 45 років. У цьому віці шкіра не має колишньої еластичності, розростається хрящова тканина і хірургу стає складніше передбачити результат операції.

Існують також медичні протипоказання. До таких належать:

  • захворювання серцево-судинної системи;
  • захворювання нирок і печінки;
  • хронічне захворювання;
  • цукровий діабет;
  • порушення згортання крові;
  • психічні захворювання.

Операція і післяопераційний період

Ринопластику проводять під місцевим наркозом. Операція, в ході якої коригуються хрящові і кісткові структури займає від півгодини до трьох годин. Час перебування в стаціонарі під медичним наглядом становить 1-2 дня. Протягом 10 днів потрібно буде носити спеціальну гіпсову пов'язку, а також внутріносових тампони.

Що стосується рубців, які залишаються після хірургічних втручань, то в разі пластики носа вони, як правило, практично не видно. У перші дні після операції можна відчувати закладеність носа, причиною якої стає невеликий набряк, невидимий оточуючим. Він може зберігатися до 3-4 місяців. Також під очима з'являться синці, які зникнуть через приблизно тиждень.

Остаточний результат можна буде оцінити не раніше ніж півроку після операції. Тільки до цього моменту процеси перебудови тканин можна буде вважати закінченими.

можливі ускладнення

Як правило, операції з пластики носа проходять успішно, але все після неї також як і при будь-якому хірургічному втручанні можуть виникнути ускладнення. Основними ускладненнями є погіршення дихання, викривлення носової перегородки, втрата нюху, спайки. Найбільш серйозні побічні ефекти - кровотеча і зараження крові. Пластика носа може призвести навіть до летального результату, але таке трапляється вкрай рідко.

Наважуючись на ринопластику, варто пам'ятати, що новий ніс - не та подія, яка чарівним чином вирішить всі проблеми. Однак для тих, хто має серйозні недоліки або вроджені дефекти це прекрасний шанс стати красивіше і впевненіше в собі.

 

Переглядів: 189 | Додав: Счастлив | Теги: ринопластика | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps