Головна » 2016 » Листопад » 27 » Плетіння кісок на середні волосся: коса з п'яти пасом
19:46
Плетіння кісок на середні волосся: коса з п'яти пасом
 

kosichkaОстаннім часом на піку моди зачіски, основним або додатковим елементом є коси. Тон цієї моді задали стилісти топ-моделей, які в цьому році наче змовилися створювати вигадливі зачіски, створені з кіс, для трудівниць подіумів. Однак у більшості моделей довге волосся, з яких можна ліпити будь-які зачіски, а ось як бути тим, хто є власницями волосся середньої довжини? Не варто переживати: зачіски з кісок настільки різноманітні, що їх можна використовувати навіть на відносно короткому волоссі.

 

 

Британський стиліст Патрік Камерон є гуру з плетіння косичок в самих різних варіаціях. Саме з його легкої руки в моду ввійшла косичка з п'яти пасом, яка виходить більш об'ємною і мудрої, ніж класична коса з трьох пасом. Щоб заплести таку косу, зовсім не треба бути Камероном (подивитися фото таких зачісок можна на сайті www.hbclub.ru).

Волосся зачісується назад і злегка зволожуються пінкою або іншим засобом для укладання, потім поділяються на рівні середини голови на п'ять пасом (пасма не обов'язково повинні бути однієї товщини - навпаки, коса, в якій переплітаються пасма різної товщини, виглядає більш фантазийно). Починаємо плести косу з крайньою справа пасма, яка накладається на ту, що поруч. Центральну пасмо накладаємо на ту, яка тільки що була крайней з правого боку. Тепер беремо ту пасмо, яка тепер опинилася на місці центральної і накладаємо її крайню з лівого боку. Ну і, нарешті, беремо пасмо, яка тепер зайняла місце крайній лівій, і накладаємо її на сусідню. Потім повторюємо всю схему знову, починаючи справа. Така техніка плетіння лише спочатку здається складною і заплутаною. Трохи практики - і плетіння косичок на середні волосся стане вашим улюбленим заняттям.

Косичка в п'ять пасом хороша тим, що вона, по суті є універсальною заготівлею для багатьох зачісок. Подколи край коси шпильками і прикрасивши її бижутерная квіткою, отримаємо кокетливу вечірню зачіску. Ще один варіант - заплести дві коси в п'ять пасом з обох боків, починаючи зі скронь, а внизу з'єднати їх красивою шпилькою. Обсягу таким кісок можна надати, якщо витягнути окремі пасма назовні. Логічним завершенням будь-якої зачіски є її фіксація лаком для волосся. Але косички здатні тримати форму досить довго, тому достатньо буде скропити їх пару раз.

 

Переглядів: 734 | Додав: Счастлив | Теги: волосся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps