Головна » 2016 » Листопад » 8 » Як омолодити обличчя сучасними технологіями?
09:41
Як омолодити обличчя сучасними технологіями?

Як омолодити обличчя сучасними технологіями?З плином часу процеси, що відбуваються в організмі, можуть істотно змінюватися. Це призводить до того, що м'язи починають слабшати, особливо на шкірі обличчя. Псується її зовнішній вигляд, з'являються зморшки. Першими з них виникають мімічні зморшки. Шкіра втрачає свою еластичність і жінкам доводиться вдаватися до різних методів омолодження.

 

Хтось намагається робити домашні маски для омолодження шкіри, а кому-то по душі салонні процедури. Для тих, хто не довіряє домашнім методам омолодження шкіри, а також кому ліньки цим займатися, створені спеціальні сучасні технології омолодження обличчя.

микродермабразия особи

Це сучасний спосіб ліфтингу шкіри обличчя, її освіження за допомогою шліфування. Вся процедура являє собою зняття верхнього шару шкіри за допомогою струменя мікрокристалів піску (оксиду алюмінію). Микродермабразия видалить стару шкіру практично на всій поверхні обличчя і тіла: на руках, декольте, шиї, грудей. Після того, через деякий час шкіра починає наростати по-новій, уже молода. Це зовсім не болюча процедура, її результат можна помітити неозброєним поглядом - змінюється колір шкіри і її структура. Крім того, багато застосовують цей метод в якості очищення поверхні шкіри. Це досить дорога процедура, але сьогодні багато хто вдається саме до неї.

хімічний пілінг

За допомогою цієї процедури можна видаляти поверхневі шари шкіри. Можна застосовувати розчини зі слабким розчином кислот. Шар відмерлих клітин буде ретельно відлущить кислотою. Вона не тільки значно омолоджує шкіру, але і може синтезувати обмін речовин, за рахунок яких буде рости нові клітини. Сьогодні хімічний пілінг - поширена процедура.

Хімічний пілінг буває різних видів. Наприклад, ретинолової пілінг грунтується на витяжці рослин і надає особі жовтуватий відтінок. Показаннями до такого пілінгу є пігментація шкіри, глибокі зморшки, а також фотостаріння шкіри.

Самий ощадливий пілінг - поверхневий. Його прописують дерматологи жінкам 30 років, так як в цей період, від 25 до 35 років відбувається зміна рельєфу і кольору шкіри, з'являються перші дрібні зморшки. Такий пілінг використовують при вуграх, пігментні плями, а також при жирній себореї.

Різновидом фруктового пілінгу є фруктовий пілінг. Його проводять яблучної, винної, молочної або гліколевої кислотою. Його призначають не тільки при підвищеній жирності шкіри, але і при слідах від вугрів. Єдиною умовою після серії таких процедур є те, що вам не можна буде зіграти близько місяця.

Саліциловий пілінг застосовується разом з використанням саліцилової кислоти, яка має виражену антисептичну і протизапальну дію. Такий пілінг використовують при запущеній себореї, акне з різним ступенем тяжкості, тобто при змінах, що відбуваються з віком.

Плазмолифтинг

Плазмоліфтінг є омолодження обличчя безопераційним методом і грунтується на використанні власної плазми людини. Відомо, що плазма багата тромбоцитами, які здатні активізувати функції клітин в сполучних тканинах. В результаті організм отримує омолодження за рахунок своїх власних резервів, запускається біологічний механізм впливу, причому без операційного втручання. Цю методику активно використовують і за кордоном, і в нашій медицині.

Лазерна шліфовка шкіри особи

Сьогодні створені безпечні лазери, які можуть безболісно проводити мікрошліфовку шкіри. Всього лише за один тиждень процедур можна оновити повністю всю поверхню шкіри обличчя. Це досить дорога процедура, але лише за допомогою неї можна усунути глибокі зморшки і усунути різні ознаки старіння.
 

Переглядів: 113 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps