Головна » 2016 » Листопад » 3 » Косметичні засоби - що написано в анотації.
20:15
Косметичні засоби - що написано в анотації.
 

Косметичні засоби - що написано в анотації.Як ми отримуємо уявлення про той чи інший косметичний засіб? Відповідь очевидна: читаючи анотацію або рекламну статтю. Звичайно, є ще відгуки подруг, власні відчуття і список інгредієнтів, але все ж на першому місці, поза сумнівом, варто опис продукту, створене великими майстрами піару. Чому великими?

 

Справа в тому, що анотація до косметичного засобу чимось схожа на мову досвідченого адвоката для суду присяжних. У ній немає відвертої брехні, а й голої правди теж не зустрінеш. І чим більше дешеву і тривіальну продукцію вам будуть намагатися продати, тим більш барвистою і чарівною буде виглядати анотація.

 

Отже, де ж межа між напівправдою і напівбрехня? Спробуємо розібратися. Відразу хочу сказати про те, що відомі світові бренди, такі як, наприклад, Yon-ka, не опускаються до примітивних рекламних вивертів і не стверджують, що їхня професійна лінія створена за рецептом Клеопатри (на крайній випадок - австралійських аборигенів чи китайської медицини) та що ви маєте справу з виключно органічної, натуральною косметикою. Звичайно, без гучних слів і там не обійшлися, але що поробиш - такі закони реклами. Менш же відомим компаніям доводиться вдаватися до різних хитрощів, майстерно лавіруючи між правдою і брехнею. Ось кілька основних прийомів, використовуваних для завоювання довіри покупців.

Стародавні легенди про створення даного засобу. Як «розробника» найбільш популярна цариця Клеопатра, а також японські гейші, російські красуні, американські індіанці і східна медицина. Зазвичай в легенді описується один з інгредієнтів, який і є козирною картою всієї рекламної кампанії.

Дослідження безіменних вчених, найчастіше американських, але останнім часом користуються популярністю і вітчизняні. Вірте тільки тим, хто приводить конкретну інформацію про дослідження, як мінімум c назвою наукового центру. Анотація повинна бути грамотно складена і містити дійсно корисні відомості.

«Органічна косметика». Безсумнівно, слово «натуральна» в анотації сприяє продажам, але в реальності створити косметичний засіб, яке було б стабільним, мало тривалий термін зберігання, забезпечувало видимі поліпшення і було на 100% натуральним, на жаль, не представляється можливим. Тому під словом «натуральний» зазвичай маються на увазі активні добавки, а про різні консерванти, емульгатори, ароматизатори та інші речовини в кращому випадку скупо згадується дрібним шрифтом в графі «склад». Серйозні виробники зазвичай не використовують подібні хитрощі, по крайней мере, ніхто не говорить, що професійна косметика holy land cosmetics є органічною, хоча в її складі є натуральні активні інгредієнти.

Чи можна розібратися в усьому цьому, не володіючи вченим ступенем з біології? Так можна. Для цього потрібно критично підходити до анотацій і в першу чергу вивчити склад пропонованого кошти, тим більше при наявності такого «криниці інформації», як Інтернет. Так ви, по крайней мере, переконайтеся в тому, що дійсно купуєте крем, необхідний для вашої шкіри.
 

Переглядів: 9264 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps