Головна » 2016 » Листопад » 3 » Селективна парфумерія
20:31
Селективна парфумерія

 

 

селективна парфумерія  Вибіркова або, як її ще називають, селективна парфумерія - це духи, підібрані для певної людини. І для їх придбання не потрібно мати астрономічну суму грошей на рахунку в швейцарському банку. Такі духи представляють собою не загальноприйняті засоби по догляду за тілом, а неповторний, єдиний в своєму роді аромат.

 

  Природа кожної людини суб'єктивна. Неможливо знайти двох однакових індивідуумів. Тому подібного роду аромати не притягатимуть безліч інших людей, адже створюються вони для однієї, конкретної особистості і відчуття від подібних «парфумів» особливі, вони затьмарюють своїм ароматом всі інші.

  Ця новомодна тенденція набирає свої оберти, адже кожен хоче виділитися не тільки за рахунок одягу і аксесуарів, а мати щось особисте, чого немає ні в кого. Духи, аромат яких належить тільки тобі і більше нікому, - це відмінний спосіб зробити свій образ яскравим і рідкісним. Сьогоднішня ситуація на ринку парфумів така, що на зміну природним компонентам приходять їх штучні аналоги. Начебто і добре, що щорічно зберігаються тисячі рідкісних видів рослин і тварин, в якості сировини використовуються в парфумерії. Але, на жаль, наслідки цього такі, що духи перестали мати якусь індивідуальність.

 

  Промислове виробництво не принесло тут ніякої користі. Раніше парфумери витрачали роки на те, щоб створити аромат, підібрати відтінки, висловити всю гамму запахів. А зараз все робиться швидко і, часом, без смаку. Розраховані на середнього покупця, такі «швидкі» аромати особливою якістю не відрізняються, але на щастя, зараз майстри намагаються відновити старі рецепти і традиції. Вартість духів з натуральних компонентів залежить від їх складу, відсутність «розкрученості» таких парфумів знижує їх ціну, наприклад пошти кожен може собі дозволити купити духи від Монталь. Купуючи такі духи, ви отримаєте щось більше, ніж просто приємний запах, почуття, емоції, настрій - в них є все. Вони не живуть окремим життям, а зливаються з вами. Ви точно будете знати, що асоціюється з вами аромат неперевершений і неповторний і е потрібно засмучуватися, що він не належить до відомих марок. Ці духи подарують вам щось більше, ніж можуть запропонувати багато розкручені виробники.

  Законодавицею концепції селективної парфумерії виступає все та ж Франція, що, втім і не дивно, адже ця країна є батьківщиною всієї парфумерної індустрії, але від неї не відстають і інші країни Західної Європи, а в Азії роль берегині традицій взяла на себе Японія. В цілому не важливо, де виготовлений парфум, важливо те, що подібного роду духи не є товаром, розрахованим на численний попит - це як картини. Художник малює їх, висловлюючи свої почуття, він знаходиться під впливом своєї музи. Так само і майстер, який створює новий аромат, керується натхненням, а не виконує вказівок ринку.

  Багато знаменитостей користувалися подібними духами: принцеса Діана, співак Стінг і ін. Існують наступні марки, за якими можна відрізнити такого роду духи від духів звичайних: Creed, Tobacco Vanille, Malibu, Penhaligons. Саме остання марка створює аромати для вінценосної сім'ї Британії.
До нового тисячоліття були створені духи, що підтримують настрій загальній істерії, пов'язаної з наступаючим «кінцем світу» під назвою: «Дорога в пекло», так само існують духи з ароматом порошку для прання, для витончених покупців. Ласуни можуть упиватися запахом какао, так вабить своїм шоколадним смаком, є навіть аромати сирого м'яса і смаженого біфштекса, але найдивніше у всіх цих запахах - це те, що вони створюються на основі одних тільки натуральних інгредієнтів. «Хімія» в них, якщо і присутня, то в мізерно малих кількостях, а самі флакончики і пляшечки, в які наливають духи, можна віднести в окрему категорію вишуканості.

  Деякі виробники пропонують своїм клієнтам самостійно створювати аромати. Для цього вони надають на продаж окремі запахи, а покупець вже самостійно буде «будувати» з них те, що відповідає його смакам. Селективні парфуми розраховані на індивідуальності, а тому назвати їх конкретну ціну не зовсім легко. На жаль, їх можна купити не в будь-якому магазині, і навіть не у кожному місті. Але придбане в даному випадку буде набагато цінніше, ніж просто звичайна річ.
 

Переглядів: 129 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps