Головна » 2016 » Листопад » 3 » Натуральні ефірні масла - аромати Глоріс.
20:14
Натуральні ефірні масла - аромати Глоріс.
 

Натуральні ефірні масла - аромати Глоріс.Метою будь-якого косметичного засобу є вплив поживними речовинами на зародкові шари епідермісу, щоб були створені умови для здорового зростання і розвитку нових клітин. До недавнього часу існувала проблема порушення верхніх шарів шкіри для проникнення в нижні шари.

 

Виробники косметики часто з цього приводу включають до складу засобів активні жорсткі компоненти для руйнування міжклітинної простору.

Виробники косметики Глоріон змогли знайти рішення цієї проблеми, розробивши засоби, що діють за іншим принципом. Фірмова основа Gloriderm не руйнує міжклітинний простір, маючи нижні шари епідермісу. І при цьому виступає муягкім косметичним засобом.

 

Основа Gloriderm є самоемульгірующуюся систему, яка складається з фосфоліпідів, цетиловий і стеаринових спиртів, похідних гідрооксіполігуара і рослинних масел.

Косметика Глоріон займає почесне 9-е місце в рейтингу виробників натуральних косметичних засобів, складеному Науковим Косметичним Співтовариством.

Для ароматерапії має велике значення якісні ефірні масла. Ефективність, нешкідливість і широта застосування масел як раз і визначають ефірні масла від Глоріон.

Ароматерапевтичні властивості мають тільки масла натурального походження. Дорогоцінна частина ефірних рослин міститься якраз в таких маслах. Вартість ароматичних масел залежить від місця їх зростання, способу збору, якості, цінності сировини, рідкості рослин, а також процентного вмісту ароматичних речовин рослин. Якісні масла завжди будуть коштувати дорого.

Зростаючі потреби харчових, парфумерних галузей, а також висока ціна на ефірні масла натурального походження, привели до того, що стали випускатися ненатуральні масла. Так з'явилися синтетичні, штучно створені речовини, які виступають лише імітацією кількісного і якісного складу масел, а також композиції, що імітують лише аромат масел, а не його якісний склад.

Ви можете не сумніватися в якості ефірних масел "Аромати Глоріс", так як в компанії здійснюється постійний контроль якості, залучається аналітичний акредитований центр сибірського відділення академії наук Росії. "Аромати Глоріс" дає гарантію відповідності масел міжнародним стандартам якості, а також нормативам фармакопеї. Компанія має всі сертифікати якості виробництва натуральних ефірних масел.

Наукові та косметичні відділи холдингу розробили системи індивідуального підбору засобів для клієнтів. Продукція підбирається в залежності від стану і типу шкіри клієнта. Для цього пропонується пройти спеціальний тест і відповісти на питання, після закінчення дослідження, ви отримаєте необхідні рекомендації.

Переглядів: 138 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps