Головна » 2016 » Грудень » 15 » Фототерапія: робимо собі обличчя!
19:55
Фототерапія: робимо собі обличчя!

світлолікуванняСьогодні можна з упевненістю сказати, що красива жінка - це та, яка ретельно доглядає за собою. Ця жінка не допустить поява надлишків ваги на своєму тілі або вугрів на обличчі, у неї завжди бездоганний манікюр, рівна гладка шкіра і пишні блискуче волосся. Однак для того щоб добитися всього цього, необхідно добряче постаратися. Так, наприклад, нерідко пані необхідно прибрати пігментацію, яка з віком стає дедалі більше і більше, з цієї прикрої неприємністю відбілюючі крему справляються дуже рідко, тому рекомендується вдаватися до спеціальної фототерапії. Як правило, вона проводиться під наглядом лікаря.

 

 

До слова, горезвісне видалення волосся на обличчі, яке при самостійній роботі досить відчутно і болісно, ​​можна також з легкістю зробити за допомогою фотоепіляції. Ця процедура заснована на тому, що над проблемними ділянками шкіри роблять фотоспалахи, світло від них, потрапляючи на волосяний фолікул (тобто цибулину), руйнує його, як наслідок, волосся випадає.

 

Ефект від проведення фотоепіляції відрізняється особливою стійкістю, а сама процедура абсолютно безболісна, в крайньому випадку, ви можете відчути на собі деякий зовсім легке поколювання. Як правило, фотоепіляції не рекомендують робити людям, які страждають від хвороб шкіри, цукрового діабету, ішемії серця, а також підвищеного тиску. Щоб переконатися, що ця процедура вам нічим не зашкодить, лікар спершу призначить вам обстеження, а вже потім винесе свій вердикт.

Одними з найбільш популярних і, напевно, страшних для жінок явищ є зморшки. З плином часу наша шкіра перестає бути настільки пружною і свіжою, як раніше, вона стає злегка більш в'ялою, розтягнутої, показуючи оточуючим наш справжній вік. Сьогодні зі зморшками намагається боротися практично кожна жінка. Способів цієї боротьби досить багато: омолоджуючі креми, сироватки проти старіння шкіри, спеціальні масажі, підтяжки обличчя. Одним з найбільш ефективних і, в цей же час, безопераційних методів є омолодження за допомогою лазера. Як правило, найчастіше використовується фракційний лазер.

Схема дії даного лазера досить проста: на шкірі (найчастіше це шкіра обличчя) він виділяє невеликі термальні ділянки, що призводить до регенерації шкіри і, відповідно, до розгладження зморшок. Як правило, для того щоб домогтися відчутного ефекту, потрібно зробити кілька таких процедур.
Особа - це та частина нас, яку не приховаєш під одягом, і навіть шар косметики часто зрадницьки видає його недоліки, тому ні в якому разі не запускайте, а своєчасно позбавляйтеся від них.

 
Переглядів: 118 | Додав: Счастлив | Теги: шкіра обличчя, фототерапія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps