Головна » 2016 » Листопад » 8 » Контактні лінзи: за і проти
09:39
Контактні лінзи: за і проти
 

Контактні лінзи: за і протиКорекція зору з використанням очок, застосовувана в досвіді вітчизняної офтальмології сьогодні перестала бути настільки модною, а відміну від контактних лінз, що випускаються в країнах Заходу і Європи. З розширенням ринку косметичних засобів і послуг з'явилося зовсім новий засіб для відновлення зору, має іміджевий або естетичний характер - поширення декоративних і косметичних лінз. Це сприяло появі пекучих блондинок з карими або брюнеток з блакитними очима.

 

Контактні лінзи набагато зручніше носити замість окулярів. Сьогодні вони стали невід'ємною частиною вашого образу, а також предметом аксесуара. Контактні лінзи діляться на жорсткі і м'які. Сьогодні ми розглянемо з вами м'які лінзи, як самі поширення. Жорсткий вид лінз застосовується для виправлення придбаних або вроджених вад зору.

 

Контактні лінзи: за

Засоби відтінків і косметичні лінзи стали єдиним способом корекції природного кольору ваших очей. Колірний пігмент розподіляється по всій лінзі в неоднорідних шарах, з точністю повторюючи дрібний малюнок і колір очей. Зіниця при цьому залишається прозорим, а контур по райдужній оболонці очей розширюється за розміром очей.

Засоби відтінків лінзи підкреслюють яскравість і світіння очей, глибину натурального кольору. Зелені очі перетворюються в блакитні, котячі, можуть відсвічувати місячним світлом, а карі очі можуть бути доповнені бронзовим або відтінком меду.

Крім лінз класичних відтінків сірого, зеленого, горіхового і сірого лінзи бувають бірюзовими, аметистовими, фіолетовими, сапфірових. Тільки уявіть, який фурор справить жінка з таким кольором очей і відповідним макіяжем.

Кольорові лінзи підходять для корекції середньої і слабкої міопії зору. Для глибокої корекції потрібні тільки прозорі лінзи.

Більшість лінз випускається з екологічно чистих, біосумісних полімерних матеріалів, які безпечні для здоров'я. Інтернет магазин контактних лінз Точка Зору пропонує вашій увазі кольорові і прозорі лінзи, що коректують різного ступеня дефекти зору.

Контактні лінзи не дають накопичуватися пилу і розмножуватися мікробам на поверхні лінз, не викликають неприємних відчуттів при носінні.

Більшість лінз мають УФ-фільтри, які захищають очі від впливу сонця і мінімізують комп'ютерне випромінювання.

Лінзи забезпечують природний огляд, в тому числі і з боків, на відміну від окулярів. Крім того, при носінні лінз не виникає оптичного спотворення предметів і відстані до них.

Контактні лінзи: проти

Лінзи підходять не всім бажаючим. Їх носіння визначається індивідуальними особливостями очей (станом слизової оболонки, мікрофлорою, переносимість сторонніх предметів, схильністю до алергічних реакцій). Лінзи підбираються виключно з фахівцем.

Лінзи протипоказані при ряді захворювань: дакріоцистит, алергічні реакції, хронічні або гострі кон'юнктивіти, блефарити. Крім того, це схильність до сльозотеча, застуд, слабкий імунітет, ГРЗ або ГРВІ.

Лінзи не можна носити при повітрі, що містить хімічні реактиви, випаровуючий щільний дим, фарби, лаки, частки металів. Тому вони не придатні до шкарпетці для працівників хімічних лабораторій.

Є також думка, що лінзи негативно впливають на здоров'я очей і зір. Деяка частка істини в цьому є. Перманентна корекція не дають очним м'язам нормально скорочуватися, тому може складатися враження погіршення зору. Тому слід мати гнучкий режим носіння лінз або окулярів.
 

Переглядів: 107 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps