Головна » 2016 » Листопад » 3 » Як вибрати туш для вій.
20:18
Як вибрати туш для вій.

Як вибрати туш для вій.Сьогодні існує велика кількість марок тушею для вій. Щоб вибрати відповідну туш для вас, потрібно звертати увагу на її склад. Головними компонентами будь-якого типу туші виступають подрібнені барвники, сажа, мило, вода, смоли, живильні речовини. Крім того, більшість виробників додають в кожен вид туші речовини, що поліпшують структуру вій, що сприяють їх росту, а також захищають інгредієнти від впливу шкідливих агресивних середовищ: морозу, вітру або пересихання.

 

Серед головних добавок можна назвати ланолін, який робить вії більш ламкими, кератин, що входить до складу кожного природного волоска на тілі, меланін, що оберігає вії від впливу зовнішніх факторів, інші компоненти, що захищають від сонця і його випромінювання, касторове масло, що зміцнює і живить вії . Також до складу туші для вій входять різні вітаміни, які стимулюють їхнє зростання і надають їм шовковистість. Щоб мікроби не могли розмножуватися на поверхні волосків вій, до складу тушею нерідко додають знезаражувальні компоненти.

За своїм хімічним складом туші можна поділити на такі: для чутливих очей, вітамінізовані, лікувальні для відновлення структури вій. Туші з великою кількістю захисних компонентів, вітамінів можуть бути використані людьми, хворими на алергію. Вони здатні забезпечувати м'який догляд за тонкими й ламкими віями, захищати їх від шкідливого зовнішнього впливу.

У лікувальній туші не міститься фарбувальних пігментів, вона являє собою гель для зміцнення вій, в який входять протеїни, касторове масло і вітаміни.

Можна сміливо експериментувати з тушшю різних відтінків. За допомогою блакитної туші можна зробити яскравими сірі або блакитні, а за допомогою бузкових відтінків може надати карих очей глибокий і насичений відтінок.

Як визначити якість туші

Крім іншого, туш повинна бути зроблена за стандартами якості. Є кілька чинників, які дозволять вам самостійно дізнатися, наскільки хороша туш.

Упаковка. На ній повинні бути написані країна виробництва, тип туші, склад і дата виготовлення. З вітрини не купуйте, адже її до вас могли відкривати і пробувати безліч людей. Після дістаньте тюбик з коробочки і подивіться, чи дійсно її колір відповідає написаному на упаковці, відчуєте її запах. Якісна туш не повинна мати різких запахів, а мати тільки солодкуватий приємний ледь вловимий запах. Інакше може пахнути гель для вій. Довгі вії в салоні вам можуть зробити не тільки за допомогою супер якісної туші, але і за допомогою різних видів накладних вій, наприклад, технологія 3d нарощування дозволить вашому погляду стати виразним і глибоким.

За своєю консистенцією туш повинна бути схожа на крем, якщо вона рідка або густа, то швидше за все, вона не правильно зберігалася. Щоб до кінця переконатися в тому, що туш якісна, проведіть ледве помітну лінію по відкритій стороні долоні, якщо туш не залишає грудочок, фарбує рівною лінією, то значить вона якісна.

Щітки бувають вигнуті і прямі. За допомогою вигнутих можна додати віям красивий вигин, а ось за допомогою прямих можна фарбувати вії в самих куточках очей. Є також щіточки у формі веретена, які можуть надавати віям пишний обсяг.

Звертайте увагу при виборі туші на термін придатності. Після першого відкриття туші косметологи рекомендують користуватися їй протягом трьох місяців. Тільки так ви можете уникнути поширення мікробів. Якщо туш суха, то їй можна користуватися близько року, але краще буде, якщо ви використовуєте її в перші 6 місяців після відкриття.

Переглядів: 121 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps