Головна » 2016 » Листопад » 3 » Цікава історія губної помади
20:33
Цікава історія губної помади

 

 

Цікава історія губної помади  Ні для кого не секрет, що розфарбовувати своє тіло фарбами любили навіть первісні люди. Вони першими помітили, що фарби з мінералів шкідливі для здоров'я, і ​​стали змішувати їх з жирами, отриманими з тварин. Під час розкопок одного із стародавніх поселень археологи виявили сліди фарби, склад якої був дуже близьким до сучасної губній помаді.

  Справжню помаду винайшли стародавні єгиптяни. Стародавні красуні постійно користувалися її, віддаючи перевагу яскравим, насиченим тонам, візуально зменшує губи. У Стародавньому Єгипті помаду брали, йдучи в останню путь.

 

 

  Хто не чув грецький міф, в якому розповідається про Паріса, який став суддею краси. Три богині Афродіта, Афіна і Гера сперечалися між собою, хто найкрасивіша з них. Втомлений від шуму Зевс доручив Парису обрати найвродливішу жінку. Яблуко з написом «найгарнішою», яке згодом стало називатися «яблуко розбрату», Паріс вручив Афродіті. Згодом Афродіту звинуватили в шахрайстві, яке полягало у використанні губної помади і пудри.

  У середньовіччі про помаді забули. За часів інквізиції краса вважалася доказом занять чаклунством. В кінці ХVII століття в Англії існував вердикт, згідно з яким чоловік міг розлучитися з дружиною, якщо він помітить, що жінка після весілля буде не так красива, як до неї, бо це вказувало на застосування косметики жінкою і трактувалося, як обман з метою вступити в шлюб.

  У другій половині ХVIII століття у Франції користувалися помадою на основі натуральних продуктів. Але фарбувалися нею не жінки, а виключно чоловіки. Доступ до помади жінки отримали тільки на початку ХХ століття, але її застосування вказувало на легке поведінку жінки. У 1803 році відбулося друге народження помади на Всесвітній виставці в Амстердамі. Косметична новинка виготовлялася на основі оленячого жиру. Її гідності оцінили багато жінок, в тому числі відома актриса Сара Бернар. Сучасні зручні футляри для помади з'явилися тільки в 1915 р в США.

  З появою кіно театральність увійшла в моду і разом з цим набула популярності губна помада. Її нанесення стало справжнім мистецтвом, які мають свої стилі, тепер вечірній макіяж став звичайною справою і не розцінювався вульгарно. Макс Фактор - метр голлівудського макіяжу - створив форму губ "Бутон троянди", яка була в моді в 20-ті роки ХХ століття. "Губи вампіра" або "Укушені бджолою" - форма губ не дозволяє помаді вбиратися в тональний крем. "Дуга Купідона" - форс з чітким контуром куточків губ.

  З 20-х до 40-х років ХХ століття помада була темною і губи не дофарбовували до кінчиків, щоб вони здавалися маленькими і скромними. Після війни тенденція в моді змінилася, жінки прагнули зробити свою зовнішність яскравіше. Акцент робили на губах. У 50-ті роки нафарбовані губи стали звичайною справою. Жінки наносили помаду, вирушаючи в магазин за продуктами, або в по іншим буденних справ.

Переглядів: 135 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps