Головна » 2016 » Грудень » 15 » Ідеальна жіноча фігура.
19:50
Ідеальна жіноча фігура.
ідеальна фігура

У своєму прагненні знайти ідеальну фігуру жінки часом йдуть на необгрунтовані вчинки. Виснажуючи себе дієтами і посиленими тренуваннями, часто не тільки не отримують користі, а й завдають непоправної шкоди своєму здоров'ю. Перш за все треба зрозуміти, що означає сам термін - ідеальна фігура?

Ідеальна фігура - це стандарт краси, нав'язаний нам засобами масової інформації, що пропагують моду на певний тип зовнішності. Стандарти краси різні в різні епохи і в кожній країні вони теж свої. Так чи варто прагнути до цих заповітних 90-60-90? Тим більше, що зараз все частіше можна почути про те, що на подіумах з'являються моделі більш пишних форм, тобто йде тенденція до чергової зміни сучасного стандарту жіночої краси.

 

Звичайно, від надмірної ваги треба позбавлятися, адже зайві кілограми змушують працювати наші органи в режимі перевантаження. Яку вагу вважати ідеальним? А хіба він може бути ідеальним? Людина це ж живий організм, який схильний до впливу земних біоритмів, що впливають так само і на його вагу. Протягом тижня вага змінюється в ту або іншу сторону в межах 1 2 кілограмів. Так що не має сенсу щодня мучити ваги. Головне те, як ми самі себе відчуваємо.

 

Нормальним для нас є така вага, при якому ми відчуваємо себе здоровими, повними сил і енергії. Потрібно так само виходити і з особливостей будови нашого тіла або конституції, яка залежить від типу скелета. Людина, з тонким кістяком буде виглядати стрункіше людини, скелет якого відноситься до великого типу, при однаковому ступені вгодованості.

Якщо Ви вирішили, що зайва вага все-таки присутня, треба проаналізувати з якої причини набираються обтяжливі Вас кілограми. Перегляньте раціон свого харчування, він повинен бути різноманітним, що не переважають чи в ньому будь-які продукти, що сприяють набору ваги. Якщо такого переважання не спостерігається, то можливо потрібно зменшити загальну кількість їжі, що вживається.

На засвоєння їжі впливає швидкість обмінних процесів організму. При малорухливому способі життя ця швидкість знижена і корисні речовини з їжі йдуть не на вироблення енергії, а відкладаються в жировому прошарку. Деякі люди, з високою швидкістю обмінних процесів можуть з'їдати досить велику кількість їжі без шкоди для своєї фігури. Що б зменшена порція їжі здавалася колишньою, потрібно взяти тарілку меншого діаметру. Так можна обдурити свій ненаситний шлунок.

Потрібно відмовитися від постійних перекусів, навіть їли ви вважаєте, що їх немає. Морозиво в жаркий день, насіння в перервах між роботою, горішки в кіно - все це сприймається, не більше, як приємне проведення часу, але якщо порахувати кількість уживаних в такі хвилини калорій і помножити їх кількість на кожен день, можна виявити джерело поповнення жирових запасів.

Часта причина надмірної ваги - це підірване здоров'я, втім як і підірване здоров'я може стати наслідком надмірної ваги. Замкнуте коло, який важко розірвати. У будь-якому випадку потрібно проконсультуватися у лікаря з цього приводу.

У своєму прагненні до досконалості, постарайтеся, що б питання, як схуднути до Нового року не став для Вас нав'язливою ідеєю. Адже кожна з нас унікальна і прекрасна. І кількість сантиметрів на нашій талії не повинно відображатися на якості життя.

 

Переглядів: 639 | Додав: Счастлив | Теги: надмірна вага, ідеальна жіноча фігура, зайві кілограми | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps