Головна » 2016 » Листопад » 3 » Яку косметику варто купувати?
20:34
Яку косметику варто купувати?
 

Яку косметику варто купувати?Агресивна реклама і велика кількість брендів - ось основні проблеми споживачів парфюмерно-косметичної продукції. Стали цілком доступними колись дефіцитні марки, про придбання товарів яких доводилося тільки мріяти - наприклад, Lancome або Pupa.

Це пов'язано не тільки з ростом рівня життя, але і з застосуванням дисконтних систем при продажу косметики в роздрібній мережі, що дозволяють надавати покупцям значні (до 20%) знижки. З пропозицією купити косметику «з рук в руки» на ринок вийшли мережеві поставщики, а купити косметику Guam або Vichi можна виключно в аптеках.

 

 

Якщо ви зайдете на сайт для жінок, то знайдете масу корисної інформації про сучасну косметиці.

На тлі демократизації більшості марок на ринку з'явилися «нішеві» бренди, які орієнтовані на елітарного покупця. Такі назви, як Diptyque або Montale, не побачиш на сторінках глянцевих журналів або в телевізійній рекламі. Це фірми, чию продукцію можуть дозволити собі лише небагато, і знайти її можливо тільки в бутиках модних столиць світу.
З'явилося багато «спеціалізованих» косметичних засобів для догляду за окремими зонами тіла. Фірма Garnier пропонує окремі засоби по догляду за шкірою повік, шиї, обличчя; косметика Guam - креми для бюста, живота.

Крім цього, багато косметичних компаній розробляють продукцію для різних вікових категорій. З'явилися спеціальні засоби для дітей, підлітків, косметика для жінок середнього віку. З'явилася і косметика для вузької цільової аудиторії: вагітних, гірськолижників, людей, які мають проблеми з кліматичної адаптацією.

Одним з перспективних секторів ринку є продукти, пов'язані з концепціями wellness і SPA. Це термальні води, ароматичні масла, водорості і т.п. Великий вибір таких засобів представляє, наприклад, Гуам. У продукти лінії «Талассо» входять водорості і Sea of ​​SPA з сіллю і грязями Мертвого моря. Багато виробників навіть дають поради по тому, як схуднути за два тижні, і пропонують нібито дієві засоби.

Багато компаній завоювали популярність у споживачів завдяки випуску продукції в «монодозах» - на один раз. По-перше, багатьох підкуповує можливість придбати відразу всю лінію необхідних коштів і перевірити, чи дійсно дана косметика підходить при наявних проблемах. По-друге, прискорюється темп життя, який вимагає від сучасної людини великий мобільності, а моно дози, легкі і майже не займають місця, зручні для відряджень і поїздок на відпочинок.
 

Переглядів: 126 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps