Головна » 2016 » Листопад » 14 » Гаряче нарощування волосся - особливості.
21:17
Гаряче нарощування волосся - особливості.
 

Гаряче нарощування волосся - особливості.Однією з найбільш популярних у всьому світі технологій нарощування волосся є гаряча (італійська) методика. Чому? Тому, що вона дозволяє мати гарні і густе локони бажаної довжини досить тривалий час. Крім того, її вартість - одна з найдоступніших. Розглянемо важливі особливості цього методу трохи докладніше.

 

 

Отже, гаряче нарощування волосся має на увазі використання штучних прядок з кератіновимі капсулами. При цьому ви можете купити пасма для гарячого нарощування, які вже капсульованих. Або ж надати проведення цієї процедури майстру, придбавши звичайні Треси. Капсули кератину бувають овальними або ж плоскими. Скільки прядок вам буде потрібно? Це залежить від густоти ваших природних локонів, можливостей і бажаного еффекта.В цілому гаряче нарощування волосся припускає використання ста - ста двадцяти донорських прядок. Якщо ви хочете отримати лише обсяг, то вам достатньо буде п'ятдесяти - сімдесяти пасом. Якщо ж ви хочете штучно подовжити свою натуральну шевелюру, то приготуйтеся придбати максимум матеріалів.

Які застосовуються волосся для нарощування такого типу? Слов'янського, європейського і азіатського типу. І тут все також залежить від ваших фінансових можливостей. Природно, що краще за все купити слов'янські волосся. Однак вартість їх, як відомо, дуже і дуже велика. А ось від застосування азіатських пасом ми рекомендуємо вам відмовитися. Адже термін їх носіння мінімальний. Через саме нетривалий час (як правило, вже після першого-другого миття голови), штучні пасма сплутуються, втрачають свій бездоганний зовнішній вигляд і не доставляють своїй власниці ніякого задоволення. Відзначимо, що все вищесказане буде вірним для нарощування по будь-якої технології.

Як довго проходить італійське нарощування волосся ? Це залежить від досвіду і вміння майстра. Як правило, на процес потрібно не менше трьох-чотирьох годин. Протягом них фахівець за допомогою спеціальних щипців міцно з'єднує між собою штучні і натуральні пасма клієнта. Ми рекомендуємо вам не економити на послугах майстра, адже саме від нього в кінцевому підсумку залежить те, як довго буде з вами ваша нова зачіска, і наскільки природно вона буде виглядати. Гаряче нарощування волосся - це простий спосіб стати володаркою прекрасних і довгих локонів!

 

Переглядів: 690 | Додав: Счастлив | Теги: волосся | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps