Головна » 2016 » Вересень » 29 » Як завагітніти хлопчиком
18:18
Як завагітніти хлопчиком

Як зачати хлопчикаПитання планування статі майбутньої дитини придбав на сьогоднішній день особливої ​​актуальності. Пов'язано це не тільки з тим, що, вдаючись до певних методів, потенційні батьки можуть заздалегідь вибрати стать дитини, орієнтуючись на власні переваги. Найбільшу значимість планування статі має в тих випадках, коли у батьків спостерігаються хронічні захворювання, що передаються з покоління в покоління виключно по чоловічій або жіночій лінії. У подібному випадку саме планування статі дитини здатне вберегти малюка від проблем зі здоров'ям. Наприклад, якщо у вашій родині передається певне захворювання по жіночій лінії, тоді має сенс розглянути питання про те, як зачати хлопчика.

 


Які ж способи зачаття потрібно знати, щоб у пари народився маленький лицар, який має міцне здоров'я?

  • Метод зачаття хлопчика по овуляції;
  • Італійський метод;
  • Науковий метод з медичним втручанням;
  • Німецький метод;
  • Пози для зачаття хлопчика;
  • Древнекитайская методика.

Розглянемо кожен із запропонованих способів докладніше.

Метод зачатия мальчика по овуляции

Відомо, що Y-сперматозоїди, що відповідають за народження малюка чоловічої статі, відрізняються більшою активністю і меншою тривалістю життєдіяльності. Як правило, Y-сперматозоїди живуть 1-2 дня. Якщо ж вони потраплять в організм жінки раніше, ніж за 2 дні до овуляції, то, швидше за все, не доживуть до моменту запліднення яйцеклітини. Нагадаю, що овуляція - це вихід готової до запліднення яйцеклітини з яєчника в маткову трубу. Передбачувана овуляція розраховується індивідуально і найчастіше доводиться на 12 або 14 день циклу.

Саме тому для того щоб зачати хлопчика, незахищені статеві акти слід проводити за 1-2 дня перед передбачуваною овуляцією, під час неї і протягом 3-4 днів після. Інтимна близькість протягом 3-4 днів після передбачуваної овуляції необхідна для того, щоб в разі запізнілого виходу яйцеклітини запліднення все ж сталося. Наприклад, якщо цикл дівчата дорівнює 28 дню, то незахищені статеві акти для зачаття хлопчика слід запланувати на 12-18 дні циклу.

італійський метод

Італійські вчені провели дослідження, результати якого свідчать, що у повних жінок набагато частіше народжуються саме хлопчики. Таким чином, дослідники зробили висновок про те, що для народження представника чоловічої статі потенційної матері необхідно трохи набрати вагу . Хочеться підкреслити, що вага набрати потрібно саме в розумних межах, уникаючи ожиріння, яке може значно знизити вірогідність зачаття малюка будь-якої статі. Наприклад, збільшення ваги на 1-2 кілограми прийнятно, а на 3 і більше - небажано.

Науковий метод з медичним втручанням

Подібний метод на сьогоднішній день є одним з найбільш достовірних і точних. Імовірність народження дитини вибраного статі досягає 95-97 відсотків. Погодьтеся, вагомий аргумент на користь даного способу. Результат заснований на попередньому поділі Y- і X-сперматозоїдів за допомогою спеціального лазера. Далі відбувається штучне запліднення яйцеклітини.

Безумовно, такий спосіб підходить далеко не всім парам, оскільки уникнути втручання лікарів і сучасних технологій в подібному випадку не вдасться. Крім цього, дана процедура потребуватиме істотних грошових витрат, які можуть дозволити собі далеко не всі молоді пари.

німецький метод

У Німеччині були проведені дослідження, які показали, що психологічний фактор також робить істотний вплив на стать майбутньої дитини. На їхню думку, Y-хромосоми мають меншу витривалістю і стресостійкість. Саме тому, для появи на світ хлопчика, рекомендується значну увагу приділити моральному та психологічному стану майбутньої матері, забезпечивши їй спокій, затишок і гармонію.

Пози для зачаття хлопчика

Ідеальна поза для зачаття представника чоловічої статі - поза з максимальним проникненням. Такий підхід дозволить збільшити концентрацію Y-сперматозоїдів, які не відрізняються високою «живучістю». Жінці рекомендується постаратися досягти оргазму раніше або одночасно з коханим. Це сприяє виділенню в жіночій піхві особливого секрету, який допомагає Y-сперматозоїдів жити довше.

Наприклад, вдалими позами для зачаття хлопчика є наступні:

  • місіонерська (чоловік зверху);
  • жінка зверху, і обидва партнери сидять;
  • чоловік ззаду, а жінка нахилилась вперед.

Також слід врахувати, що Y-сперматозоїди часто гинуть при підвищеній температурі. Отже потенційному батькові стоїть перед передбачуваним зачаттям виключити тривалі сонячні ванни, відвідування лазні або сауни.

Древнекитайская методика

З кожним роком все більшої популярності набуває древнекитайская методика планування статі майбутньої дитини. Вона проста і зрозуміла у використанні. Але опитування показують, що ймовірність такого способу ледь перевищує 60 відсотків, тому його навряд чи можна назвати основоположним в питанні про те, як завагітніти хлопчиком. Ми вже докладно розбирали цю методику в статті про визначення статі майбутньої дитини .

Щоб вдатися до старокитайської таблиці, необхідно знати лише вік потенційної матері (загальна кількість років) і місяць зачаття. На перетині цих двох значень в таблиці знаходиться стать дитини.

вік матері місяць зачаття
січень лютого Березня квітня травень Червня липень серпня вересень жовтень але я Грудня
18 д м д м м м м м м м м м
19 м д м д д м м д м м д д
20 д м д м м м м м м д м м
21 м д д д д д д д д д д д
22 д м м д м д д м д д д д
23 м м м д м м д д д м м д
24 м д д м м д м д м м д м
25 д м д м д м д м д м м м
26 м м м м м м д д д м д д
27 д д м м д м д д м д м м
28 м м м д д м д м д д м д
29 д м д д м д м м д д м д
30 м м д м д м м м м м м м
31 м м м м д д м д м д д д
32 м д д м д м м д м м д м
33 д м м д д м д м д м м д
34 м м д д м д м м д м д д
35 м д м д м д м д м м д м
36 м д м м м д м м д д д д
37 д д м д д д м д д м м м
38 м м д д м д д м д д м м
39 д д м д д д м д м м д м
40 м м м д м д м д м д д м
41 д д м д м м д д м д м м
42 м д д м м м м м д м д м
43 д м д д м м м д д д м м
44 м д д д м д м м д м м м
45 д м д м д д м д м д м д

Тепер ви знаєте, як зачати хлопчика, ну або хоча б постаратися це зробити. Багато методів, що дозволяють втілити цю мрію в життя, не тільки перевірені часом, а й мають чітке наукове обгрунтування. Пам'ятайте про те, що для досягнення більшої ймовірності бажаного результату рекомендується одночасно задіяти кілька методів, які не суперечать один одному. Удачі, дівчата!

Переглядів: 262 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps