Головна » 2016 » Листопад » 27 » Позбавляємося від зайвого волосся.
19:56
Позбавляємося від зайвого волосся.
 

епіляція

Проблемою, яка приносить багатьом жінкам неприємні переживання, є ріст волосся на тих ділянках тіла, де найменше хотілося б їх бачити.

Основною причиною надлишкової волосатості є гормональний дисбаланс в організмі. Проблема може виникнути і на порожньому місці - під тиском нав'язливої ​​реклами багато дівчат починають прискіпливо ставитися до свого волосяного покриву.

На сьогоднішній день відомо багато способів видалення непотрібних волосків. Розроблено спеціальні апарати і препарати, дія яких спрямована на руйнування цибулини волосся.

Існує два терміни, що позначають процес видалення волосся. Епіляція - коли волосся видаляється повністю з волосяного мішечка разом з волосяний цибулиною. Депіляція - видаляється верхня частина волоса, цибулина залишається на місці.

 

 

Депіляція позбавляє від рослинності на нетривалий час, до тих пір, поки волосся знову НЕ відросте. Іншими словами це звичайне гоління. Використовуються для цієї мети як прості бритви, так і електричні. Найдешевший і доступний метод, мінус - недовговічність.

Для цієї ж мети застосовуються і різні креми - депілятори, формула яких руйнує структуру волосся. Легкий і зручний спосіб, якщо не подразнює шкіру.

Епіляція буває різна - електороепіляція, лазерна епіляція, фотоепіляція, воскова і цукрова ...

Цукрова епіляція має на увазі використання густого цукрового сиропу, який вариться з 10 ложок цукру, однієї ложки води і соку половини лимона. Варити помішуючи, на повільному вогні до придбання масою світло-коричневого кольору.

Солодка маса наноситься на проблемну ділянку шкіри, зверху накладається тканину, яка після охолодження маси різко відділяється від шкіри разом з волосками. Досить болісно, ​​але можна обійтися без допомоги фахівців, а значить - заощадити. Не викликає алергічної реакції, легко змивається.

Воскова епіляція - використовується розплавлений віск або воскові смужки. Процедура аналогічна цукрової епіляції. Це способи механічної епіляції, до якої до речі відноситься і видалення волосся електричним епілятором.

Лазерна епіляція і фотоепіляція по суті своїй схожі, хоча мають відмінності в характеристиці лазерного променя. Відбувається вплив лазера на волосяні фолікули. Косметична процедура, яка не рятує однак, від причини посиленого росту волосся. Потрібно декілька процедур для повного видалення волосся.

Побічна дія-незначні почервоніння шкіри, що проходять самостійно. Плюси - на сьогоднішній день є найефективнішим способом епіляції. Потрібно декілька сеансів.

Електроепіляція- використання електричного струму, вплив якого руйнує корінь волоса. Електроепіляцію повинен проводити кваліфікований фахівець, інакше не уникнути ускладнень. Перевагою є стійкий результат і доступність цін. Мінус - хворобливість і можливість невиправданих ускладнень.

 

Переглядів: 219 | Додав: Счастлив | Теги: епіляція, лазерна епіляція, фотоепіляція, депіляція, цукрова епіляція, воскова епіляція | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps