Головна » 2016 » Листопад » 14 » Матеріали для нарощування нігтів. Рецепт.
21:09
Матеріали для нарощування нігтів. Рецепт.

Матеріали для нарощування нігтів.Отже для нарощування нігтів потрібно ... ну для початку визначитися в якій технології Ви збираєтеся працювати. Гель, або акрил. Або вже гуляти так гуляти і беремо все: гель, акрил, біо-гель, гель-лак - вибір зараз вкрай різноманітний.

 

 

При цьому існує ряд матеріалів для нарощування нігтів, без яких Ви не зможете обійтися в жодній з перерахованих технік. Найчастіше до даної категорії відносять витратні матеріали. А саме:

  • Тіпси для нарощування . Використовуються як в гелевою, так і в акрилової технології. За допомогою тіпси відбувається подовження натурального нігтьового ложа. Якщо Ви використовуєте при нарощуванні даний матеріал, то вам не обійтися без такого продукту як ...

  • Клей для приклеювання типс . Має дуже високу ступінь міцності. Наноситься безпосередньо на типс перед накладенням на свій нігтик.

     
  • Форми для нарощування . Буваю одноразові і багаторазові. Перші найчастіше мають паперову основу, другі - металеві. Одягаються на палець клієнта, не вимагають нанесення клею. При цьому форми так само поділяються за кількістю поділок. Правда останнім часом фірми випускають універсальні форми. Вони містять максимальну кількість поділів і розраховані на будь-яку довжину і форму. Даний матеріал для нарощування нігтів використовується як в гелевою, так і в акрилової техніці.
  • «Гена, він же Гоша, він же Гога, він же Жора». Засіб для знежирення нігтів, він же дегідратор , він же засіб для зняття липкого шару . Необхідний на самому початку процедури, для видалення зайвої вологи з поверхні натурально нігтя, при роботі в будь-якій техніці. І в самому кінці, частіше гелевого нарощування, для зняття дисперсійного шару - залишкової липкості, після застигання гелю в лампі.
  • Праймер . Служить для зчіпки натуральної нігтьової пластини і штучного матеріалу. Ділиться на кислотний і без кислотний. Розрізняються спосіб зчіпки. Кислотний праймер працює на принципі шорсткості. Його робота полягає в висушуванні нігті і підведення лусочок нігтя для подальшої зчіпки з штучним матеріалом. Зараз йди в минуле, через дуже грубої дії на натуральний ніготь. Але незамінний при роботі з дуже «вологими», проблемними нігтями. Без кислотний праймер працює на принципі липкості. Він з одного боку проникає в своє нігтьове ложе, з іншого «чіпляє» на себе штучний матеріал - за принципом двостороннього скотча. В Зараз в основному працюють з даним матеріалом, внаслідок його дбайливого ставлення до натурального нігтя.

Всі перераховані вище матеріали є необхідними для будь-якої техніки нарощування нігтів. Тепер поговоримо трохи про кожну з технік і необхідні матеріали для нарощування нігтів в них.

Нарощування нігтів акрилом . В даному виді майстер не використовує лампу, так як акрил застигає на повітрі. Крім матеріалів про які говорилося раніше, Вам потрібно:

1. Ликвид . Так само його називають мономер. Це речовина, що відповідає за реакцію полімеризації в акрилової техніці нарощування. Саме з ним змішують акрилову пудру.
2. Акрилова пудра .

3. Засіб для зняття акрилу . Одним з переваг акрилового нарощування є спосіб його видалення з нігтів. Акрил немає необхідності спилювати. Його можна сіяти за допомогою спеціального розчинника, ватяних дисків і звичайної харчової фольги.

Нарощування нігтів гелем.
 
В першу чергу Вам знадобиться лампа потужністю 36Вт (4 лампи по 9 Вт). Теоритически можна скористатися і лампою потужністю 9Вт. Але є ряд мінусів такої лампи. Перший це величезна трата часу. Ви будете витрачати по 10 хвилин на полімеризацію кожного нігтя. У той час як лампа 36Вт за 3 хвилини дасть захолонути гелю на п'яти пальцях. Другий і не менш важливий аспект - кольорові гелі та гелі, що містять пігмент (камуфляж) полимеризуются рівномірно тільки в лампі потужністю 36Вт.
 
Після покупки лампи і всіх необхідних витратних матеріалів Вам необхідно буде зрозуміти з однофазної або трифазної лінійкою матеріалів. Перша передбачає використання одного гелю для всіх фаз нарощування. Трифазна лінійка - це використання для кожної фази нарощування спеціального гелю.
У статті ми не розглядали дрібні витратні матеріали типу пилок, кистей, бафов. Скажу тільки одне - дані матеріали подібно спецій у страві. Начебто дрібниця, але без них ніяк.

І на завершення коротко про біо-гелі та гель-лаку. Для процедури нанесення і першого, і другого обов'язково потрібна лампа. Для зняття кожного потрібно засіб для розчинення акрилу.

Творіть, витворяють ... але завжди виконуйте рецептуру.
 
Переглядів: 163 | Додав: Счастлив | Теги: нарощування нігтів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps