Головна » 2016 » Листопад » 8 » Нарощування нігтів гелем.
09:48
Нарощування нігтів гелем.
 

Нарощування нігтів гелем.Чи не кожній жінці дано природою міцні і красиві нігті. Сучасні технології сьогодні дозволяють перетворити цей недолік в свій величезний плюс, провівши в спеціалізованому манікюрному салоні нарощування нігтів гелем. Є велика кількість технологій по нарощуванню нігтів, серед яких нарощування гелем користується великою популярністю.

 

Гель - це полімерне речовина, яке твердне під впливом ультрафіолетового випромінювання і здійснює освіту на нігтьової пластини міцного і рівного шару. Пластини, які утворюються при нарощуванні гелем, елегантно і красиво виглядають і виглядають абсолютно природно. Склад гелі на відміну від акрилового складу відрізняється своєю структурою, речовина пропускає вологу, дозволяє нігтьової пластини дихати і не впливає на власний ніготь.

Нарощування гелем користується популярністю серед модниць протягом багатьох років, цей метод є практичним, безпечним і надійним. Нарощування це досить швидкий процес, що дозволяє за короткий період обзавестися чудовим манікюром за дві-три години. При певному навику можна цілком навчитися виробляти нарощування нігтів на дому.

Гель для нарощування нігтів сприяє зміцненню натуральних нігтів, вона має бактерицидні властивості, що дозволяє не турбуватися з приводу появи грибка, яке може з'явитися при недотриманні правил і технології нарощування. Хімічний склад гелі відрізняється від складу акрилової суміші, своїми властивостями в процесі затвердіння - полімеризації, яке відбувається тільки під впливом ультрафіолетової лампи. Гель не має різкого хімічного запаху, вона представлена ​​в широкому асортименті.

Рідка консистенція гелів, які пропонуються в уже готовому розведеному вигляді, обумовлює еластичність готового нарощеного нігтя і його міцність. Різні марки гелів, представлені в магазинах, серед інших мають і гелі з густою формулою, які допомагають отримати найбільш міцний і манікюр. Гелеві нігті є більш гнучкими, ніж такі ж вироби з акрилових сумішей.

Спосіб з нанесення гелю на ніготь представляє процедуру почергового покриття гелевою основою черзі трьома шарами речовини. Перший шар забезпечує закріплення, другий шар створює модель, а третій шар наноситься для блискучого глянцевого шару, який одночасно виконує захисну функцію. Почергове нанесення гелю здійснюється після повного висихання і полімеризації попереднього шару. Заключна обробка проводиться для додання довжини і форми нігтям.

 

Переглядів: 119 | Додав: Счастлив | Теги: нарощування нігтів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps