Головна » 2016 » Грудень » 15 » Механізм дії фотоепіляції
19:45
Механізм дії фотоепіляції
 

Фотоепіляція  За допомогою нових технологій стало можливо видаляти волосяні фолікули за коштами світлових хвиль, причому без порушення цілісності шкіри. Такий спосіб видалення волосся називається фотоепіляція або світлова епіляція. Дія фотоепіляції засноване на поглинанні меланіном світла. Справа в тому, що меланін переважно зосереджений в цибулині і стрижні волосся. Меланін поглинає теплове випромінювання і тим самим нагрівається волосяний стрижень, від якого автоматично нагрівається прилеглий до нього фолікулярний епітелій. Наслідком цього клітини, відповідальні за ріст волосся, руйнуються. Такий метод позбавлення від волосся на тілі має свої переваги, так як є безконтактним, швидким і безболісним.

 

Фотоепіляцію можна назвати самим універсальним способом видалення волосся на тілі, незалежно від віку, кольору волосся та його структури. Єдиний виняток - це дуже білі або сиве волосся. Фотоепіляція руйнує волосяну цибулину, незалежно від того, як глибоко вона залягає.

Якщо ви хочете досягти більш стійкого результату на довгий час, тоді вам буде потрібно від 3 до 6 процедур, в максимальний термін - півтора місяця.

 

Вже після проведення першого сеансу фотоепіляції, частина волосся протягом першого тижня, випадає, а що залишилися, через порушення структури, стають тонкими, рідкісними і мало помітними.
Залежно від кольору волосся і типу шкіри, рекомендується курс фотоепіляції, що складається з 4-8 сеансів. Чим темніше волосся, тим вони випадають швидше, так як темне волосся краще поглинають світлову енергію, тому фолікула волоса руйнується швидше. Процедура за часом займає від 5 до 40 хвилин, все залежить від області оброблюваної ділянки. Виключено будь інфікування.

Протипоказання.

Фотоепіляції має свої побічні дії і протипоказання. Тому перш, ніж відправитися на фотоепіляції, рекомендується звернутися за консультацією до лікаря-косметолога.

Абсолютні протипоказання:

- Хронічні і гострі алергічні та запальні захворювання шкіри;

- Келоїдні рубці;

- Прийом фоточутливих препаратів;

- Інфекційні та гострі захворювання;

- Глаукома;

- Злоякісні новоутворення;

- Свіжий інтенсивний загар;

- Цукровий діабет.

Відносні протипоказання:

- Вагітність;

- Вік до 16 років;

- Місце додатки в області татуювань і брів,

- Ішемічна і гіпертонічна хвороба;

- Дуже світле і сиве волосся.

Підготовка до епіляції.

- За місяць до процедури не можна робити депіляцію.

- За тиждень до проведення процедуру не можна відвідувати солярій.

- За два дні до процедури збрити волосся на тих ділянках, де буде проводитися епіляція.

- Процедура проводиться на заздалегідь очищеної шкірі.

Після фотоепіляції не можна відвідувати солярій протягом двох тижнів.
Фотоепіляція на сьогоднішній день вважається одним з найкращих косметичних зменшення росту і видалення небажаного волосся. Епіляційна ефект може тривати до 5-8 років, особливо в зонах паху, пахвових кінцівках і нижніх кінцівок.

Мрієте про довге волосся? Спробуйте нарощування волосся! Без шкідливих наслідків і тривалого очікування.

 
 
Переглядів: 117 | Додав: Счастлив | Теги: епіляція, волосся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps