Головна » 2016 » Листопад » 21 » Краса гладких ніг
09:36
Краса гладких ніг

Краса гладких ніг  З настанням курортного сезону і літа в цілому прагнення виглядати бездоганно доходить до піку. Жодна ділянка дамського тіла не залишається без уваги. І тим сильніше нещадне прагнення жінки знищити непотрібну рослинність на тілі. Цьому сприяють різноманітні методики. Боротися з неестетичного проявом рослинності на тілі можна різними способами: від механічного способу наших бабусь до ультрасучасних. Кожна методика має свої плюси і мінуси. Слід вибирати найбільш адаптовану до Вашого типу шкіри, кліматичних умов і бажаного результату.

 

 

Найбільш популярним і безпечним, а також з низькою собівартістю способом є фотоепіляція. Для завсідників салонів краси цей метод видалення волосся добре відомий і часто застосовується. Але для більшості мешканок пострадянського простору - новий і малознайомий, а отже автоматично зарахований до лав дорогих і дуже шкідливих для шкіри. Саме формулювання поняття «найбільш радикальний метод видалення волосся» викликає у свідомості щось страшне нас. Насправді все набагато простіше і нешкідливі, вже нікого не дивує фотоепіляція зони бікіні, прийнятні ціни на всі подібні процедури. Фотоепіляція дійсно найсучасніша і прогресивна технологія боротьби з непотрібними волоссям на тілі будь-то. Це абсолютно безболісна процедура «обробки» певних ділянок шкіри пульсуючим світлом.

  Методика базується на здатності меланіну волосся вбирати світло, енергія світла, в свою чергу, нагріває і згодом руйнує цибулину волоса, що в результаті викликає випадання волоска протягом наступних кількох днів. Фотоепіляція має ряд переваг перед іншими способами епіляції. По-перше, безболісність. Залежно від індивідуального порогу чутливості при процедурі біль різний, але в загальному нагадує легке поколювання, яке може зберегтися протягом перших годин після застосування фотоепіляції, але не залишається ніяких опіків або рубців. Однак при дуже чутливій шкірі може наступити ефект «гусячої шкіри», який повинен пройти через пару годин. По-друге, органічне поєднання ціни та якості.

Індустрія краси не стоїть на місці і йде вперед семимильними кроками, що дає нам можливість отримувати відмінні косметологічні процедури за помірну плату. В умовах високої конкуренції більшість салонів пропонують всілякі знижки та акції для додаткового залучення клієнтів, так що в варіантах вибору не бракує. По-третє, стрімкий розвиток технологій провокує розробку новішого і поліпшеного устаткування. При таких системах індивідуально для кожного клієнта підбирається найбільш прийнятна для типу шкіри температура плюс мінімальний час впливу світлової енергії. І нарешті найголовніше - видаляти непотрібні волосся потрібно набагато рідше. Застосування фотоепіляції забезпечує поступове витончення волосся і уповільнює зростання нових волосків, поступово інтервал між процедурами збільшується, багато в чому це залежить від кількості волосся на тілі.

  В цілому це дуже ефективна і безпечна процедура, але є деякі протипоказання. Зокрема бажано уникати фотоепіляції при вагітності, різних ушкодженнях шкіри (опіках, гнійниках, подряпинах, не зажили рани), діабеті, підвищеної пігментації. Навіть при відсутності вищевказаних пунктів при первинній фотоепіляції бажано проконсультуватися з лікарем щоб надалі уникнути побічних ефектів. Єдина вимога піклуватися про гладкості шкіри потрібно завчасно до настання пляжного сезону, так як фотоепіляція передбачає «стриманість» від засмаги за 14 днів до і після процедури.

 

Переглядів: 202 | Додав: Счастлив | Теги: ноги | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps