Головна » 2016 » Листопад » 8 » Моторні масла - довідник
08:46
Моторні масла - довідник

 

 

В даний час більшість робіт ведеться над виробництвом рослинних масел і синтетичних, ці масла краще підходять до вимог виробників двигунів, а ці двигуни більш довговічні, і вони краще працюють.

Вас цікавлять моторное масло пропонуємо вашій увазі широкий асортимент автомобільних мастил, фільтрів, заходите на сайт 10w40.com.ua тут ви отримаєте максимально детальну інформацію.

Крім того, синтетичні масла більш високих температур, можуть працювати при високому тиску на змащувані поверхні. Вони також впливають на зниження зносу деталей двигуна і опору тертя. Синтетичні масла краще, ніж мінеральні дбають про чистоту двигуна, запобігають відкладення в ньому, і збільшують термін між замінами масла. Також полегшують запуск при низькій температурі. Все це призводить до застосування синтетичних масел в більшості нових автомобілів.
Значно більш високу якість масла синтетичне. Ці масла (наприклад, моторне масло Castrol EDGE 5W-30) менше змінюють в'язкість при зміні температури, стійкі до високих температур, що дозволяє не накопичуватися на внутрішніх частинах двигуна, збільшуючи його витрати, а також вони досить рідкі при низьких температурах (зберігають плинність при температурах до -60 ° C), що полегшує запуск двигуна в зимовий період.
Крім того, дбають про чистоту двигуна, дають велику економію палива і забезпечують більший захист двигуна від зносу. Крім того, повільніше розряджаються, і старіють, тому можуть працювати в режимі LongLife, а нові технології забезпечують виконання різноманітних вимог (прикладом можуть бути малозольні масла Low SAPS, для автомобілів з фільтром твердих частинок DPF).
Повна синтетика пропонують більше переваг, ніж мінеральні масла в усіх відношеннях експлуатації та охорони. Через це більшість європейських виробників рекомендують застосування синтетичних масел в своїх останніх моделях автомобілів.
Необхідно завжди застосовувати таке масло, яке буде відповідати вашим вимогам щодо якості виробника. Деякі автомобілі можуть бути розроблені на основі мінеральних масел, а інші ні. Коли двигун автомобіля сильно хороший, і, крім того, ми не впевнені, яке масло було використано раніше, безпечніше буде вибрати масло мінеральне або напівсинтетичне - це може привести до витоку або зменшити ступінь стиснення.
Коли ми впевнені, що автомобіль, незважаючи на значний хід , працював на синтетичному маслі, можна використовувати масло того ж типу, але з підвищеною в'язкістю (наприклад, Castrol EDGE 10W-60) - може значно зменшити витрату масла через двигун, а також вплинути на зниження шуму, випромінюваного одиницею приводу.

Переглядів: 743 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps