Головна » 2016 » Листопад » 27 » 10 способів омолодження організму
19:57
10 способів омолодження організму
 

12-2_011. На даний момент найперспективнішим методом омолодження є застосування стовбурових клітин. Це клітини, які мають здатність перетворюватися в інший вид клітин нашого організму. А й справді, ефективність стовбурових клітин довели досить давно, особливо при лікуванні таких захворювань, як лейкози і генетичні порушення функцій імунітету і т.д. Стовбурові клітини, як вже доведено, омолоджують не тільки шкіру, але і організм в цілому. Єдиний мінус застосування стовбурових клітин, так це те, що вони ще не до кінця досліджені і тому не можна з точністю стверджувати, що вони абсолютно безпечні для людини.

 

2. Фото омолодження Засноване на впливі світлового потоку на шкіру обличчя. Бореться зі зморшками, пігментацією на шкірі і значно покращує колір обличчя. Уже через кілька процедур, можна побачити позитивний ефект. Але процедура фотоомолодження, так само має деякі мінуси, дана процедура протипоказана вагітним, при онкологічних і шкірних захворюваннях, а також людям у яких смаглява шкіра.

 

3. Мезо терапія. Специфіка цього методу полягає в тому, що в проблемну шкіру вводяться активні речовини, які викликають посилену регенерацію клітин шкіри. Цим методом лікують акне і позбавляються від целюліту і зморшок, і вважається найбезпечнішим способом омолодження. Але мезо терапія протипоказана вагітним і людям з повільною згортанням крові.

4. Глибокий пілінг. За допомогою цієї процедури видаляються ороговілі клітини шкіри. З його допомогою можна усунути дрібні зморшки і вугрі. Проводиться обов'язково під анестезією, і висококваліфікованими фахівцями.

5. Пластична хірургія. Операції з підтяжки шкіри. Мінус цієї процедури - це безсумнівно хірургічне втручання, а, отже анестезія і антибіотики, що, як ви самі знаєте дуже шкідливо для нашого організму.

6. Хімічний пілінг - операція з видалення верхніх шарів шкіри за допомогою різних кислот. Один найголовніший недолік - це дуже сильне почервоніння шкіри, що зберігається кілька днів.

7. Застосування біогелів. В шкірні покриви шиї та обличчя вводяться біостимулятори, які впливають на клітини, і сприяють утворенню еластину. Так само не можна застосовувати біогелі вагітним і людям з різними захворюваннями шкіри.

8. Омолоджуючі маски. Напевно, є одним з найпростіших способів омолодження, але, звичайно, менш ефективні. Тим більше у деяких людей може бути алергія на деякі компоненти, що містяться в масці.

9. ELOS-омолодження. Цей метод омолодження заснований на впливі струму радіодіапазону і світлової енергії. Недоліками є почервоніння шкіри і болючість процедури.

10. Медикаментозне омолодження. Омолодження за допомогою харчових добавок і лікарських засобів. Старінню організму сприяє і відкладення токсинів, що накопичуються в організмі за довгі роки, тому частіше проводите повну чистку організму, а так само намагайтеся правильно харчуватися, так як їжа прямо впливає на наш зовнішній вигляд.

Але все це ніщо, в порівнянні з умінням танцювати, адже танець це молодість душі, а якщо Ви не вмієте танцювати, то до Ваших послуг школа танцю Vision-Dance.

 

Переглядів: 741 | Додав: Счастлив | Теги: Здоров'я, здорові нігті, здорове волосся | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
More info
Image gallery
contact
Phone: +7 495 287-42-34 Email: info@ucoz.com
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915
Location in google Maps