Головна » 2016 » Листопад » 14 » Як зробити красивими руки?
21:11
Як зробити красивими руки?
 

Як зробити красивими руки?Руки - це особлива частина тіла, на доглянутість якої завжди звертають увагу оточуючі. Поглянувши саме на руки, можна судити про характер людини, про те в якій сфері він працює, ну і, звичайно ж, про те, наскільки якісно він доглядає за собою. Погодьтеся, руки є видимою частиною тіла. Адже при спілкуванні навіть з малознайомими людьми ми жестикулюємо ними, тим самим вони постійно знаходяться на виду. З усього вище сказаного можна зробити висновок, що руки повинні бути завжди охайні та доглянуті.

 

 

Краса рук - це в першу чергу їх чистота, а вже в другу - косметичний догляд. Також варто відзначити, що крім турботи про шкіру рук, Вам так само слід доглядати за нігтями належним чином. Самий мінімальний комплекс по ногтевому догляду включає в себе періодичне використання манікюрних ножиць і пилки для нігтів. І якщо років десять - двадцять тому ми могли собі дозволити однотипні ножиці (причому не завжди манікюрні) і металеві пилки для нігтів, то сьогодні подібний асортимент для нігтьового сервісу істотно розширився. Особливо це стосується пилок для нігтів, яких на сьогодні безліч. Досить важко підібрати оптимальну пилку для нігтів, але наша стаття допоможе вам у цьому.

Перше, з чим необхідно визначитися при виборі пилки для нігтів - це її вид. На даний момент існує 6 видів:

1. Металеві пилочки для нігтів і донині користуються популярністю, але насправді вони піддають ніготь не тільки розшарування, а й розтріскування і утоньшенію. При використанні подібної пилою нігті стикаються з дуже грубою поверхнею, тому для тонких і ослаблених нігтів металеву пилочку категорично не радиться використовувати. Залізні пилки можна використовувати лише для накладних нігтів.

2. Скляні пилки для нігтів. Багато хто вважає, що саме вони є найефективнішими і якісними, а також підходять як для натуральних, так і для наращённих нігтів. Таку думку дійсно правильне, тому що завдяки скляним пилка відбувається дбайливий догляд за нігтями. Але у пилок зі скла є одна негативна риса - вони дуже крихкі. Варто відзначити, що якщо ви упустили скляну пилку, і на ній з'явилася хоча б одна тріщинка, то користуватися нею більше не варто, інакше нігтьова пластина почне розшаровуватися.

3. Керамічні пилки для нігтів - це порятунок для жінок, чиї нігтики постійно розшаровуються і ламаються. Такі пилки називають навіть лікувальними, тому що в своєму складі вони мають певні мінерали, які, проникаючи в нігтьову пластину, благотворно впливають на сам ніготь. Крім того, пилою з кераміки можна знімати грубу і ороговілі шкіру з ліктів, колін і п'ят. Але, на жаль, подібні пилки дуже швидко виходять з ладу.

4. Наждакові, паперові або пісочний пилки для нігтів відрізняються особливою м'якістю і еластичністю. Такі пилочки ідеальні для тонких і крихких нігтів. А ось якщо ви володієте хорошими нігтями і товстої нігтьової пластиною - то ці паперові пилки не для вас.

5. Лазерні пилки для нігтів з'явилися зовсім недавно, але вже встигли зарекомендувати себе з позитивного боку. Вони прості в застосуванні і догляді, якісні та безпечні.

6. Пилки для полірування нігтьової пластини незамінні для догляду за нігтями. Але тут є один нюанс - потрібно знати, як користуватися подібними пилочками. По-перше, використовувати їх можна не більше 2-х разів на місяць. А по-друге, проводити ними руху потрібно певним способом: лише в одному напрямку і в 4-6 руху. Тому, якщо ви не знаєте, як полірувати нігті за допомогою подібної пилки, то ні в якому разі не робіть таку процедуру самостійно.

 

Переглядів: 696 | Додав: Счастлив | Теги: нігті, красиві руки | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps