Головна » 2016 » Листопад » 3 » Магія косметики і парфумерії
20:20
Магія косметики і парфумерії
 

magiya parfumerii  Сучасний світ неможливо собі уявити без косметики і парфумерії. Допомагаючи нашому тілу і духу розкритися і перетворитися у всій своїй красі, косметика завжди викликала неприхований інтерес у прекрасної половини людства. А магія запахів здатна підкреслити красу, змусити поглянути на Вас іншими очима.

 

  Косметика з давніх часів використовується не тільки для прикраси і омолодження обличчя і тіла, а також в профілактичних і лікувальних цілях. Ще древні єгиптяни винайшли величезну кількість різних рецептів косметики, використовуючи для приготування порошки різних рослин і крихту дорогоцінних каменів, завдяки чому жінки змогли вперше скористатися тінями для повік, роблячи форму очей більш красивою, мигдалеподібної. Використання такої косметики не тільки дозволяло надати очам яскравість і виразність, а й захистити очі і повіки від запалень. Таким чином, мистецтво фарбування особи, або ж, кажучи сучасною мовою, нанесення макіяжу, вперше було використано єгиптянами.

 

Рецепти і традиції древніх єгиптян перекочували до іудеїв, звідки широко поширилися і почали використовуватися римлянами і греками, і вже після цього традиція використовувати фарби для прикраси обличчя перейшла до європейців. Це говорить про те, що прагнення до краси виникло досить давно, але, в кожній епосі існували свої певні традиції і стандарти краси. Сьогодні деякі з них здаються дивними, а деколи навіть смішними, але, за всіх часів красуні прагнули слідувати за модними тенденціями і намагалися перетворити свою зовнішність відповідно до нав'язаними стандартами.

  Одним з проявів одвічного прагнення людей до поліпшення своєї зовнішності є і парфумерія. Початок її використання так само сягає своїм корінням в далеку історію, і через століття до наших часів дожило бажання «наділити» себе в пахучу ауру незвичайних ароматів.
Чому ж ми так залежні від ароматів? Чому нас знову і знову манить в магазин парфумерії та професійної косметики, ми знову не шкодуємо витрачати гроші на дорогі жіночі парфуми або туалетну воду для чоловіків в надії, що вони неодмінно принесуть нам успіх - як в особистому житті, так і в справах?

  Людині природою дано шість почуттів, що дозволяють йому повною мірою відчувати і оцінювати радість і красу життя. Найбільш непомітно з цих шести почуттів нами керує нюх. Часто людина і не підозрює, чому його мучить головний біль, псуватися настрій, або, навпаки, виникає бажання радіти життю і здійснювати які-небудь божевільні вчинки. Виявляється, найчастіше наш настрій формує саме аромат. До приємних запахів люди прагнули завжди. Аромат, що виходить від людини, може багато що про нього розповісти. Але, одним з основних умов, які забезпечують задоволення від сприйняття аромату, є його гармонійне поєднання з зовнішнім виглядом і характером людини, який його використовує. Парфуми дійсно володіє магічними властивостями: різноманітні запахи здатні надихати, спокушати, дражнити, заспокоювати, розпалювати, освіжати, перетворювати, інтригувати, а можуть і ... відвертати і дратувати. Часом нам і невтямки, чому, наприклад, зовні непривабливий чоловік, від якого виходить приємний аромат, здається нам таким привабливим? Або навпаки, навіть дуже галантний і красива людина здатний викликати неприязнь, виділяючи різке і задушливе амбре.

  Спеціалізований магазин або супермаркет, інтернет магазин парфумерії та подарунків або скромна парфумерна лавка - безліч торгових точок пропонують незліченна кількість флакончиків і пляшечок з найрізноманітнішими ароматами. Вибір вражає уяву, адже нові аромати з'являються практично щодня. Але, одночасно з фірмовими продуктами, безумовно, з'являються і підробки, неякісні копії знаменитих ароматів. Тому, парфумерію краще купувати у перевірених продавців, що пропонують тільки якісну продукцію відомих виробників. Серйозні компанії, які займаються продажем парфумерної продукцією, ніколи не стануть опускатися до дешевих махінацій, у них завжди є в наявності ліцензія на товар, який вони пропонують.
 

Переглядів: 687 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps