Головна » 2017 » Липень » 7 » Производство изделий из нержавейки
20:43
Производство изделий из нержавейки

Производство изделия из нержавейки под заказ - основная специализация нашей компании и поэтому мы будем рады помочь Вам с выполнением заказа. Чтобы сделать заказ отправьте заявку на наш электронный адрес.

 

изделия из нержавейки на заказ маслосборник из нержавейки оборудование из нержавейки
каркас из нержавеющей полированной трубы оборудование из нержавеющей стали фильтр из нержавеющей стали для производственной линии
kronshteynyy iz nerghi 1 kronshteynyy iz nerghi banketka iz nerghaveyki

 

Для того щоб зробити замовлення вишліть технічне завдання на електронну пошту info@stroy-metall.ru Техзадание може являти собою креслення в форматі .dwg, .cdr, .pdf, .doc, з коротким поясненням до нього (якщо необхідно).

 

Якщо виріб з нержавійки, яке ви хочете замовити, простої геометричної форми, то досить вислати відсканований ескіз (можна "від руки") із зазначенням розмірів. В цьому випадку необхідно вказати товщину листового металу, необхідний профіль (труба, куточок), марку нержавіючої сталі. Найбільш поширена марка 08X18H10 (AISI 304).

решітки з нержавійки для фонтану конструкції з нержавіючої сталі огорожі з нержавійки на замовлення

izdeliya iz nerghi

рами з дзеркальної нержавіючої сталі зварні стики заполірована
декоративний виріб з нержавіючої сталі система кріплення декоративного елемента

кронштейни з шліфованої нержавіючої сталі

 

Існує більше сотні видів нержавіючої сталі створених для різних умов експлуатації. Широке застосування нержавіючого металу обумовлено завдяки двом його основних переваг: корозійна стійкість і естетичний зовнішній вигляд. Вироби з нержавіючого металу незамінні в харчовій, хімічній і фармацевтичній промисловості. Використовуються в якості елементів інтер'єру та екстер'єру, а так само при виготовленні торгового обладнання.

 

для перегляду натисніть на зображення

підставки під вішало для магазину одягу вироби з дзеркальної нержавіючої сталі каркаси з нержавіючого дроту
виставкове обладнання в музеї "Художнього скла" стелаж з нержавійки в музеї "Художнього скла" виготовлення обладнання з нержавійки

 

Вартість виготовлення виробів з нержавійки можна зменшити якщо проводити роботи на сучасному обладнанні. Скорочення трудомісткості відбувається за рахунок застосування сучасного обладнання для: пассивации металу, травлення і шліфування стиків, зварювальних робіт на напівавтоматах.
 

Компанія «Строй Метал» пропонує виготовлення виробів з нержавіючої сталі по вашим кресленнями та ескізами:


Інтер'єри та екстер'єри з нержавійки.
На фото зображені елементи інтер'єру з нержавіючих труб в ресторані "Дві палички". Стики між стельовими композитними касетами закриті профілем з полірованої листової нержавіючої сталі.
 

interyery iz nerzhaveyki

intereryy iz nerghaveyki intereryy iz nerghaveyki 1

 

Декоративні вироби з нержавіючої сталі.
На фото приклад виготовлення виробів для музичних автоматів в ресторані. Виготовлені з полірованої нержавіючої сталі.
 

dekorativnyye elementyy iz nerghaveyki 12 dekorativnyye elementyy iz nerghaveyki 3 dekorativnyye elementyy iz nerghaveyki 44

 

Сходи з нержавіючої сталі.
Нижче на фото сходи з нержавійки виготовлена за індивідуальним замовленням. Використовувалися стандартний кріплення для гартованого скла і шліфований нержавіючий профіль.
 

lestnitca iz nerghaveyki 1 kosouryy iz nerghaveyki 1 lestnitca iz nerghaveyki

 

Настінний власники під бікс. Виготовлені за індивідуальним замовленням для морського судна. Всі деталі з полірованої нержавіючої сталі.

dergghatel iz nerghaveyki4 dergghatel iz nerghaveyki dergghatel iz nerghaveyki1

 

Виготовлення решіток з нержавіючої сталі для систем водовідведення: зливова каналізація, басейни, штучні водойми. Так само для мангалів і барбекю. В якості захисту освітлювальних приладів. У вентиляційних системах виробничих і житлових приміщень. Застосовують в якості огороджувальних і декоративних конструкцій.
 

reshetka iz nerghaveyki dlya barbeku izgotovleniye resetok iz nerghaveyki reshetki dlya svetilnikov 1

 

Торгове обладнання з нержавійки на замовлення (вітрини, прилавки, стелажі). Меблі, яка використовується в торгівлі, особливо в продовольчих магазинах, піддається регулярному чищенні, мийці, дезінфекції. При правильній експлуатації, а саме виборі миючих засобів не містять хлору, торгове обладнання прослужить 30-50 років. Крім цього обладнання з даного металу має естетичний зовнішній вигляд і застосовується в магазинах одягу, ювелірних салонах. Компанія «Строй Метал» має досвід виготовлення торгового обладнання з нержавіючої сталі.


Вироби з харчової нержавіючої сталі. Завдяки таким чудовим властивостям цей матеріал повсюдно застосовується для виготовлення обладнання харчової промисловості. устаткування не окислюється, а ідеальна гладка поверхня виключає будь-яку можливість накопичення хвороботворних організмів. Такі марки як AISI 316 (08Х17Н13М2), AISI 321 (12Х18Н10Т) і деякі інші види металу 300-й серії стійки до агресивних середовищ, це якість широко застосовують в хімічній промисловості при роботі з активними хімічними речовинами. Догляд за такими речами дуже простий і не трудомісткий. Довгі роки, вироби, виконані з таких металів, будуть радувати своїм не тьмяніють видом.
 

Вироби з полірованої або дзеркальною нержавійки. Виробляються з попередньо відшліфованого, а потім і відполірованого сталевого листа. Мають світлою поверхнею і відбивають. Використовуються при обробці приміщень як елементи дизайну, при виготовленні різного устаткування, служать основою для виготовлення елементів зовнішньої реклами.
 

Виробництво виробів з нержавіючої сталі на замовлення в нашій компанії відбувається на напівавтоматах KEMPPI і MERKLE з подальшою обробкою апаратом для електро-хімічної пасивації металу і шліфуванням швів ручним шліфувальним інструментом або на ленточношліфовалном верстаті. Застосовується високоякісний прокат, має всі необхідні сертифікати та висновки (в тому числі і гігієнічний) як зарубіжного, так і вітчизняного виробництва. При виконанні ексклюзивних, нестандартних замовлень можливе застосування нержавіючих металів спеціального призначення.

 

Вироби з нержавіючої сталі на замовлення можуть бути виконані з абсолютно різною обробкою, це може бути дзеркальна, полірована, шліфована або текстуроване поверхню. Компанія готова виконати будь-яке творче завдання дизайнерів, в тому числі доступна така технологія як шліфування та полірування нержавійки.

Переглядів: 370 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps