Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Что нужно для открытия магазина?
08:39
Что нужно для открытия магазина?

 

що потрібно для відкриттяМи вже поговорили про те, де краще розташувати майбутній магазин. Тепер давайте заглибимося в список документів (зазвичай: певний пакет), потрібних для відкриття.

Документи для магазину розливного пива

 1. Якщо ви збираєтеся здійснити вуличну торгівлю, вам потрібно відповідне погодження цього з місцевою владою.
 2. Якщо магазин буде розташований в торговому центрі, ви повинні отримати дозвіл на реалізацію пива
 3. Зареєстрований ІП або ТОВ.
 4. Необхідно висновок СЕС (санітарно-епідеміологічна служба).
 5. Висновок Держпожежнагляду. (Приміщення під магазин розливного пива повинна відповідати нормам пожежної безпеки).
 6. Висновок Росспоживнагляду.
 7. Укладений договір з орендодавцем (власником або орендарем) площі.
 8. Трудові договори з працівниками, які мають санітарні книжки.
 9. Зареєстрований касовий апарат.

Які ж вимоги до магазин розливного пива може висунути СЕС?

Для оздоблення краще використовувати плитку або нетоксичну фарбу. Освітлення повинне бути як природним, так і штучним. Також необхідно встановити і аварійне освітлення. Необхідно проведене центральне опалення. Важливо і дотримання умов гігієни співробітників. Подробиці цих вимог краще обговорити зі співробітниками СЕС.

Увага приділяється і безпечному проведенню електрики. Прокладка кабелів повинна проходити на певній висоті, вони повинні бути захищені від можливих пошкоджень. Наявність рубильника обов'язково. Не забудьте купити і пожежні вогнегасники, а також скласти план евакуації.

Пожежна інспекція зажадає від вас дотримання даних правил:

 1. Приміщення повинно мати евакуаційний вихід, двері якого повинні відкриватися зовні.
 2. Повинна бути розроблена інструкції про заходи безпеки. Інструктаж повинні пройти всі працівники магазину.
 3. У приміщеннях повинні бути повішені таблички з номером пожежної служби, а також плани евакуаційного виходу.
 4. Повинні бути встановлені протипожежні датчики.

Це, природно, неповний список необхідних вимог. Для того, щоб дотриматися всіх правил, краще проконсультуватися з фахівцем.

Устаткування для магазину розливного пива

обладнання магазин розливного пиваУстаткування можна або купити, або орендувати. Залежить це від ваших коштів, а також від ваших намірів на тривалість бізнесу. Якщо ви збираєтеся відкривати місце, яке буде існувати довго, обладнання коштує купити - тим менше мороки.

Тепер перейдемо безпосередньо до того, що вам потрібно.

 1. Охолоджувач. Даний апарат зможе підтримувати температуру пива близько +5 градусів. Він необхідний для задоволення потреб клієнта, тому що купивши у вас тепле пиво ще раз до вас ніхто не зайде. Коштує це задоволення недешево - близько 20 000 рублів. Але воно обов'язково, з цим нічого не поробиш.
 2. Стійка для установки розливних кранів.
 3. Прилавок.
 4. Кеги. Це ємність з нержавіючої сталі, яка використовується для транспортування пива.
 5. Пивна колона. Це не тільки пристрій для розливу пива, а й важливий елемент дизайну.
 6. Каплезбірник.
 7. Пивний кран (якщо передбачається розлив пива в стакани).
 8. Пивний шланг.
 9. Балони з газом. Вони потрібні для того, щоб витіснити пиво з кеги.
 10. Редуктор, для підтримки тиску в балоні.
 11. Холодильник.

Дизайн і інтер'єр

дизайн інтер'єру магазину пиваІнтер'єр вашого магазину може бути найрізноманітнішим, але краще дотримуватися усталених стандартів. Краще відштовхуватися від інтер'єрів ірландського або чеського пабу. Сполучення цегляних структур і дерев'яних зробить ваш магазин по-справжньому стильним. Якщо ви розташуєте кілька барних стільців навколо стійки, приглушене світло буде вам в плюс.

персонал

бармен

Вибирайте приємних співробітників, адже з ними потрібно буде мати справу не тільки вам, але і покупцеві. Вони стануть обличчям вашого закладу. Шукайте майбутніх барменів з досвідом роботи, щоб вони могли працювати з посудом, і щоб у них нічого не падало з рук. Також вони повинні бути попереджувальні та сміливі ввічливо відмовити клієнту.

Не забувайте і про ті випадки, коли людині наливати більше не можна, тому краще відмовитися від 100-200 рублів прибутку і вчасно сказати людині «ні».

Зазвичай, в певних магазинах робота позмінна, тому вам вистачить двох співробітників з графіком 2 через 2. Роботу краще оплачувати з відсотків від продажу. Це додасть їм мотивації. Щоб не співробітники не крали, можна поставити «контролери» між кегой і краном. Так ви зможете стежити за тим, чи правильно ведеться облік продажу.

Також вам знадобитися бухгалтер і прибиральниця.

Постачальники пива і асортимент пивного магазину

Для успішної торгівлі потрібно не менше 7 сортів пропонованого пива. Рекомендується продавати світле і темне пиво, а також 1-2 сорти імпортного. Урізноманітнити асортимент ви можете нефільтрованої продукцією. Все більшої популярності набуває сидр, медовуха і вишневе пиво. Спробуйте додати і їх в асортимент. З їх продажем у вас з'явитися також покупець в жіночому обличчі.

Вам будет выгодный бизнес в 2017 году с франшизой "КЕАТ", поэтому сразу узнайте о всей продукции, которую он сможет предложить. Также нередко поставщики предлагают и свою продукцию для магазина, маркированную своими логотипами в целях рекламы.

До продажу пива додайте ще закуски. Рідкісний покупець, який бажає провести вечір після важкого робочого дня, відмовить собі в задоволенні купити в'яленої риби до пива або інших снеків. Вам від цього буде додатковий прибуток.

зберігання пива

пива в кегах зберіганняКеги вважаються найкращим зберіганням пива, особливо в умовах магазину розливного пива. У них напій герметичний і по-особливому смачний. Термін зберігання розливного пива в такій кеге становить від 30 діб до 90. Це залежить безпосередньо від сорту.

Самі кеги не рекомендується зберігати на підлозі. Краще використовувати для них настил з дерева і не тримати їх у батареї. Ідеальна температура зберігання становить +10 градусів. Щоб зберегти якість і термін зберігання, краще перевезти кегу в приміщення, де вона буде відкрита, за 24 години до використання.

Охолоджувач пива потрібно розміщувати в приміщення з вентиляцією. Якщо раптом пиво в кеге замерзло, вимкніть охолоджувач. Балон з газом повинен знаходитися у вертикальному положенні.

Переглядів: 461 | Додав: Счастлив | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps